Dziwny komunikat...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33384
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33384

Gość
Gość
Mało teraz gram i nie do końca pewny jestem czy to co zaraz podlinkuje to jakiś nowy quest czy easter egg. Najlepiej się zapytać was, narkomanów the westa :uuu)
https://prnt.sc/powtfd (link jest legit śmiało klikać)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
giphy.gif
 
Tak jak ktoś napisał w podlinkowanym wyżej temacie, notatki pojawiają się losowo, nie są częścią żadnej ukrytej serii zadań ani niczego w tym rodzaju.
 
A Onufry w podlinkowanym temacie twierdził inaczej :p
Ale szkoda, że nic nie jest z tym dalej zrobione.
Nie wiem jaka myśl przyświecała Onufremu, gdy pisał tamte słowa. Obstawiam, że chciał po prostu dać graczom zagadkę do rozwiązania, podtrzymać element tajemniczości.
Ja przekazuję informację, jaką sama otrzymałam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem jaka myśl przyświecała Onufremu, gdy pisał tamte słowa. Obstawiam, że chciał po prostu dać graczom zagadkę do rozwiązania, podtrzymać element tajemniczości.
Ja przekazuję informację, jaką sama otrzymałam.
Spoko, Ciebie nie obwiniam przecież :D Tylko po co dawać jakąś nadzieję na cokolwiek skoro z tego co mówisz i tak to były puste słowa, wręcz kłamstwo ze strony Onufrego ;) Dawał nadzieję na to, że coś się za tym kryje, a jednak iczego więcej poza tymi komunikatami nie ma ;)
 
Ile to już lat, a ja tylko raz miałem notatkę :D

P.S. chyba coś o pociągu, ale już nie pamiętam.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
z tego co słyszałem to miał być z tego podobno jakiś quest. tyle że coś w trakcie produkcji się zawaliło i zostało to jaki easter egg :v
 
Status
Zamknięty.
Do góry