OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kasują bo pewie złamały regulamin forum. To czy były prawdą czy nie to nie ma znaczenia. Poza tym czy trzeba się przejmować tym, że kasują posty? :) Ja już powoli przechodzę w stan letargu na tym forum, bo nic specjalnego się nie dzieję, zbyt mała atywność (nie to co kiedyś) i w ogóle nie ma za bardzo sensu by tutaj się wypowiadać, bo i po co? By usłyszeć od jakiegoś trolla że "wyżej sram niż dupę mam"? Powtarzać coś pięćset razy, a te osoby i tak swoje. A po co? ;) Nie ma sensu w ogóle coś takiego czytać, a już w ogóle nie ma sensu odpowiadać takim ludziom, bo z tego żyją, z naszych postów do nich, odpowiedzi na ich wypowiedzi. Ciągłe nakręcanie takich osobników to tylko ich "podnieca", szukają poklasku.
wszyscy pamiętamy że potrafisz wyrecytować regulamin ,nawet wyrwany w środku nocy ze snu ,pewnie to domena ludzi co stosują go według własnej interpretacji zazwyczaj to wygląda tak? słuchaj ja to załatwię nic się nie martw będzie tak jak ja chcę ! jak zabraknie ci kodzików to daj znać a przy okazji pamiętaj że mi wisisz beczkę piwa
tak głupim akcentem nie zamierzam kończyć tematu o kimś kto nie bez powodu wrócił na łono natury
podziwiam ludzi co dla innych zrobili coś widząc jak się ,męczą mowa o tych co włączyli migrację mimo że to była afera większa od tej jaką Fusek kręcił na własne kopyto !
Nie bez powodu znikają nam ambitni szeryfowie jeśli nie maja szacunku do odznaki ,zaraz Fusek odpowie a co ty o tym wiesz ?
Na te pytanie nie będę udzielał odpowiedzi najlepiej zadajcie je w wywiadzie do Fuska może być lepsza beka jak z wywiadu ze stif ,miejmy nadzieję że nie będzie to scenariusz reżyserowany przez cenzurę
Ja nie jestem idiotą ale debilem . co lubi grać !o_Owiem że często gram nie taką melodię która się podoba, ale za to łatwo wpada w ucho i rozjaśnia umysły innym, albo przynajmniej skłania do myślenia
Zapomniałem co chciałem napisać? pewnie odbiegam od tematu innych, ale czy przez to też jestem
inny;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Racja... też nie podoba mi się ta moderacja forum... jak kiedyś zaproponowałem, by zbanować wszystkich trolli, niepełnosprawnych umysłowo i osoby z wyraźnie niższym IQ od małpy w ZOO, to powiedziano mi, że polityka firmy jest inna :/ ,,Idioty" staram się nie usuwać, ale jak ktoś leci innymi obrazami, które później zgłasza sama osoba ,,obrażona" to niestety... muszę to usunąć :( Jeśli się wyzywacie na wzajem i nie są to wyzwiska, które można podczepić pod wulgaryzmy, to macie moje błogosławieństwo... Wyzywajcie i obrażajcie się na forum wszyscy! Przynajmniej w jakimś stopniu ożyje i będzie coś ciekawego do czytania. Tylko pamiętajcie... jak zaczynacie się z kimś wyzywać to nie bądźcie jak dzieci i nie zgłaszajcie ,,przeciwnika". !oooooo!!oooooo!!oooooo!
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
1500 aksamitek??? wariata tyś już powariowała totalnie czy co, że takie głodowe nagrody nam dajesz?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
1500 aksamitek??? wariata tyś już powariowała totalnie czy co, że takie głodowe nagrody nam dajesz?
Przez jakiś czas będziemy Was głodzić, a później damy pyszny obiadek do kupienia za bryłki
add me
 
Jak było dużo nagród to jakoś znalazła się grupa osób którym ten fakt przeszkadzał. Teraz jest mało nagród i też źle. Hmmm
 
Jak było dużo nagród to jakoś znalazła się grupa osób którym ten fakt przeszkadzał. Teraz jest mało nagród i też źle. Hmmm

w tej loterii kilka mniej kopert 50 obli nie robi różnicy, ale w pozostałych loteriach to ma znaczenie i za Gale było za dużo nagród, bo było później za dużo zestawów, których cena była dramatycznie niska... teraz w końcu będzie normalnie

patrząc, że IG daje promocje waluty do zakupu bryłek i np. +16 000 jest do paczki za 320 zł a fusek miał rozdawać to za darmo? skończyło się i już
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
za Gale było za dużo nagród, bo było później za dużo zestawów, których cena była dramatycznie niska... teraz w końcu będzie normalnie

Wrócimy do tej rozmowy za kilka dni i zobaczymy ile mniej będzie tych zestawów na rynku :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość

DeletedUser33505

Gość
Gość
Oczywiście, ale jeśli tkoś pisze coś takiego:

To jeśli chce zdobyć te sety to trzeba coś poświęcić, czy to czas, czy pieniądze.
I dlatego właśnie nie rozumiem osób które na westa poświęcają całe swoje życie i ich największym obowiązkiem jest wydanie pieniedzy na bryłki bo wyszedł jakiś mega op set lub spanie połowe czasu lub mniej aby zdobyć troche więcej jaj lub aksamitek.

Zrozumie jeszcze wydawanie pieniędzy na gre. OK jest to rozgrywka ma ona cieszyć więc jak takie osoby wydają by umilić sobie ją to nic nie mam do tego ale powiedzcie mi czy poświęcanie całego wolnego czasu na westa i niszczenie sobie zdrowia fizycznego i psychicznego przez niego nie jest już przesadą? Przecież to pod uzależnienie podchodzi.

Zaś właśnie jeśli chodzi o ten wysiłek że trzeba uzbierać te aksamitki to tak naprawdę można to zrobić bez problemu nie używając nawet przedmiotów pod energie bo wystarczy co 4 godziny wchodzić dać spanie na 8 i już większość czasu zrobiona i jeszcze jakieś koperty wejdą. Chyba że ktoś 15-sekundówki robi wtedy to jest już inna sprawa bo trzeba sterczeć przy telefonie/kompie cały czas + idzie masa itemów.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
I dlatego właśnie nie rozumiem osób które na westa poświęcają całe swoje życie i ich największym obowiązkiem jest wydanie pieniedzy na bryłki bo wyszedł jakiś mega op set lub spanie połowe czasu lub mniej aby zdobyć troche więcej jaj lub aksamitek.

Zrozumie jeszcze wydawanie pieniędzy na gre. OK jest to rozgrywka ma ona cieszyć więc jak takie osoby wydają by umilić sobie ją to nic nie mam do tego ale powiedzcie mi czy poświęcanie całego wolnego czasu na westa i niszczenie sobie zdrowia fizycznego i psychicznego przez niego nie jest już przesadą? Przecież to pod uzależnienie podchodzi.

Zaś właśnie jeśli chodzi o ten wysiłek że trzeba uzbierać te aksamitki to tak naprawdę można to zrobić bez problemu nie używając nawet przedmiotów pod energie bo wystarczy co 4 godziny wchodzić dać spanie na 8 i już większość czasu zrobiona i jeszcze jakieś koperty wejdą. Chyba że ktoś 15-sekundówki robi wtedy to jest już inna sprawa bo trzeba sterczeć przy telefonie/kompie cały czas + idzie masa itemów.
Gram czynnie na dwóch światach, na moim głównym koncie mam już ponad 200k aksamitek (automatyzacja i te sprawy, bez bryłek), na drugim świecie gram lajtowo (brak automatyzacji, brak bryłek) mam już cały set Spirytualisty. Jeżeli klika się codziennie po te 4 godziny. to bez spiny można uzbierać odpowiednią ilość aksamitek. Jeżeli gra się okazjonalnie, no to już nie bardzo.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ogółem niech sobie gracze grają jak chcą.

Ktoś klika sobie okazjonalnie to niech sobie klika okazjonalnie, ale potem niech nie marudzi, że nie da rady zdobyć setu.

Jeśli ktoś klika maniakalnie i zbiera listy, to potem niech nie marudzi, że i tak nic nie opłaca się za nie kupić.

A IG powinno pomyśleć nad lepszymi nagrodami światowymi i indywidualnymi ;) (choć o tym już pisałem).
 
Do góry