Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33505

Gość
Gość
Masz oczywiście rację i to bez dwóch zdań. Natomiast problemem IG jest brak w praktyce trudnych serii zadań. Ostatnie jakie sprawiały trudności zostały dodane do gry parę lat temu. A nagrody za zadania to już w ogóle porażka. Obecnie jest tyle zadań które są do poziomu >100, że Ig w ogóle powinno teraz skupić się wyłącznie na zadaniach na poziom 120+ i dawać tam odpowiednie nagrody.
pomijam fakt że nawet głowna seria zadań jest niedokończona bo jest w niej wiele niewyjaśnionych wątków XD
 
Czy w związku z problemami w zadaniu ocal oktoberfest będzie przedłużona jego ważność?
Nie, czas na wykonanie zadań nie zostanie wydłużony.
Na dokończenie serii są jeszcze dwa tygodnie, czyli sporo czasu. Poza tym, tak jak Lenka pisała w dziale z błędami, osoby u których błąd wystąpił, mogły napisać do supportu. Zadanie zostało im wtedy dodane ręcznie i pomimo istnienia błędu, mogły kontynuować serię.
Gdyby był to błąd, przy którym support nie może nic zrobić albo czas na ukończenie zadań by sie właśnie kończył, wtedy być może decyzja byłaby inna.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Mamy pewną pulę precli, którą trzeba było podzielić między wszystkie bitwy. Dlatego raz jest ich więcej, raz mniej. Za najbliższą bitwę będzie więcej niż ostatnio.
Bajki pokroju że mamy ograniczoną pulę nagród możesz opowiadać niegrzecznym dzieciom jak zabraknie Ci funduszy na prezenty pod choinkę ale o tym nie chciałem pisać
Na polskiej wersji językowej jest najwięcej zarejestrowanych światów i nie bez przyczyny !
Wytłumacz innym wariatom Pani WARIATA czemu ?
Przestało mnie denerwować że rozdaje się kody na lewo i prawo po znajomości dla tego kto jest bliższy sercu ,takie są prawa natury że zawsze się dba o tych najbliżej koryta ,zastanawia mnie jednak coś innego ?
Zaboli to Wojtka który opiekuje się forum bo nadal stosuje się do tego co mu powiedział Fusek że być w TWT to poezja ,można siedzieć przed kompem i nic nie robić ,nawiązuję tu do regulaminu forum i kulturze słowa ,dziwi mnie że można przeklinać publicznie i nie ma za to żadnych skutków ubocznych w postaci kar czy blokad ,widać to dziki forum gdzie może każdy się zabawić ?
Nie przeszkadza mi że ktoś pokroju HaraczJaracz z awatarem świńskiego ryja tapla się w błocie ,mam nadzieję że nie skakał przez palety do szamba w którym się babra po tym jak sobie wyrobił markę bydlęcia co nagabuje nieletnie dziewczynki na czacie prywatny zwanym szeptem ,widać tylko szeptał i nikt nic nie słyszał !W suporcie często nie słyszy się głosu ludu, gdy ktoś inny sponsoruje grę ,na takich przymruża się oko bo to dotacja finansowa i środek utrzymania serwera
Dobasenuprzezalety ! Jesteś wielki ,nawet w suporcie popierają Twoje skłonności mam nadzieję że zmienią zdanie jak zaczniesz nagabywać ich własne dzieci o ile kiedyś będą je mieli ?
Powodzenia Wszystkim i dobrej zabawy życzę
 
Bajki pokroju że mamy ograniczoną pulę nagród możesz opowiadać niegrzecznym dzieciom jak zabraknie Ci funduszy na prezenty pod choinkę ale o tym nie chciałem pisać
Informacje o tym, że pula nagród jest ograniczona, otrzymałam od naszej CM. Chyba nie sugerujesz, że CM wprowadza w błąd swoich podwładnych, a idąc dalej, graczy?

Na polskiej wersji językowej jest najwięcej zarejestrowanych światów i nie bez przyczyny !
Wytłumacz innym wariatom Pani WARIATA czemu ?
Kierujesz to pytanie do nieodpowiedniej osoby. Jestem tylko członkiem polskiej obsługi gry. Nie wiem i nie mam dostępu do informacji o tym, dlaczego na innych wersjach językowych jest tyle a tyle światów, czemu powstają nowe lub są usuwane stare. Proponuję powtórzyć to pytanie w temacie pytań do CMa, może ona będzie w stanie udzielić Ci odpowiedzi. Na pewno dysponuje w tym zakresie większą wiedzą niż ja.

W suporcie często nie słyszy się głosu ludu, gdy ktoś inny sponsoruje grę ,na takich przymruża się oko bo to dotacja finansowa i środek utrzymania serwera
Wysyłając jakiekolwiek zgłoszenie, weź pod uwagę, że nie zawsze kara=ban. To że nie widać skutków, nie oznacza, że nic nie zostało w danej sprawie zrobione. Mało kto chwali się tym, że np. dostał punkty karne i nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś wydał bryłki, czy nie. Mało tego, ja jako supporter, nawet nie widzę wkładu finansowego danego gracza. Do takich rzeczy mają dostęp dopiero osoby postawione wyżej.
 
Trochę z innej beczki, już zapewne większość z nas widziała sety na becie na Muertos.

Dostajemy 2 potężne sety typowo pod pojedynki nastawione na atak. Wiadomo su/strzelanie + cel + zaskoczenie.
Wszystko fajnie kolejne sety pod pvp, w tym roku wyszło ich dużo, zdecydowana większość dla posiadaczy broni białej, która mocno dominuje palną. Dlaczego?

Aktualne pojedynki polegają na tym kto więcej zada obrażeń drugiemu przeciwnikowi i często pojedynki kończą się wynikiem 4 tysiące obrażeń do 5 tysięcy, wiadomka. Ciężko jest ustać takie obrażenia będąc pojedynkowiczem, bo tego hp mamy niezbyt dużo.

Osoby pod broń białą jakoś dają radę, bo wiadomo ich sety dają im dużo siły + w większości build'ów wszystkie cechy pakują w siłę, przez co mają oni po 6-7 k HP. Czyli jest to idealne połączenie, mają dużo hp + duży dmg, do tego w tym roku otrzymali pełen zestaw setów pod pojedynki(obrona McL, atak Hamilton,kowbojki) każdy z tych setów daje ową siłę=hp.

Natomiast osoby specjalizujące się w broni palnej pomimo fajnych setów typu McCanles,Vaquero(ten nowy) czy też górski,góral(sytuacyjne) są mocno w tyle za bronią białą, dlaczego?
Żaden z setów oprócz najnowszego górala, który możemy zakładać zarówno pod su jak strzelanie nie daje nam ani grama HP przez co jesteśmy zmuszeni do rezygnowania z części umiejętności rozdanych w typowo pojedynkowe atrybuty na rzecz punktów życia aby móc w jakiś sposób rywalizować z innymi i nie padać w połowie pojedynku lub zamieniać części ubioru tak aby mieć odpowiednie HP.

Postuluje zatem aby następny zestaw pod broń palną zawierał punkty życia jak to np. miało miejsce w przypadku setu Gordona kilku lat temu. Liczę na to, że Wariata bądź Lenka zaproponują osobie projektującej nowe zestawy, ponieważ osoby projektująca owe sety mam wrażenie, że nie bierze pod uwagę tego, że przez kilka lat na TW zmieniło się coś i podziały na orka pod broń białą, który przyjmuje mało i bije mało oraz na strzelca, który dzięki unikom oraz potężnemu strzelaniu jest w stanie ustać pojedynek to dawne dzieje.
 
120 brylek za chwasta który jest nic nie warty, brawo INNO.Przecież widać, że to jest wielkie splunięcie na graczy po całości.Mam nadzieje, że ta gra doczeka niedługo zdechnięcia.
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Ja się nie mogę doczekać kiedy zamiast kaktusów będą dildo co dają 100% erekcji
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
wraz z aktualizacja bedzie mozna handlowac rzeczami z oktoberfest/
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Trochę z innej beczki, już zapewne większość z nas widziała sety na becie na Muertos.

Dostajemy 2 potężne sety typowo pod pojedynki nastawione na atak. Wiadomo su/strzelanie + cel + zaskoczenie.
Wszystko fajnie kolejne sety pod pvp, w tym roku wyszło ich dużo, zdecydowana większość dla posiadaczy broni białej, która mocno dominuje palną. Dlaczego?

Aktualne pojedynki polegają na tym kto więcej zada obrażeń drugiemu przeciwnikowi i często pojedynki kończą się wynikiem 4 tysiące obrażeń do 5 tysięcy, wiadomka. Ciężko jest ustać takie obrażenia będąc pojedynkowiczem, bo tego hp mamy niezbyt dużo.

Osoby pod broń białą jakoś dają radę, bo wiadomo ich sety dają im dużo siły + w większości build'ów wszystkie cechy pakują w siłę, przez co mają oni po 6-7 k HP. Czyli jest to idealne połączenie, mają dużo hp + duży dmg, do tego w tym roku otrzymali pełen zestaw setów pod pojedynki(obrona McL, atak Hamilton,kowbojki) każdy z tych setów daje ową siłę=hp.

Natomiast osoby specjalizujące się w broni palnej pomimo fajnych setów typu McCanles,Vaquero(ten nowy) czy też górski,góral(sytuacyjne) są mocno w tyle za bronią białą, dlaczego?
Żaden z setów oprócz najnowszego górala, który możemy zakładać zarówno pod su jak strzelanie nie daje nam ani grama HP przez co jesteśmy zmuszeni do rezygnowania z części umiejętności rozdanych w typowo pojedynkowe atrybuty na rzecz punktów życia aby móc w jakiś sposób rywalizować z innymi i nie padać w połowie pojedynku lub zamieniać części ubioru tak aby mieć odpowiednie HP.

Postuluje zatem aby następny zestaw pod broń palną zawierał punkty życia jak to np. miało miejsce w przypadku setu Gordona kilku lat temu. Liczę na to, że Wariata bądź Lenka zaproponują osobie projektującej nowe zestawy, ponieważ osoby projektująca owe sety mam wrażenie, że nie bierze pod uwagę tego, że przez kilka lat na TW zmieniło się coś i podziały na orka pod broń białą, który przyjmuje mało i bije mało oraz na strzelca, który dzięki unikom oraz potężnemu strzelaniu jest w stanie ustać pojedynek to dawne dzieje.


może jakaś absorbcja dla strzelców ?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Na Nawaho musimy uzbierać łącznie 15900K aksamitek, zaś na Ohio tylko 300000 (bez K) :D

PS: 8400K na Musco
 
Do góry