OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
— Ach, ratujcie! ratujcie! wołał pasterz młody,
Najpiękniejszą owieczkę wilk mi porwał z trzody.
O, ratujcie, ratujcie! — Przybiegli pasterze,
A on w śmiech: — Jam żartował, on jeszcze nie bierze,
Chciałem tylko doświadczyć, czy dobrze czuwacie,
 Może mi się kiedy zdacie.
Ha, ha, ha, jakżem was też wyprowadził w pole.
 Raz, drugi się udały podobne swawole,
 Ale jednego ranka,
Wilk doprawdy pięknego porwał mu baranka.
Pasterz w krzyk i pomocy zewsząd z płaczem wzywa,
 Nikt nie przybywa.
 I prosi i błaga,
 Nic nie pomaga.

Wilk uniósł zdobycz, pasterz poniósł stratę.
 Taką się to za kłamstwo odbiera zapłatę!
!oooooo!!oooooo!!oooooo!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ja tam nie lubię Radwańskiej bo tak jak każda kobieta w sporcie ma mały biust :D

Uważaj czego sobie życzysz...
c5bktkqTURBXy8yYTdkOTFkMDJmOTc0M2VlZDU4ZWM2YjkzNDNhZGNjYi5qcGVnkpUDAE7NDqzNCEGTBc0DFM0BvA
 

DeletedUser

Gość
Gość
Broniłem ostatnie nagrody za Gali, ale w tym roku to naprawdę cyrk. Ostatnie gali 3250 precli XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie rycz tyle bo cie zjedzą motyle :eek:

Zachęćmy graczy do chodzenia na bitwy, dajmy im AZ 3250 PRECLI
Kto forty kocha, to i tak poleci nawet jakby miał focha
Z nagrodami czy bez, nie zmieni to faktu, że mało jest nas już jest
Końcowe 48k precli mnożyło tylko tonę mulciaków
Kiedy to uszczuplone na 3 k pozostawia nam teraz trochę wkurzonych buraków
Zachęcić preclami mulciaki byś chciał?
No to masz 3 k i taki wał :mad:

 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Nie rycz tyle bo cie zjedzą motyle :eek:


Kto forty kocha, to i tak poleci nawet jakby miał focha
Z nagrodami czy bez, nie zmieni to faktu, że mało jest nas już jest
Końcowe 48k precli mnożyło tylko tonę mulciaków
Kiedy to uszczuplone na 3 k pozostawia nam teraz trochę wkurzonych buraków
Zachęcić preclami mulciaki byś chciał?
No to masz 3 k i taki wał :mad:

Znowu Ty? Myślałem że skończysz wreszcie płakać i żalić się, ale cóż wiadomość dla Ciebie na PW.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bo jeszcze ktoś w to uwierzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD

Drogi Mozartgra (tak w tej chwili Cię przywitam, potem zmienię koncepcję),

Wolfgang Amadeusz Mozart musi się w grobie przewracać, w chwili gdy widzi co Ty piszesz i jak to robisz, współczuję mu poniekąd, taki geniusz muzyki klasycznej jest teraz deprecjonowany (jak nie wiesz co to znaczy wpisz sobie ten wyraz w słowniku języka polskiego) przez takiego człowieka jak Ty. Jestem zniesmaczony tym jak zachowujesz się na forum, w grze, jak piszesz i próbujesz do każdej swojej możliwej wypowiedzi wplątać mój nick, bądź odpowiadać na każdą w praktyce moją wypowiedź tutaj wrzucaną. Nie wiem co chcesz tym osiągnąć, ale czuję już mdłości widząc, że dodałeś jakiś post na forum, bo na 99% w Twojej wypowiedzi wkradnie się mój nick. Co próbujesz udowodnić? To, że odpowiem na prawie każdą zaczepkę? Niestety, ale tak jest, nie jestem z tego dumny. Natomiast Ty puchniesz zapewne z dumy widząc odpowiedź do Twojej wypowiedzi. Zatem drogi Panie Nikt, bo nie znam Twojego imienia, a nazwiskiem wielkiego kompozytora nie będę "wycierał podlogi": lubisz być w centrum uwagi? Stań w centrum miasta i się rozbierz, a potem biegaj za gołębiami, z całą pewnością przyciągniesz uwagę nie tylko przechodzących ludzi, ale też odpowiednie służby. Lubisz wyciągać mnie przed szereg, lubisz wymieniać mój nick? Brakuje Ci czegoś w życiu? Polecam wyjść z domu, bo życie to nie tylko pisanie na forum i wywoływanie fuska. I tak, wywoływanie fuska, a nie Fuska. To jest postać, którą stworzyła osoba, jest to pewnego rodzaju kreacja na potrzeby czegoś, jak aktor wcielający się w rolę.
Zatem Panie Nikt, wzywam Cię do merytorycznej dyskusji, ale nie tu, nie mam zamiaru zaśmiecać tego forum, napisz mi na PW tutaj co Ci leży na wątrobie, że mnie ciągle wywołujesz "do tablicy". Z miłą chęcią dowiem się o co Ci konkretnie chodzi. Na dalsze Twoje zaczepki na tym forum ani w grze odpowiadać nie będę człowieku, który szkaluje nazwisko znakomitego kompozytora.

Z wyrazami szacunku dla prawie wszystkich użytkowników forum (wyłączam oczywiście Pana Nikt),
Adrian, vel fusek77
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Na polskiej wersji językowej jest najwięcej zarejestrowanych światów i nie bez przyczyny !
Wytłumacz innym wariatom Pani WARIATA czemu ?

bo jesteśmy narodem masochistycznych cymbałów który na partię jełopów, żeby dalej zapinała ich od tyłu zamiast robić dobrą robotę i który głosuje swoimi pieniędzmi płacąc za bryłki niemieckiej spółce, żeby dalej zapinała ich od tyłu zamiast robić dobrą robotę

a wojtek to akurat najbardziej kompetentny obecny członek twt, trollowałem raz na jego streamie na yt i mnie zgasił tam jak peta, tak się szacunek na dzielni zdobywa
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Z wyrazami szacunku dla prawie wszystkich użytkowników forum (wyłączam oczywiście Pana Nikt),
Adrian, vel fusek77
Lubię być Panem Nikt
Nawet nie oczekuję szacunku od ludzi ukierunkowanych poglądowo , co nie znaczy że nie szanuję innych i ich oceniam na podstawie jakiś sugestii ,zazwyczaj przyglądam się biernie, bo lubię czasami się pośmiać ,to taka słabość ludzka jak jest za dużo spinaczy do bielizny i byłych sław pokroju Madonnie o fuskunawet nie wspomniałem i do tablicy nie wołałem niech przyniesie kawałem kredy jako dyżurny pomagier i sługus ,resztę inni dopiszą na tablicy
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
a widziałeś kiedyś aktualizację bez kolejnej głupoty ?Tam się własnie najwięcej poprawia błędów od kolejnych błędów które się zstępuje jeszcze większymi błędami ,SAMO ŻYCIE
 
Do góry