Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33355

Gość
Gość

gdzie to jest i czemu nie na forum
 
Ach, to ciekawe, szkoda że zmiana wchodzi w chwili, gdy już kalendarz jest aktywowany...
Oj czepiasz się... To tylko mały niewiele znaczący szczegół :D


gdzie to jest i czemu nie na forum
Obstawiam, że albo jest to na liście "TO DO" albo w koszu.
Gdy pomysł ma status "zaakceptowany", to znaczy tyle, że CM go przekazuje dalej, ale na kolejnym etapie może zostać odrzucony przez LCMa.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Gdy pomysł ma status "zaakceptowany", to znaczy tyle, że CM go przekazuje dalej, ale na kolejnym etapie może zostać odrzucony przez LCMa.

Forum to nie jest gra i każdy market chyba może sobie w nim robić co chce, albo przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało. Jakbyście mi dali acp to dałbym radę pobrać bazy danych, odciąć na tydzień internet paru miejscowym schizofrenikom, ustawić piękny kalendarz adwentowy i wysadzić forum, a to wszystko w 5 minut a nie 3 lata po zaakceptowaniu propozycji.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
chciałem pogratulować TWT za jakże barwne nagrody z kalendarza :D
 
Forum to nie jest gra i każdy market chyba może sobie w nim robić co chce, albo przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało. Jakbyście mi dali acp to dałbym radę pobrać bazy danych, odciąć na tydzień internet paru miejscowym schizofrenikom, ustawić piękny kalendarz adwentowy i wysadzić forum, a to wszystko w 5 minut a nie 3 lata po zaakceptowaniu propozycji.

Teoretycznie może robić co chce, w praktyce wygląda to tak, że nawet każdy regulamin konkursu musi być wcześniej wysłany przez CM do akceptacji. Jeśli we wspomnianym pomyśle, mielibyśmy dawać z kodów bryłki, obligacje itd. to jak najbardziej musi być na to odgórna zgoda.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Jeśli we wspomnianym pomyśle, mielibyśmy dawać z kodów bryłki, obligacje itd. to jak najbardziej musi być na to odgórna zgoda.

Musiało mnie zmylić parę zdań Lenki o przypadającej na nas puli nagród, bo nabrałem wrażenia że tylko ogólna liczba kodów i przedmiotów dla graczy za udział w konkursach, wydarzeniach itd. jest nadana odgórnie, a to jak się tą pulę rozplanuje i wykorzysta, czy to na galifrey, czy w nagrodach z gazetki której nikt nie czyta, czy ktoś z niebieskim nickiem wskoczy na czat i zacznie rozdawać kody ludziom kody, co się zdarzało nie tak dawno temu, to już interes teamu który jest na miejscu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Oj czepiasz się... To tylko mały niewiele znaczący szczegół :D



Jakbyś mnie nie znała...
Oczywiście, że będę się czepiać! Zmieniać coś w czymś co jest w grze tylko przez pewien okres, dodatkowo daje to nagrody i "bawić się" w tym gdy weszło to z powrotem do gry? Dobrze wiesz, że to ma tyle sensu co wystawienie na letnie igrzyska olimpijskie bobsleistów do sztafety 4x400m :D

Jak dla mnie wygladało to tak... podam dwie wersje:

1) jakiś gracz przypomniał jakoś w listopadzie IG, że nagrody z kalendarza są ciulowe więc na szybko postanowili to zmienić
2) komuś przypomniało się (Czy to jakiś cżłonek TWT, czy to jakiś CM, czy w końcu LCM) że nagrody są ciulowe i fajnie byłoby to zmienić ale była połowa listopada i "nie było" szans by wprowadzić to przed startem kalendarza.

To tyko moje spojrzenie na to, mogę się oczywiście mylić.

Super, że zmienają, a raczej wracają do tego co było wcześniej, bo wcześniej były normalne nagrody za kalendarz. Ale zabieranie się za to na chwilę przed wejściem tego i skończenie tego dopiero teraz?
 
Musiało mnie zmylić parę zdań Lenki o przypadającej na nas puli nagród, bo nabrałem wrażenia że tylko ogólna liczba kodów i przedmiotów dla graczy za udział w konkursach, wydarzeniach itd. jest nadana odgórnie, a to jak się tą pulę rozplanuje i wykorzysta, czy to na galifrey, czy w nagrodach z gazetki której nikt nie czyta, czy ktoś z niebieskim nickiem wskoczy na czat i zacznie rozdawać kody ludziom kody, co się zdarzało nie tak dawno temu, to już interes teamu który jest na miejscu.
To wygląda tak: jest odgórna pula nagród. Pomysł jak możemy tę pulę rozdysponować, czyli co przeznaczyć na Galli, co na kody, co na nagrody w konkursach, czy co tam zostanie wymyślone, należy do nas, czyli do teamu. Ten pomysł musi być następnie zaakceptowany przez "górę".

Super, że zmienają, a raczej wracają do tego co było wcześniej, bo wcześniej były normalne nagrody za kalendarz. Ale zabieranie się za to na chwilę przed wejściem tego i skończenie tego dopiero teraz?
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...
 
2) komuś przypomniało się (Czy to jakiś cżłonek TWT, czy to jakiś CM, czy w końcu LCM) że nagrody są ciulowe i fajnie byłoby to zmienić ale była połowa listopada i "nie było" szans by wprowadzić to przed startem kalendarza.
może i się zbytnio na programowaniu nie znam, ale mysle ze zmiana nagród to kwestia kilka chwil :D
 
Jest wiele tematów, z którymi IG "nie zdążyło", także zmiana nagród mogła ich przerosnąć.. Lepiej było dać fanty za bryły, bo z tego jest kasa.
A propos.. wiadomo, czy jazda Frya będzie możliwa do sprzedaży? Na poprzedniej wyprzedaży zakupiłem taką i mam teraz dwie. Inno by uzasadnić wysoką cenę skrzynki nie dało oddzielnych broni, bo wiedziało, że to obniży wpływy. Co zaś z tym dalej? Bo czuję, że mnie ktoś naciąga..
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Olać zrywanie kartek z kalendarza i kłócenie się o coś na co i tak nie mamy wpływu.
Św. Mikołaj odwiedzi tylko grzecznych ludzi na całe szczęście ma limit prezentów nie tak jak prognozowano, że dojdziemy do granic 200, ale 120 to też dużo i sporo szajsu do wyklikania.
::}::P
coś ładnie zapakowanego
Miłego WszystkimI;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
I cyk, kolejny mini event... i już wiadomo co będą dawać na Gali.
 
Do góry