OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30651

Gość
Gość
Rozpisywać się nie będę, bo szkoda na ten syf prądu.

Kiedy migracja i co w ostatnim czasie zrobiły osoby odpowiedzialne za polski TW aby migrację przyspieszyć?
 
Zgodnie z danymi służb imigracyjnych migracja następuje ciągle. Pod koniec 2019 nieco ponad połowę ludzi migrujących do Polski stanowili Ukraińcy. #MNŻP
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Rozpisywać się nie będę, bo szkoda na ten syf prądu.

Kiedy migracja i co w ostatnim czasie zrobiły osoby odpowiedzialne za polski TW aby migrację przyspieszyć?
Jakby polskie TW nas w ogóle traktowało z szacunkiem... była ankieta, w której ponad 100 graczy zagłosowało i na odpowiedź czekaliśmy do końca poprzedniego roku, a ciągle nawet nie wiemy czy ta wiadomość została w ogóle wysłana do IG.

Zaś migracje to temat rzeka. Ludzie mówią o nich od 3-4 lat a nic się nie ruszyło. Więc nawet nie ma jak prosić o migracje gdyż nawet nie wiemy czy ktokolwiek z polskiego TWT w ogóle powiedział o stanie tych serwerów! Co prawda nadal sądzę, że bardziej prawdopodobną opcją jest to, że IG jest po prostu pazerne niż, że nikt tam nie wie o stanie polskich serwerów jednak tej drugiej opcji też nie można wykluczyć.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
U Stifa bez zmian :)

[15:30] stif32: siema
[15:30] stif32: jesteś
[15:30] stif32: mam sprawe
[16:29] speedy911: jaka to sprawa, nie obiecuje, że pomogę ;)
[16:30] stif32: mógłbyś na Forum TW polubić Wszystkie moje Posty w moim Profilu oraz w różnych Tematach co pisałem na Forum TW czyli jak w moim Profilu klikniesz na ostatnie Aktywności lub Posty
[16:31] stif32: to tam w tych różnych tematach też byś moje Posty Polubił wszystkie co ty na to
[16:32] speedy911: jak napiszesz tam coś sensownego to zaplusuje :)
[16:32] stif32: czyli nie chcesz pomóc
[16:32] stif32: to nara
[16:33] stif32: w takim razie


PS:
plusujcie Stifa, tak ładnie prosi :eek:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
U Stifa bez zmian :)

[15:30] stif32: siema
[15:30] stif32: jesteś
[15:30] stif32: mam sprawe
[16:29] speedy911: jaka to sprawa, nie obiecuje, że pomogę ;)
[16:30] stif32: mógłbyś na Forum TW polubić Wszystkie moje Posty w moim Profilu oraz w różnych Tematach co pisałem na Forum TW czyli jak w moim Profilu klikniesz na ostatnie Aktywności lub Posty
[16:31] stif32: to tam w tych różnych tematach też byś moje Posty Polubił wszystkie co ty na to
[16:32] speedy911: jak napiszesz tam coś sensownego to zaplusuje :)
[16:32] stif32: czyli nie chcesz pomóc
[16:32] stif32: to nara
[16:33] stif32: w takim razie


PS:
plusujcie Stifa, tak ładnie prosi :eek:
To ja powiem tak
Drodzy gracze The Westa
Lajkujcie wszystkie moje wypowiedzi, jestem od tego uzależniony :p
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
stif chyba uznał cie z jakiegoś powodu za dobrego kandydata do swojej drużyny lobotomitów nie mowie ze to coś znaczy ale może coś sugerować
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
U Stifa bez zmian :)

[15:30] stif32: siema
[15:30] stif32: jesteś
[15:30] stif32: mam sprawe
[16:29] speedy911: jaka to sprawa, nie obiecuje, że pomogę ;)
[16:30] stif32: mógłbyś na Forum TW polubić Wszystkie moje Posty w moim Profilu oraz w różnych Tematach co pisałem na Forum TW czyli jak w moim Profilu klikniesz na ostatnie Aktywności lub Posty
[16:31] stif32: to tam w tych różnych tematach też byś moje Posty Polubił wszystkie co ty na to
[16:32] speedy911: jak napiszesz tam coś sensownego to zaplusuje :)
[16:32] stif32: czyli nie chcesz pomóc
[16:32] stif32: to nara
[16:33] stif32: w takim razie


PS:
plusujcie Stifa, tak ładnie prosi :eek:
Stif chyba na serio ma syndrom gimbusa
 
Przepraszam bardzo robię Roleplay. W erze dzikiego zachodu dziwadła były wystawiane w cyrku, więc można kręcić BeCz0onie z klaunów pokroju stifa czy tam Ż. Przepraszam że tak napisałem i dziękuje za tą wypowiedź.
 
Do góry