Nagrody za konkursy z gazetki

Status
Zamknięty.
Witam, poszukuję trzech osób które dostały nagrodę za największa ilość punktów w konkursie z gazetek TW - miesiąc październik. Niestety nie mogę zamieścić wiadomości z rozmowy z szanowną CM (poprzedni post został skasowany). Jeśli istnieje osoba która nagrodę uzyskała, prosiłbym o wpis czy to pod tym postem, czy kontakt w jakikolwiek inny sposób. Zakładam że nagrody ( a przynajmniej jedną z nich) dostały osoby najaktywniejsze, a więc takie które posiadają konto na forum.

Jeśli post w jakiś sposób jest niezgody z regulaminem forum proszę o wyjaśnienie dlaczego zostaje usunięty( w razie takiej czynności).
 

Ok, później nie narzekaj na INNO że nic się dzieje, lepiej dworować sobie ze wszystkiego, zamiast pociągnąć do odpowiedzialności kogo trzeba. Najpierw przyzwolenie na oszustwa, później marudzenie że coś jest nie tak. W zasadzie szkoda się wysilać, właśnie uświadomiłem sobie że to nie wina Inno że jest tak a nie inaczej, a raczej graczy którzy wolą marudzić i narzekać, a jak ktoś podejmie jaką inicjatywę zabawić się. Sami pozwalacie na wszystko a później jacy to wszyscy są źli i na was nie zwracają uwagi. Temat do zamknięcia
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
ale ciebie teraz boli że nie wygrałeś czy o co ty się gostku sapiesz tutaj
 
Ok, później nie narzekaj na INNO że nic się dzieje, lepiej dworować sobie ze wszystkiego, zamiast pociągnąć do odpowiedzialności kogo trzeba. Najpierw przyzwolenie na oszustwa, później marudzenie że coś jest nie tak. W zasadzie szkoda się wysilać, właśnie uświadomiłem sobie że to nie wina Inno że jest tak a nie inaczej, a raczej graczy którzy wolą marudzić i narzekać, a jak ktoś podejmie jaką inicjatywę zabawić się. Sami pozwalacie na wszystko a później jacy to wszyscy są źli i na was nie zwracają uwagi. Temat do zamknięcia

Speedy jest jedyną nadzieją tej gry...

Narzekanie na INNO to jedno, a narzekanie na TWT to drugie, należy to rozgraniczyć. Darcie łacha z luk w regulaminach i idiotycznych konkursów to praktycznie jedyna rozrywka na tym forum i nie omieszkam zaprzestać dopóty owe będą się pojawiać.
Jeżeli prowadzenie podrzędnego konkursiku przez jakiegoś mośka co zarabia 1500 netto na pół etatu przekładasz na działanie całej korporacji, która zyski liczy w milionach i od paru lat nie robi nic z tą grą mimo głosów z każdego marketu, to tak to nasza wina i naszej polskiej mentalności.
 
Chodziło mi o obligacje - dla trzech pierwszych osób - zgodnie z regulaminem:
ale ciebie teraz boli że nie wygrałeś czy o co ty się gostku sapiesz tutaj

Nie chodzi o wygraną "gostku" a jedynie o przestrzeganie jakichś zasad. Nagrody prawdopodobnie nikt nie otrzymał ( chodzi o nagrodę za październik - nie za udział dla każdego). Widzę poziom typowego gracza, bez znajomości tematu, wypowiadającego się i odechciewa się, serio.
 
Speedy jest jedyną nadzieją tej gry...

Narzekanie na INNO to jedno, a narzekanie na TWT to drugie, należy to rozgraniczyć. Darcie łacha z luk w regulaminach i idiotycznych konkursów to praktycznie jedyna rozrywka na tym forum i nie omieszkam zaprzestać dopóty owe będą się pojawiać.
Jeżeli prowadzenie podrzędnego konkursiku przez jakiegoś mośka co zarabia 1500 netto na pół etatu przekładasz na działanie całej korporacji, która zyski liczy w milionach i od paru lat nie robi nic z tą grą mimo głosów z każdego marketu, to tak to nasza wina i naszej polskiej mentalności.


Wiem że 90% speediego jest tak to ujmę bardzo oryginalna, aczkolwiek chociażby ostatnią ankietę uważam za dobry pomysł, to moja subiektywna opinia.

TWT jest jakąś tam malutką cześcią INNO. Skoro TWT ustanawia sb jakiś regulamin to nie zmienię zdania że powinno go przestrzegać. Jeśli najważniejsza osoba polskiego TW nie potrafi udowodnić swojej racji, zasłania się śmieszkami, nie świadczy o niej dobrze. Zresztą tu nie chodzi dokładnie o jedną sytuację, ale skoro powyższa sytuacja ukazuje brak wiarygodności dość ważnej osoby jaką jest CM, skąd pewność że przekazuje cokolwiek o co prosimy wyżej ?
Może "przekazuje informacje wyżej" dokładnie w ten sam sposób, jak rozdawane są nagrody za dany miesiąc. Zastanawia mnie czy gdybym nie napisał, nagrody cząstkowe by się pojawiły czy też nie. Ostatnio brak nagród w terminie był wytłumaczony pomyłką w regulaminie, tym razem brak było wytłumaczenia, pytanie o nagrody na początku zostało pominięte, później odpowiedź sugerowała iż nic w tej sprawie nie zostało zrobione. Inno jest zadowolone, bo pieniążki, przy obecnym nakładzie pracy się zgadzają. Jest to moje subiektywne zdanie, ale CM nie spełnia swojej podstawowej funkcji - przeważnie każda rzecz robiona jest tak aby tylko było.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
jak mam znać temat skoro go nie przedstawiłeś, napisał ci kto wygrał a ty wylewasz gorzkie żale na wszystkich graczy nadal nic nie tłumacząc to co mam sobie pomyśleć zastanów się xd

TWT jest jakąś tam malutką cześcią INNO.

no przecież wojcieszy ostatnio pisał jak to za zasługi dostał od IG firmowego opla w gazie i drugi stopień wtajemniczenia zakonu różokrzyżowców w hamburgu, więc nawet nie będę się kłócić

Skoro TWT ustanawia sb jakiś regulamin to nie zmienię zdania że powinno go przestrzegać. Jeśli najważniejsza osoba polskiego TW nie potrafi udowodnić swojej racji, zasłania się śmieszkami, nie świadczy o niej dobrze. Zresztą tu nie chodzi dokładnie o jedną sytuację, ale skoro powyższa sytuacja ukazuje brak wiarygodności dość ważnej osoby jaką jest CM, skąd pewność że przekazuje cokolwiek o co prosimy wyżej ?

wydaje mi się że wie po prostu na czym stoi i nawet się nie opłaca fatygować z czymś takim, a to że jest niekompetentna to wystarczy przeczytać co pisze w swoim temacie Rozmowy z CM

Jest to moje subiektywne zdanie, ale CM nie spełnia swojej podstawowej funkcji - przeważnie każda rzecz robiona jest tak aby tylko było.

jeśli chodzi o tą gazetkę to jest śmiech na sali o konkursach nie wspomnę, ale jednocześnie nie wydaje mi się żeby w ogóle musiało istnieć coś takiego, więc pokusiłbym się o hipotezę że ten dziennik istnieje jako wygodna wymówka że przecież ktoś coś robi i gracze nie mogą zarzucić że tak nie jest

ostatnio dzielny support wycinał w paincie puzzle z obrazka przez 8h, tak się dla was poświęcił a wy tylko narzekać potraficie że nikt na tickety nie odpowiada, buractwo i cebula

i to wcale nie jest tak że niedzwiadeeek zrobiła to wszystko lepiej już 10 lat temu
 
Przedstawiłem temat, został usunięty jako łamanie regulaminu, nie mogłem napisać więcej. Zapytałem grzecznie czy ktoś dostał nagrodę, bez pytania o przyczynę zacząłeś się wymądrzać.

Właśnie warto zwrócić na tą uwagę, bo przeginać pałę można do pewnego momentu. W momencie gdy łamany jest regulamin można próbować coś z tym zrobić. Za każdym razem gdy ktoś próbuje coś robić cebula odpala się w jednej lub kilku osobach, i każda sprawa zamiatana jest pod dywan. Z wszystkiego robi się kabaret, co służy TWT, nikt nie zwraca uwagi na błaznów. Co z tego że to durny konkurs ? Ważne jest to że członek TWT złamał regulamin, nie po raz pierwszy, i nie chodzi mi o przekroczenie czasu, a o nieprawdziwą informację o nagrodach. Jeśli dalej z wszystkiego będziecie robić kabaret, nie zmieni się nic, będa traktować was tak jak Wy ich. " I tak nic nie zrobia" - działa w 2 strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry