OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Rok albo 2 lata temu wydłużone Oktoberfest xD
Prawdopodobnie w 2020 aktualizacja roku wydłużony event z okazji dnia niepodległości do połowy sierpnia. W połowie sierpnia do zebrania 200 nasion, bo w tym było 150 kłosów zboża i kto jeszcze powie, że gra się nie rozwija.

Fajny wygląd forum.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Rok albo 2 lata temu wydłużone Oktoberfest xD
Prawdopodobnie w 2020 aktualizacja roku wydłużony event z okazji dnia niepodległości do połowy sierpnia. W połowie sierpnia do zebrania 200 nasion, bo w tym było 150 kłosów zboża i kto jeszcze powie, że gra się nie rozwija.

Fajny wygląd forum.

A na początku nowego roku kolejne zbieranie tym razem nie piór a 1000 baloników :p
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
kuźwa po co zamienialiście emotikony jak nikt na to kuźwa nie patrzył i nikogo to nie obchodziło XD
 
Halołin trwa około 18 dni. Potrzeba więc zbierać około 8k aksamitek dziennie by uzyskać skrzynię za 140k.

Jeśli ktoś gra casualowo, to może mieć problem z zebraniem tej liczby, więc może się wspomóc doniczką za 600 obli, która da 45k aksamitek.

Jeśli jednak 8k to nic, bo robicie dziennie 15k to kupno doniczki jest strzałem w stopę. 45k kwiatków to 450 obli za listy po przekroczeniu progu skrzynki (nie ma info w ogłoszeniu, ale mechanizm zostaje po staremu). Doniczka kosztuje 600, wiec 150 obli w plecy. Takie info, jakby ktoś chciał marnować oble ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Halołin trwa około 18 dni. Potrzeba więc zbierać około 8k aksamitek dziennie by uzyskać skrzynię za 140k.

Jeśli ktoś gra casualowo, to może mieć problem z zebraniem tej liczby, więc może się wspomóc doniczką za 600 obli, która da 45k aksamitek.

Jeśli jednak 8k to nic, bo robicie dziennie 15k to kupno doniczki jest strzałem w stopę. 45k kwiatków to 450 obli za listy po przekroczeniu progu skrzynki (nie ma info w ogłoszeniu, ale mechanizm zostaje po staremu). Doniczka kosztuje 600, wiec 150 obli w plecy. Takie info, jakby ktoś chciał marnować oble ;)

A dzięki za info, dość ciekawe wyliczenia, warte wzięcia pod uwagę, ale jednak i tak ją pewnie zakupię, czemu? Powód prozaiczny. Obligacje za aksamitki dostajemy w formie listów (jeśli mechanizm ten sam to list będzie czerwony, więc 50 obligacji), a wydaję obligacje te, które zbieram z zadań, prac i fortów ;) Więc dla mnie dalej się opłaca.

Jestem "odmieńcem" skoro mi nowe forum się podoba? :D

Mi ono wisi, mogłoby być lepsze, mogłoby być gorsze, czy to stare czy nowe dla mnie różnicy większej nie ma, co pisałem wyżej. Jestem neutralnie nastawiony. Wolę jakby coś zmieniali stricte w grze i tyle (ale to są powtórzenia, więc już końćzę, tak Mozart masz pożywę dla siebie).


Faktycznie, nie porywają :confused:
Są po prostu okropne.
 
rHbitjw.jpg
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Panie> 77 <,„NIKT” nie będzie się czepiał ludzi jak dobrze gadają i piszą na ciekawe tematy każdy ma swój punkt widzenia do jakiegoś odniesienia dla tego jest człowiekiem, a nie maszyną powielającą utarte schematy.
ok_:):))
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Panie> 77 <,„NIKT” nie będzie się czepiał ludzi jak dobrze gadają i piszą na ciekawe tematy każdy ma swój punkt widzenia do jakiegoś odniesienia dla tego jest człowiekiem, a nie maszyną powielającą utarte schematy.

Czy ja wiem, ty akurat jesteś dość przewidywalny. Zaczepiasz fuska, albo zaczepiasz fuska.

W panelu forum można wyłączyć emotikony i na przykład zastąpić je innymi, wgranymi ręcznie. Problem tylko taki, że w starych kowbojskich emotkach w formacie .gif mniej widać piksele niż w obrazkach nowych setów w grze, więc grafik raczej nie podoła zadaniu dorobienia nowych.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skoro chodzę utartymi schematami to chodzę utartymi schematami i tyle. Mam w sumie gdzieś co sądzą o mnie ludzie na tym forum, serio. Jakbym się martwił co taki julo czy mozart o mnie myślą, a wraz z nimi i reszta użytkowników forum i gracze tej jakże wspaniałej gry, to już dawno musiałbym się pochlastać.
 
Do góry