Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30813

Gość
Gość
czy odkąd weszła aktualizacja nie macie problemów z wyswietleniem awatara swojej postaci, awatary innych graczy w zakladce pvp sie nie wyswietlaja i nie wysowa sie pasek znajomych ?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
jak mam kupić przedmioty za bryłki z okzaji black friday, jak black friday nie odwiedził bryłek ? :O
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Znowu syf z kalendarza leci ... ?
A gdzieś napisali, że będzie zmieniony drop? :D Nie, więc w sumie nie ma co narzekać, chociaż... grałem w jeną polską grę gdzie też jest kalendarz adwentowy (wiem, bo sobie dzisiaj odpaliłem) otworzyłem tam okienko i dostałem kilkadziesiąt itemów które dają łącznie jakieś 1000 energii :D (gdzie najmniej wykorzystuje się 5).
Polak potrafi dać coś dobrego :D a i tak mówią twórcy, tak twórcy piszą na forum, że wpływy od graczy spokojnie wystarczają na utrzymanie gry i dodawanie nowości. Gra ma jeden serwer i są dodawane nowości no wolno, ale są ;)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Otworzyłem pewną białoruską grę, w ramach kalendarza adwentowego przecenili mi czołg ze 185 zł na 170 zł. Mogło być tu gorzej.
 
A gdzieś napisali, że będzie zmieniony drop? :D Nie, więc w sumie nie ma co narzekać, chociaż... grałem w jeną polską grę gdzie też jest kalendarz adwentowy (wiem, bo sobie dzisiaj odpaliłem) otworzyłem tam okienko i dostałem kilkadziesiąt itemów które dają łącznie jakieś 1000 energii :D (gdzie najmniej wykorzystuje się 5).
Polak potrafi dać coś dobrego :D a i tak mówią twórcy, tak twórcy piszą na forum, że wpływy od graczy spokojnie wystarczają na utrzymanie gry i dodawanie nowości. Gra ma jeden serwer i są dodawane nowości no wolno, ale są ;)
Pamietam kiedys jak były chociaz iteamki pod energie/motywacje/hp. a teraz dadza 2 ziemniaki i ciesz sie .-.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pamietam kiedys jak były chociaz iteamki pod energie/motywacje/hp. a teraz dadza 2 ziemniaki i ciesz sie .-.
Tak były, ale to zmienili już ładnych parę lat temu, czemu? Chyba dlatego, że te przedmioty mają pomóc z zadaniem "Dni świąt" czy jak to się tam nazywa... Czy pomagają? No niespecjalnie, nie w czaach gdy itemy wpadają masowo.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Daliby chociaż pomarańczę
Oprócz niektórych znanych klasycznych specjałów, takich jak duszona fasola i boczek, możesz spodziewać się wspaniałej zupy dyniowej i przepysznego ciasta dyniowego!
Oczywiście większość z nas dysponuje starymi kalendarzami ,może pora zerwać kilka kartek z kalendarza , ale przecież to nic nie zmieni jeśli wcześniej wydawca nie wydrukuje nowego ulepszonego kalendarza !o.O!
 
Do góry