Ex TWTuser AMA

Nigdy czegoś takiego nie widziałem, nie wiem czemu, a w sumie to z chęcią podzielę się z innymi tym co mogę odnośnie bycia w TWT jako były user, więc jeśli ktoś ma jakieś fajniutkie pytania i będę mógł na nie odpowiedzieć to walcie śmiało ;]
 

DeletedUser33786

Gość
Gość
Witam panie Ebol za co pan został zwolniony z twt?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ktoś tu brał bryłki pod stołem... już dzwonie do Morawieckiego ;)
 

DeletedUser33803

Gość
Gość
Działałeś w teamie ile chciałeś czy miałeś jakieś konkretne obowiązki, czas "pracy"?
 
Działałeś w teamie ile chciałeś czy miałeś jakieś konkretne obowiązki, czas "pracy"?
Generalnie to są "wytyczne", których trzeba pilnować, ale można działaś tyle ile się chce jak ma się za dużo czasu.

W sumie TWT do rządu by sie nadawała. Kłamią jak z nut, ale mówią ze wszystko dają nam zeby bylo lepiej :D
Nikt nic nie mówi, żeby było lepiej, ważne żeby nie było gorzej ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Generalnie to są "wytyczne", których trzeba pilnować, ale można działaś tyle ile się chce jak ma się za dużo czasu.
;-[
Kiedyś zapytałeś czemu cię nie lubię?
Odpowiedziałem, że żle widzisz świat i spostrzegasz żle innych!
MIAŁEŚ OKAZJĘ przekonać się jak jest od kuchni, ale nie płacz teraz i graj albo znikaj.
I:) Większość nie wie o czym piszę, ale to nie było adresowane do wszystkich.:DDD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
dobrze że nie dostałeś narzędzi jakimi dysponują Wariaci jedna Wariata nam wystarczy
:DDD
 
;-[
Kiedyś zapytałeś czemu cię nie lubię?
Odpowiedziałem, że żle widzisz świat i spostrzegasz żle innych!
MIAŁEŚ OKAZJĘ przekonać się jak jest od kuchni, ale nie płacz teraz i graj albo znikaj.
I:) Większość nie wie o czym piszę, ale to nie było adresowane do wszystkich.:DDD

Nie rozumiem o co Ci chodzi serfer, nie płaczę tutaj, jedynie chciałem się podzielić wiedza na pewne rzeczy z osobami, które może się zastanawiają nad dołączeniem do teamu, aby rozwiać pewne wątpliwości. Albo też dla osób które są ciekawe jak to wszystko działa i po prostu chciałyby wiedzieć. Sam pomysł na temat wymyśliłem jak odpowiadałem komuś w innym temacie, ale odpowiedź którą chciałem udzielić nie była na temat, a żaden off topowy temat nie był aktywny na dłuższa metę.
 
Czy jest prawdą jakobyś odszedł/został poproszony o odejście z TWT ze względu na swoje kontrowersyjne wiadomości i zachowanie na czacie, które nie przystoi komuś piastującemu takie stanowisko?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Akurat odkąd Ebola dostał "posadę" w TWT to mocno ograniczył swoje "kontrowersyjne wypowiedzi", przynajmniej na forum :)
 
Akurat odkąd Ebola dostał "posadę" w TWT to mocno ograniczył swoje "kontrowersyjne wypowiedzi", przynajmniej na forum :)
Widziałem wiadomości Pana "Eboli" dzień przed...hmm...niefortunnym odejściem z Drużyny The West, które równie dobrze mógł pisać piętnastolatek o nieustabilizowanej sytuacji hormonalnej, a nie ktoś kto zajmuje stanowisko w administracji gry i powinien świecić przykładem :) Stąd też moje pytanie, nic osobistego. W sumie to nawet nie znam Pana Eboli (nie wiem jak mogę się zwracać).

Pozdrawiam
 
haha , jak się pisało że to czosnek jest to nikt nie wierzył oops!

ale czasem trzeba się przekonać samemu :uuu)
 
Czy jest prawdą jakobyś odszedł/został poproszony o odejście z TWT ze względu na swoje kontrowersyjne wiadomości i zachowanie na czacie, które nie przystoi komuś piastującemu takie stanowisko?

Po części jest to prawda, ale także z powodu zmiany team innej gry od InnoGames i braku czasu na rozbudowę wiki (gdyż taka była moja rola).
Samo zachowanie, nawet jeśli jest chamskie, ale nie zawiera wulgaryzmów, ani nie poniża żadnej osoby w grze nie jest powodem, aby usłyszeć cokolwiek na taki temat. Poza tym nie wiem o których wiadomościach Pan pisze, ponieważ ograniczyłem swoją aktywność w grze do minimum i przez 3 dni przed odejściem nie logowałem się nawet do gry.
 
Do góry