Złoty pas The West

Status
Zamknięty.
Nowe osiągnięcie
Po zebraniu wszystkich pasów światowych otrzymasz osiągnięcie oraz nowy Złoty Pas The West'a

Jakie statystyki posiada owy pas? Pytam, bo nie wiem czy warto się o niego starać. Znając nasze wspaniałe IG nie zdziwię się jak to kolejny przedmiot, który będzie się kurzył i był ozdobą w plecaku.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nowe osiągnięcie
Po zebraniu wszystkich pasów światowych otrzymasz osiągnięcie oraz nowy Złoty Pas The West'a

Jakie statystyki posiada owy pas? Pytam, bo nie wiem czy warto się o niego starać. Znając nasze wspaniałe IG nie zdziwię się jak to kolejny przedmiot, który będzie się kurzył i był ozdobą w plecaku.

To jest pas kolekcjonerski, nie licz na super bonusy.

PS: gdzieś już na forum był screen z tym paskiem i niestety szału nie ma
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
To jest pas kolekcjonerski, nie licz na super bonusy.

PS: gdzieś już na forum był screen z tym paskiem i niestety szału nie ma
tyle że na te wszystkie pasy łącznie trzeba wydać 4500 obligacji. więc ten pasek mógłby dawać chociaż jakiś boost w stylu 20% do dropu produktów/kasy czy cuś
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mam go od ponad tygodnia, o czym informowałem na tym forum i informowałem support. Osiągniecie po prostu dodali zbyt wcześnie ;) coś im się pomyliło ;)

Daje on +0,015 do każdej z cech (na 150 jest to +3 do wszystkic cech), a taże +0,15 siły uderzenia i wytrzymałości (czyli +23 na 150 poziomie). A przynajmniej tyle dodaje na ten moment. Nic więcej nie ma, ani nie jest też częścią jakiegokolwiek zestawu.
 
Pas daje następujące bonusy:
+0.015 Siła (na poziom)
+0.015 Zręczność (na poziom)
+0.015 Sprawność (na poziom)
+0.015 Charyzma (na poziom)
+0.15 Siła uderzenia (na poziom)
+0.15 Wytrzymałość (na poziom)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pas daje następujące bonusy:
+0.015 Siła (na poziom)
+0.015 Zręczność (na poziom)
+0.015 Sprawność (na poziom)
+0.015 Charyzma (na poziom)
+0.15 Siła uderzenia (na poziom)
+0.15 Wytrzymałość (na poziom)
Odpowiedź została udzielona, zamykam temat.
giphy.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry