OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6549

Gość
Gość
tak wygląda nie tylko kolejna aktualizacja ale poprzednia miała to samo na celu :OOO
biznes
kolejne aktualizacje mogą być tylko???no właśnie!oooooo!

Naprawdę rozumiem biznes i to, że wszystko musi na siebie zarabiać. Jednakże trzeba rozróżnić biznes skierowany na zarobek, ale taki patrzący w przyszłość, a taki typowy zarobek skierowany pod to by jak najwięcej wycisnąć z danego produktu nie dając wiele od siebie.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jak żyć. !oooooo!
Proste pytanie, a odpowiedź jest jeszcze prostsza, żyj i umieraj tak jak chcesz.
Piszę na tym temacie, bo to wolny temat od głupoty, nie licząc tej, którą piszę sam.jest jedno ale,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
głupot nie zna granic
zapytajcie Magde jak widzi the west::}
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co wiem plemiona (inaczej tribal wars, gra IG która zadebiutowała z tego co wiem z 2003 roku, to ważne) miały wcześniej aplikacje na telefony. A dzisiaj kompletnie przypadkowo znalazłem bardzo ciekawy film na YouTube


Tak, chodzi o to, że zespół plemion ,wedle ich produkt managera, spędziło ostatnie pół roku na zrobieniu nowej aplikacji na Androida żeby wyrównać różnice pomiędzy nią, a apką na IOS (przynajmniej tak zrozumiałem z tego co ten koleś tam gadał).
Widać, że plemiona muszą o wiele, wiele lepiej "prząść" od westa, skoro mogą sobie pozwolić na to by przez pół roku mieć zespół pracujący nad nową wersją aplikacji ;)

Szkoda, że Westowi tak dobrze nie idzie ;)
(Jeśli znajdziecie jakieś błędy językowe w moich wypowiedziach i będzie wam się chciało mi je pokazać zapraszam :p)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak jak wyżej napisałem dostałem zgodę na przekazanie wam tego co napisała Lenka nie wprost, ale poprzez parafrazę. A czymże jest parafraza, śpieszę z wyjaśnieniem, cytuję:

Parafraza – swobodna przeróbka tekstu lub tłumaczenia, która rozwija lub modyfikuje treść oryginału, zachowując jednak jego zasadniczy sens.

Zatem nie mogę cytować, a przerobić tekst by zachował swój sens. To będzie spis z kilku ostatnich jej odpowiedzi do mnie, sama dyskusja zaczęła się około trzech tygodni temu i nie wiem czy będzie dalej kontynuowana.

Otóż najpierw zapytałem się o osiągnięcia i dodanie kolejnych części setu Lincolna. Oczywiście otrzymałem odpowiedź, że informacja pojawi się na forum.

Zapytałem się również czemu przedmioty z zestawów vaquero i muzykalnej kowbojki pojawiły się w ramach wyprzedaży za bryłki. Otrzymałem odpowiedź, że zestawy te były dość młode, że nie wszystkie pojawiają się od razu za obligacje, dlatego zdecydowano się na wyprzedaż w bryłkach. Później dostałem odpowiedź że KAŻDY przedmiot ma swoją wartość w bryłkach. Ale nie dostałem satysfakcjonującej odpowiedzi na to czemu zestaw oficera unii był o wiele tańszy od tych dwóch a był dostępny jedynie za bryłki. Nie wytłumaczono mi tego braku jakiejkolwiek logiki. Oczywiście schemat oboiczania ile dany przedmiot kosztuje w bryłkach nie jest dla nas widoczny, wiadomo.

Zapytałem się też czemu informacje, że nad czymś pracują są wrzucane w opisy aktualizacji, a nie w miejsce gdzie umieszczano takie rzeczy (a takie na forum jest). Otrzymałem odpowiedź, że informacja o aktualizacji to nic innego jak miejsce gdzie opisywane jest to nad czym pracują, niekoniecznie musi być to rzecz która wraz z aktualizacją wejdzie. Wg mnie kolejny brak logiki.

Zapytałem się również o szalik zimowy i brak logiki i konsekwencji w tym, że najpierw wystawiono go na targ, a potem dodano jako nagrodę w łatwym zadaniu. Dostałem odpowiedź, że to nadal jest wyjątkowym przedmiotem.

Ponadto zapytałem się czemu nie było żadnych informacji na temat tego, że podczas eventu z soplami pojawiły się one w shopie tak jak i przedmioty z sopli dające karty kolekcjonerskie, prezenty z poprzedniego eventu tak samo, a także że w całym shopie była wyprzedaż, a także nie było żadnej informacji o zadaniach dziennych z soplami. Otrzymałem odpowiedź, że aktywny gracz mógł sprawdzić sobie że wyprzedaż jest i zobaczyć że zadania są w saloonie.

Zapytałem się też co się stało, że jest jedną bitwa na Gallifrey podczas eventu w tygodniu, gdzie wcześniej były dwie. Czy to będzie już normą czy jednak było to jednorazowe zapomnienie. Otrzymałem odpowiedź, że będzie to normą i nie muszą nas informować, że z jednej bitwy zrezygnowali, bo gracz widzi w przeglądzie bitew że bitwy nie ma.

Zapytałem się też o tej "wielkiej" nowości podczas tego eventu z tym, że można na nowo losować set z loterii. Odpowiedz jaką uzyskałem od Lenki to to, że ta zmiana była duża i bardzo ważna dla całego eventu.

Miało się odbyć spotkanie na TS 14 lutego. Oczywiście zapytałem się też o czym gracze z cm rozmawiali, czy w ogóle doszło do spotkania, a także napisałem, że był to dość nietrafiony termin. Otrzymałem odpowiedź, że są różne rodzaje spotkań z graczami, to było w postaci takiego luźniejszego i nie były prowadzone żadne notatki z niego.

Zapytalem się też ponownie po kilku miesiącach, czy są jacyś youtuberzy reklamujący naszą grę w ramach współpracy z IG. Otrzymałem w końcu odpowiedź przeczącą, ale jednocześnie zaproszono mnie do współpracy jeśli kanał na YT posiadam :p

Zapytałem się też o to czy testowanie drużyn podczas przygód jest zawieszone i czemu gracze nic o tym nie wiedzą. Odpowiedziano mi że nie udostępniają takich informacji, bo nie robią map drogowych. Zapewniono mnie jednak, że z działań firmy w tym roku będę zadowolony.

Zapytałem się też o to co się dzieje z dziennikiem, oraz z osobami będącymi w teamie i piastującymi funkcję redaktora. Odpowiedziano mi że dziennik jak wróci to wróci i każdy w teamie coś robi.

Zapytalem się również co różni wyprzedaż kupidyna od setów Vaquero i muzykalnej kowbojki, bo jedno na forum się pojawia, a drugie nie. Otrzymałem odpowiedź że nie każda wyprzedaż będzie ogłaszana na forum. Zapytałem się jakie są wymogi żeby wyprzedaż pojawiła się na forum, ale odpowiedzi nie dostałem.

Sami zinterpretujcie sobie odpowiedzi polskiego cm tej gry i wyciągnijcie swoje wnioski.

To chyba wszystko. Miłej lektury.
PS. Wojtek nie kasuj tego, mam zgodę Lenki, a jak ona nie pamięta to niech sprawdzi swoją odpowiedź z dnia 13 lutego z godziny 16:00:33 ;) jeśli zostanie to skasowane będę to wrzucać dalej. Sam support też się przekona, że potrafię być namolny.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
giphy.gif
 
Do góry