POSTULATY DO IG - ETAP III: CZEKAMY NA DALSZY ROZWÓJ WYDARZEŃ

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

Kiedy może odbyć się spotkanie

  • 25.01.2020

    Głosy: 16 84,2%
  • 01.02.2020

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Nie żebym nie zawierzał słowom Lenki, ale taki już ze mnie niedowiarek, jak nie zobaczę to nie uwierzę...

Dziś żegnam się po raz drugi z moim pierwszym i najukochańszym S1. To tam stawiałem swoje pierwsze kroki w tej grze i to właśnie tam jestem zapisany na kartach historii w panteonie weteranów Westa. Będę tęsknił :{

3 światy do końca.
Tik tak, tik tak...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
postulat dopisz
Co się dzieje? (Ten bez imienia)
  • -
    finished_shape.png
    Utworzone plakaty - listy gończe: 5/5
  • -
    finished_shape.png
    Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 5/5
  • - Zabici przeciwnicy: 1/5
w full handel nie moge zrobić zadania w widełkach ...
jak coś to polacam zadania z wyborem ,,,forty prace ,,jak tu wykonać pvp ? oszustwem ?
 
postulat dopisz
Co się dzieje? (Ten bez imienia)
  • -
    finished_shape.png
    Utworzone plakaty - listy gończe: 5/5
  • -
    finished_shape.png
    Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 5/5
  • - Zabici przeciwnicy: 1/5
w full handel nie moge zrobić zadania w widełkach ...
jak coś to polacam zadania z wyborem ,,,forty prace ,,jak tu wykonać pvp ? oszustwem ?
Glupota,pod full handel idzie uwalic ludzi tylko trzeba umiec a nie narzekac ze zadanie jest za trudne.Jestes wysoko w ranku na s1 ale wiedza to u ciebie mizerna skoro takie lekkie zadanie cie przygniata.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
postulat dopisz
Co się dzieje? (Ten bez imienia)
  • -
    finished_shape.png
    Utworzone plakaty - listy gończe: 5/5
  • -
    finished_shape.png
    Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 5/5
  • - Zabici przeciwnicy: 1/5
w full handel nie moge zrobić zadania w widełkach ...
jak coś to polacam zadania z wyborem ,,,forty prace ,,jak tu wykonać pvp ? oszustwem ?
ja jestem full bobem na ohio a całą serie zadań już dawno tam zrobiłem XD. Zresztą jak jesteś w full handel to możesz się umówić z ludźmi aby mówili ci kiedy mają mało hp i możesz ich ubijać :DDD
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Żegnamy Musco oraz miasto na Nawaho, czas pokręcić się bez celu po prerii...

2 światy do końca (z 13).

Następny wpis 15 stycznia, ciekawe czy się wyrobią? Tik tak, tik tak...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
ja jestem full bobem na ohio a całą serie zadań już dawno tam zrobiłem XD. Zresztą jak jesteś w full handel to możesz się umówić z ludźmi aby mówili ci kiedy mają mało hp i możesz ich ubijać :DDD
czyli oszukać system na krzywy ryj ?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
można sobie poradzić na różne sposoby, na przykład zrobić sobie 20 multikont i pojedynkować się z nimi na przemian, a jak ci się znudzi mogą ci pozbierać pstrągi czy co tam sobie chcesz
o ile będą na różnych ip, support nie widzi w tym najmniejszego problemu, czy złamania zasad fair play, nawet jeśli będą doskonale wiedzieć co odwalasz, znać nicki wszystkich twoich kont i dostawać 10 zgłoszeń tygodniowo, przetestowane przez jednego z topowych graczy ohio, wcześniej topki innych serwerów, proste, skuteczne, niezawodne, zgodne z sumieniem twt, czego chcieć więcej
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
można sobie poradzić na różne sposoby, na przykład zrobić sobie 20 multikont i pojedynkować się z nimi na przemian, a jak ci się znudzi mogą ci pozbierać pstrągi czy co tam sobie chcesz
o ile będą na różnych ip, support nie widzi w tym najmniejszego problemu, czy złamania zasad fair play, nawet jeśli będą doskonale wiedzieć co odwalasz, znać nicki wszystkich twoich kont i dostawać 10 zgłoszeń tygodniowo, przetestowane przez jednego z topowych graczy ohio, wcześniej topki innych serwerów, proste, skuteczne, niezawodne, zgodne z sumieniem twt, czego chcieć więcej

IP to nie wszystko. Jeśli tylko IP byłoby brane pod uwagę to większość użytkowników przeglądarki puffin miałoby bana za multi ;)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
no to jeszcze lepiej w takim razie, problem rozwiązany
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A to, że regulamin zmieniony parę lat temu jeszcze bardziej utrudnił wykrywanie multi to druga sprawa. Niemniej jednak wystarczy trochę pomyśleć i być ostrożnym i naprawdę niełatwo niektórych wykryć. Co nie oznacza, że namawiam ludzi do łamania regulaminu gry, co to to nie. Jednakże jako były admin wiem jak to wygląda ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Otrzymałam propozycję, aby w ramach odpowiedzi odbyło się spotkanie na TS wraz z osobą, która odpowie na Wasze pytania.
Mamy dwie propozycje jego terminu, w związku z tym dodałam do tego tematu ankietę, która potrwa 3 dni. Po tym czasie data z większą ilością głosów wygra.
W obu przypadkach spotkanie może odbyć się o godzinie 18:30.
 
Otrzymałam propozycję, aby w ramach odpowiedzi odbyło się spotkanie na TS wraz z osobą, która odpowie na Wasze pytania.
Mamy dwie propozycje jego terminu, w związku z tym dodałam do tego tematu ankietę, która potrwa 3 dni. Po tym czasie data z większą ilością głosów wygra.
W obu przypadkach spotkanie może odbyć się o godzinie 18:30.
Czy osoba ta będzie komunikować się w języku polskim czy jakiś międzynarodowy np. angielski?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Otrzymałam propozycję, aby w ramach odpowiedzi odbyło się spotkanie na TS wraz z osobą, która odpowie na Wasze pytania.
Mamy dwie propozycje jego terminu, w związku z tym dodałam do tego tematu ankietę, która potrwa 3 dni. Po tym czasie data z większą ilością głosów wygra.
W obu przypadkach spotkanie może odbyć się o godzinie 18:30.

OK,
ale pod pewnymi warunkami:

1. cała rozmowa będzie nagrywana i udostępniona graczom
2. ewentualnie otrzymamy transkrypcję tej rozmowy
3. wcześniej muszą być spisane i przedstawione zasady zadawania pytań
4. dobrze jakby zgłosili się chętni do prowadzenia tej rozmowy
5 rozmowa powinna zacząć się od krótkiej odpowiedzi na już przesłane postulaty (lista jest dostępna i znana od dwóch miesięcy :p )

Czekam na spostrzeżenia innych graczy.

PS: kasacja konta została tymczasowo wstrzymana :p
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
@speedy911

był gdzieś moze postulat o możliwości używania jednocześnie wzmocnienia na forty i pojedynki|?

przykład:
-schowek na amunicje (forty) jest na 5 użyć [dziennie jest 1 bitwa więc schowek wystarczy na 5 dni]
-kamień polerski (pvp) używany do pojedynków ,jeśli go użyje to użyty wcześniej schowek przepada

wzmocnienia n pvp i forty nie powinny sie wykluczać bo nie pomagają sobie wzajemnie a będąc aktywnym pojedynkowiczem nie moge uzyc schowka bo szkoda go tracić po 1 bitwie
 
Też zależało by mi na tym, żeby rozmowa była w jakiś sposób prowadzona. Najlepiej żeby każdy obecny mógł zabrać głos odnośnie tematu w jakiejś kolejności oczywiście, bo chyba nikt nie chciałby na tym ts się przekrzykiwać. Dodatkowo trzeba by stworzyć listę tematów które chcemy przedyskutować oraz udostępnić ją naszemu rozmówcy, aby nie był żadnym pytaniem "zaskoczony" i udzielił na każde merytorycznej i zadowalającej nas odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry