Aktualizacja - dyskusja

Wszyscy jesteście be, bo nie chcecie płacić za średnio przydatne sety. Zacznijcie bryłować, bo kolejnej loterii świątecznej w ogóle nie będzie!
 
Takie nie za trudne to zadanie nowe kilka produktów, 12h pracy, zabić 5 przeciwników w pvp 18h pracy a dalej to zobaczymy za 30min :p
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Wiecie co Wam powie zwykły oszołom, Pan Nikt! ::P
Teorie spiskowe marketingu IG zakładają dodanie upragnionych setów do świątecznych worków z roku 2019 z dopiskiem na usilne prośby graczy, został dodany set Kowbojki i Vaquero, ale to dopiero po tym jak ludzie wydadzą wszystkie obligacje w przypływie euforii przedświątecznych zakupów,:))
Pojawi się prawdopodobnie, a nawet na pewno promocja zakupów bryłek, ale to pisał kudłaty durnowaty, taki wiejski przygłup albo lump jak kto woli.[o_O]
Kiedyś mnie spalą na stosie, a popioły rozrzucą w ściekach Dunaju:{
. Wesołych Świąt Życzę Wszystkim.
ok_:) Kto mnie nie lubi ręka w górę.ok_:)
 
*** nawet siły na was nie mam.

Po co krzyczcie, po co tupiecie.... Jak ojciec nie ma pieniędzy to i tak wam tego nie kupi, nie ważne jak będziecie głośne jęczeć!
Są rachunki do opłacenia, trzeba coś jeść, trzeba ubrania kupić czego chyba nie rozumiecie.

IG to jest firma która, jak wszystkie inne, zostały stworzone żeby zarabiać. Wbijcie sobie to do łba raz a porządnie.
Wiadomo że przedmioty premium są lepsze od reszty setów/przedmiotów (złota, szeryf, kibic, oficer)
Wiadomo że przedmioty z loterii premium są lepsze od przedmiotów z pozostałych loterii.

Po wuj robicie co roku ten sam raban? Nie róbcie sobie proszę wstydu i nie otwierajcie cyklicznie tego samego szamba.

/post edytowany- Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
[...] Wesołych Świąt Życzę Wszystkim. [...]
I Tobie również Wesołych, Spokojnych, Radosnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, a także aby Nowy 2020 Rok był lepszy, a przynajmniej nie gorszy od tego obecnego I;) .

Żeby nie było, ze "offtopuje" i pisze nie na temat, to w sprawie tej całej dyskusji na temat setów to kompletnie mnie to nie interesuje szczerze mówiąc, dla mnie i tak to już nie ma znaczenia, więc nie zabieram głosu ;> .

Pozdrawiam ;> .
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A mam w sumie pytanie:
Wielokrotnie było mówione to, że gracze z 10-letnim stażem (danym kontem rzecz jasna) dostaną coś w nagrodę od IG. Gra w Polsce niedlugo będzie dostępna od 12 lat, sam gram ponad 11, tym kontem prawie 11, a jakoś ani widu ani słychu o jakimkolwiek podziękowaniu za tak długi staż gry. Czy ktokolwiek z TWT może powiedzieć co będzie z tym? Pytałem się graczy z tak długim stażem i nic a nic nie dostali. Wiecie... 10 lat to szmat czasu, a było obiecywane coś dla takich graczy i co, zrezygnowali?
(tak, pewnie paru graczy się odezwie, że co się spodziewasz po IG, prawda zgadzam się, ale jednak pytam)

Plus jeszcze pytanie:

1) Czemu nie ma worków i skrzyń z lat 2013-2015?
2) Proszę podać prawdziwy powód braku rzeczy z Dia de los Muertos podczas wyprzedaży?

(tsaaa, pewnie i tak się nie dowiem)

/połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lenka222

Członek obsługi gry
@kacpi619


1. na becie potki resskilu są po 10 obli ,czy tu tez beda po tyle?
Nie, ponieważ tylko beta posiada na stałe tą promocyjną cenę.

2.jaki jest powód ze sety z dia de los muertos nie będą na wyprzedaży? po co są jeszcze pojedynki jak na każdym kroku forty są faworyzowane?
Od DoD minęło bardzo mało czasu, są to nadal bardzo nowe zestawy. Z tego powodu nie są dostępne na obecnej wyprzedaży. Jednak nie wyliczamy, że kupicie je za obligacje szybciej niż za rok ;)
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
Z itemkami z DoD się mega zawiodłem, w zeszłym roku z tego co pamiętam dało się dostać je z worków, czemu teraz niby nie? DoD jest loterią oryginalną, prezentuje nam możliwość wylosowania dwóch pełnych setów, jest to tez loteria najlepsza do bryłkowania, bo bez bryłek starczy zwyczajny pech i przez całą loterie można nie dostać nic dobrego. Brak tych przedmiotów obecnie sprawia że na serwerze biega parę osób z ulepszonym mocnym setem pojedynkowym (w którym ulepszanie jest o wiele sensowniejsze niż np. w mcl gdzie bonus leżał głownie w bonusie setowym), a reszta ledwo może czasem skompletować cały. I to nie jest kwestia cen, a braku towaru.

A same sety pojawią się pewnie w jakiś nieprzewidywalny weekend na 24 godziny, żeby przypadkiem nie zdążyć kupić.

Niby święta niby loteria ale jak lubisz pojedynki to kupuj bryłki!
 
2) Proszę podać prawdziwy powód braku rzeczy z Dia de los Muertos podczas wyprzedaży?

Jak pewnie wiesz cały format tego eventu opiera się na bryłkach. Oba eventy dzieli mały okres czasowy więc((dia de los muertos, wyprzedaż workowa), każdy z inteligencją powyżej poziomu INNO Games zauważy nieopłacalność inwestowania w ten event jeśli za moment jest lepszy i tańszy sposób zdobycia setów .
Co roku jest to samo dają super zestawy na ostatnią loterię w roku i co roku płaczecie że ich nie ma . INNO ma w dupie wasze prośby sam musiałem to zauważyć i mi już wszystko jedno . Zauważyć należy że gdyby te itemy pojawiały się co roku w workach to jaki sens jest kręcić za bryłki, problem jest w formacie eventu. Gdyby ta gra miała cokolwiek związanego z balansem i jakościom to z punktu widzenia i opłacalności INNO idea dostawania przedmiotów z loteri p2w w workach jest idiotyczna tak samo jak kręcenia za bryłki podczas eventu.

I teraz odpowiedz sobie sam co wybierze INNO ? Usprawnić event czy nie zrobić nic a i tak mieć zyski z bryłkujących podczas Halloween idąc najmniejszym wysiłkiem
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
@Lenka222

jest post o przerwie w atakach na swieta i sylwester
liczą sie tylko pojedynki czy forty również ?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
no widze że to godzi w ludzką moralność żeby zaatakować inną postać zgodnie z mechaniką jakiejś śmiesznej internetowej giereczki, czy ty w ogóle wiesz o czym tu bredzisz non-stop, bo mi się wydaje że jednak nie do końca
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pojedynki to kwestia moralności? Zależy jak na to spojrzeć, ale na pewno nie jest to westia moralności w grze :D no kurdcze :D rozumiem nie atakować ludzi z sojuszu, ba z miasta nawet nie możemy, ale resztę? :D
Poza tym wedle Twojego mozart rozumowania IG jest niemoralne, czemu? Na okres świąteczny dali zadanie gdzie trzeba się pojedynkować, ba trzeba omdlić 5 osób, więc z Twojego rozumowania IG brakuje moralności ;) Więc nie zdziwię się jeśli wzmoży się ilość pojedynków w okresie świątecznym, bo zadanie ma widełki czasowe i z tego co mi odpowiedziano przez support nie wiadomo czy w przyszłym roku będzie można byloby je ewentualnie dokonczyć ;)

O moralności i pojedynkach mogłbym napiać wiele, w koncu pisałem pracę o kodeksie honorowym, ale to temat na inną część forum Także zależy jak leży. Jeśli nie chcesz być atakowany przez święta możesz co 32h wbijać na westa i odpaać sen w miejskim hotelu (albo co 72h jeśli masz automatyzację) i po kłopocie ;) albo dać się omdlić ;) (tak by regulaminu nie złamać)
 
Do góry