OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Poza tym nie dała powąchać, jedno stwierdzenie i już będziesz się czepiać?
barbi jak się garbisz na każdym świecie to się nie dziw że masz takie efekty ,znasz lepiej grę od innych i nie musisz się tak schylać nisko zostań nam jako KEN:uuu)
 
Napomnę tylko jeszcze:

Event trwa trzy tygodnie, 21 dni. Dwie doniczki które dają 4k dziennie. Dołóż +/- 30k za gali to zostaje ci do zdobycia 30k waluty.
Jak ogarniesz znajomych to 20k dodatkowo wyciągniesz. Nieudane losowania + prace do zadań i nie musisz nic poza tym robić... XD

Klikając packi raz dziennie (4x1h) a nawet ich nie klikając, nie klikając pojedynków i nie robiąc praktycznie niczego poza wysyłaniem badyli 70 osobom dziennie uzbierałem zawrotną liczbę 180k.

Jak się sprężysz nie poświęcisz więcej niż kilku minut dziennie. ¯\_(ツ)_/¯
(Wszelkie dane zweryfikowałem używając nielegalnych skryptów)
 
Napomnę tylko jeszcze:

Event trwa trzy tygodnie, 21 dni. Dwie doniczki które dają 4k dziennie. Dołóż +/- 30k za gali to zostaje ci do zdobycia 30k waluty.
Jak ogarniesz znajomych to 20k dodatkowo wyciągniesz. Nieudane losowania + prace do zadań i nie musisz nic poza tym robić... XD

Klikając packi raz dziennie (4x1h) a nawet ich nie klikając, nie klikając pojedynków i nie robiąc praktycznie niczego poza wysyłaniem badyli 70 osobom dziennie uzbierałem zawrotną liczbę 180k.

Jak się sprężysz nie poświęcisz więcej niż kilku minut dziennie. ¯\_(ツ)_/¯
(Wszelkie dane zweryfikowałem używając nielegalnych skryptów)

Doniczka to wydawanie bryłek w błoto
 
Doniczka na czysto nie zwróci Ci 600 obligacji które na nią wydasz a w kontekście ohio ciężko wszystkim mieć 600 obligacji na eventy jeden po drugim.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Doniczka na czysto nie zwróci Ci 600 obligacji które na nią wydasz a w kontekście ohio ciężko wszystkim mieć 600 obligacji na eventy jeden po drugim.
Nie, nie zwróci wiem o tym. Tak czy siak przez posiadanie jej jest większa szansa na otrzymanie większej ilości listów za zebranie 140k aksamitek. I tak to jest ważne, listy, a nie obligacje bezpośrednio na konto. I to jest zasadnicza różnica, która popycha mnie do tego by jedna tę doniczkę/zbiornik na jajka/worek z sercami za każdym razem kupować.

Ale każdy ma swoją taktyę. W życiu nie wydałbym 600 brylek na takie coś, ale obligacje?... Podczas oktoberfestu, z samych bitew, dziennych zadań, oraz z prac zebrałem ponad 1000 obligacji... Więc ja nie wiem gdzie tu problem z obligacjami, żeby nie wydać 600 jeśli można zdobyć w ciągu niecałego miesiąca ponad 1k obligacji, wystarczy chcieć, a obligacji nie będzie brakowało ;)
 
Doniczka na czysto nie zwróci Ci 600 obligacji które na nią wydasz a w kontekście ohio ciężko wszystkim mieć 600 obligacji na eventy jeden po drugim.

Na obrazku masz ilość w obli w listach ze świata ohajo gdzie grałem podczas jednego eventu. Proszki kupowane za obli, listy 1k możesz odjąć sobie po są z lotki. Nie ma opcji że nie szło uzbierać trochę tego syfu grając "aktywnie" przez jakieś 3-4 tygodnie.

ken.jpg

21 x 2500 jest równe 52500 waluty. 50oup = 5k waluty. To daje ci 10 listów x 50 oup czyli 500 oup.
Jak klikasz co 23/24h na doniczce za 600 stracisz może 100 obligacji.
Wymyślasz coraz to debilniejsze argumenty żeby udowodnić rację której nie masz XD
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Ja nie rozumiem :D Fakt, wziąłem doniczkę za oble, które na nowym świecie mogą być trudne do ogarnięcia na starcie :) Bez trzymania się czasu na odnowienie jednej czy drugiej doniczki na dosłownym lajcie w tym momencie zebrane 260k aksamitek i nie będąc na wszystkich Gali oraz odpuszczając kilka fortów, a na dodatek w ostatnim czasie zaniedbałem przyjaciół (za co z całego serca przepraszam :D )
Muertos zawsze był dla mnie eventem do nabica obli przed świętami i to podtrzymuje ;)
Idealnym odzwierciedleniem tego co mówię jest cytat Dariusza, ale nie będę go przytaczał, kto wie ten wie :D
 

Przezorny zawsze ubezpieczony, czy jakoś tak to leciało...

Bardziej stawiałbym na NWO <<:-)
Jesteś strasznym bezbekiem ostatnio :<
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Przesiąkł już twt
Wojtek to nie gąbka co nasiąka nawykami innych ludzi ,to człowiek co szuka wiedzy w każdym dostępnym portalu i lubi się dzielić wiedzą na pożytek innych szarych ludzi :{,też go czasami nie lubię bo wyprzedza o lata świetlne dziki zachód i nie pozwala szarym ludziom samodzielnie pomyśleć jak się robi z igły widły ::P
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Wojtek to nie gąbka co nasiąka nawykami innych ludzi ,to człowiek co szuka wiedzy w każdym dostępnym portalu i lubi się dzielić wiedzą na pożytek innych szarych ludzi :{,też go czasami nie lubię bo wyprzedza o lata świetlne dziki zachód i nie pozwala szarym ludziom samodzielnie pomyśleć jak się robi z igły widły ::P
Ty kozak w necie, pieszczoch na świecie. XD Atencji już nie zrobisz, niestety. Pora podłożyć Tobie bombę.
Ups, uśmiechnij się Mozarcik:
mnKB85z.jpg
 
Do góry