Nowa mikstura - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niech walną za 4k bryłek ale coby się odnawiał co tydzień :p
Piękny żart nie powiem ;)
4k bryłek to więcej niż za set za bryłki i niewiele mniej niż za set vaquero czy muzykalnej kowbojki ;)

Proponuje kupić więcej bryłek jak chcecie się dobrze bawić w tej grze to mus. I na otwarcie nowego świata się szykujcie. :3

Nie wiem czy wytrzymam do otwarcia nowego świata, tak czy siak gram już tylko na huronie ;) na Ohio czy nawet na nawaho to chyba nawet postaci, a jak mam to pewnie dla sprawdzenia czegoś jak jeszcze w teamie byłem.
 
u mnie po wypiciu mikstury minus 10 levelu pojedynkowego pokazało okno czy zgadzam się na odjęcie ok 1 335 000 wylogowałem się nie zgadzając się na stratę doświadczenia pojedynkowego - nie ma mojego pozwolenia na oszukiwanie w opisie mikstury co ma doświadczenie pojedynkowe do levelu ma być zdjecie 10 leveli czyli z 450 na 440 .. a nie ruszanie doświadczenie pojedynkowego 1.3kk to ok 2 lat, już popsute są pojedynki gonitwą za wielkim strzelanie po 1300 aby pojedynkowicze się wyniszczali zamiast wrócić do pierwotnych pojedynków 0 do 0 czy wygrana 1 uderzeniem 150 kiedy to tabela uników była świętością i zielone uniki nie były przebijane kiedy tylko się chce obecna paranoja TW
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
u mnie po wypiciu mikstury minus 10 levelu pojedynkowego pokazało okno czy zgadzam się na odjęcie ok 1 335 000 wylogowałem się nie zgadzając się na stratę doświadczenia pojedynkowego - nie ma mojego pozwolenia na oszukiwanie w opisie mikstury co ma doświadczenie pojedynkowe do levelu ma być zdjecie 10 leveli czyli z 450 na 440 .. a nie ruszanie doświadczenie pojedynkowego 1.3kk to ok 2 lat, już popsute są pojedynki gonitwą za wielkim strzelanie po 1300 aby pojedynkowicze się wyniszczali zamiast wrócić do pierwotnych pojedynków 0 do 0 czy wygrana 1 uderzeniem 150 kiedy to tabela uników była świętością i zielone uniki nie były przebijane kiedy tylko się chce obecna paranoja TW
Nie 10 leveli a 10% poziomu pojedynkowego E.m.E.
Tak czy siak z tego co pisał jeden gracz to zostało to po prostu błędnie przetłumaczone, gdyż na becie jest wprost napisane, że chodzi o expa.
Czekajmy jednak nadal na odpowiedź naszego CM @Lenka222
 
Mi po użyciu mikstury z 310 lvl pvp odjęło 10lvl'i.Doświadczenia odjęło mi 11k ale później zweryfikuje czy odjęło też z rankingu. Co do ceny 400 brył serio? Może od razu dajmy 1k wydoimy jak sie da. Jak pisał fusek może być 400 ale uop innej opcji nie widzę. Rozumiem że w zamyśle jest zmniejszenie tych max lvl'i 450. Dwa użycia powinny dać kilkanaście nowych przeciwników na te topki. Pytanie co z osobami na wymarłych światach co są top a przeciwników brak i będzie dalej ich brak po użyciu nawet 3x eliksirku? Można spokojnie zwiększyć do 15%.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
kiedyś to pięknie podkreślił Julo
przynajmniej będzie kogo lać ok_:),proponuje 1200 bryłek za jednego drinka
no co :mad:jak się bawić to na całgo
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mi po użyciu mikstury z 310 lvl pvp odjęło 10lvl'i.Doświadczenia odjęło mi 11k ale później zweryfikuje czy odjęło też z rankingu. Co do ceny 400 brył serio? Może od razu dajmy 1k wydoimy jak sie da. Jak pisał fusek może być 400 ale uop innej opcji nie widzę. Rozumiem że w zamyśle jest zmniejszenie tych max lvl'i 450. Dwa użycia powinny dać kilkanaście nowych przeciwników na te topki. Pytanie co z osobami na wymarłych światach co są top a przeciwników brak i będzie dalej ich brak po użyciu nawet 3x eliksirku? Można spokojnie zwiększyć do 15%.
Co z nimi? Wszak to my gracze odpowiadamy za to by ludzie chodzili na forty (takie było zdanie Lenki w sprawie jakiejkolwiek reakcji na spadająca frekwencję na fortach) więc tutaj mogłaby odpowiedzieć tak samo ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Cena przedmiotu jest jedynie propozycją. Zbieramy Wasze opinie i jak najbardziej jest możliwość, że przedmiot będzie możliwy do zakupy za bryłki oraz obligacje.

Przedmiot zabiera Wam 10% waszego doświadczenia z danego poziomu pojedynkowego. Natomiast ranking jest odświeżany co jakiś czas, więc od ręki nie zobaczycie zmiany. Początkowe obniżenie poziomu pojedynkowego będzie wymagało trochę czasu. Chętnie przyjmiemy Wasze propozycje jak inaczej można rozwiązać problem, mamy jakieś, ale może znajdziecie coś lepszego. ;)
 
Cena przedmiotu jest jedynie propozycją. Zbieramy Wasze opinie i jak najbardziej jest możliwość, że przedmiot będzie możliwy do zakupy za bryłki oraz obligacje.

Przedmiot zabiera Wam 10% waszego doświadczenia z danego poziomu pojedynkowego. Natomiast ranking jest odświeżany co jakiś czas, więc od ręki nie zobaczycie zmiany. Początkowe obniżenie poziomu pojedynkowego będzie wymagało trochę czasu. Chętnie przyjmiemy Wasze propozycje jak inaczej można rozwiązać problem, mamy jakieś, ale może znajdziecie coś lepszego. ;)

Odświeżanie rankingu następuje co godzinę i w żadnym wypadku utracone punkty doświadczenia pojedynkowego nie obniżają jego wartości w rankingu niezależnie, czy została użyta potka, czy przegraliśmy 100 walk z rzędu. Żadna zmiana nie nastąpi :p
Fajnie jakby ten przedmiot obniżał faktycznie poziom pojedynkowy o 10%, a nie exvp i był również dostępny za obligacje :p
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
ludzie nadal nie rozumieją,
mikstura obniża tylko poziom pojedynków aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie ranking
taka barbi block mając tyle multi ,nadal nic nie rozumie bo lubi tylko klikać po 15 sekund a.le zazwyczaj wyręcza się botamiI:)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Przedmiot zabiera Wam 10% waszego doświadczenia z danego poziomu pojedynkowego.
ale tylko do obliczenia ile można zdjąć z poziomu pojedynków i go zmniejszyć
opowiem Wam dowcip
pyta mnie kobieta ,co robisz ???
irytujące pytanie
,,,pewnie znów piłeś ,albo biegałeś za dupami ,,,,,,,chwila milczenia i pada odpowiedż
Skarbie ja tylko Cibie kocham, ale trochę się zawiesiłem na The West ze znajomymi na temat co dzis pijemy i tak naprawdę nic nie piliśmy bo wiemy że tylko sport bez filtra daje samo zdrowie
o_O
 
ludzie nadal nie rozumieją,
mikstura obniża tylko poziom pojedynków aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie ranking
taka barbi block mając tyle multi ,nadal nic nie rozumie bo lubi tylko klikać po 15 sekund a.le zazwyczaj wyręcza się botamiI:)
Mozart kto nie rozumie Lenka pisze otwarcie o obniżeniu doświadczenia pojedynkowego co widać po wypiciu mikstury wiec pytam się kto o zdrowych zmysłach chce używać czegoś aby spaść w rankingach przez zabranie mi 1,35kk xp pvp to z normalnego rankingu 3 razy więcej , napój miał zwiększyć ilość przeciwników do pojedynku a nie karanie pojedynkowiczów za to ze dalej chcą się pojedynkować a powinni być już bobami albo fortowcami
Lenka napisała nie ma możliwości cofnięcia utraty doświadczenia pojedynkowego czyli zgadzam się z Fuskiem mikstura wprowadza w błąd i jest nie przydatna a nawet szkodliwa lepiej już uwolnijcie wszystkie levele i po staremu ataki od dołu do góry jak już zniszczyliście pojedynki
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cena przedmiotu jest jedynie propozycją. Zbieramy Wasze opinie i jak najbardziej jest możliwość, że przedmiot będzie możliwy do zakupy za bryłki oraz obligacje.

Przedmiot zabiera Wam 10% waszego doświadczenia z danego poziomu pojedynkowego. Natomiast ranking jest odświeżany co jakiś czas, więc od ręki nie zobaczycie zmiany. Początkowe obniżenie poziomu pojedynkowego będzie wymagało trochę czasu. Chętnie przyjmiemy Wasze propozycje jak inaczej można rozwiązać problem, mamy jakieś, ale może znajdziecie coś lepszego. ;)

Pierwsze pogrubienie brzmi tak jakby za zabierał tego expa z jednego poziomu, albo to tylko ja tak rozumiem, jeśli tak to przepraszam. Raczej tak nie jest ale tak to dla mnie zabrzmiało.

Po drugie proszę o odpowiedź wprost bo widzę, że gracze nadal nie są pewni: czy to doświadczenie będzie zabrane także z rankingu? Jeśli tak to krzywdzicie te osoby, które chcą być w topce rankingu.

Drugie pogrubienie:
Trochę zajmie? Z uwagi na to, że potka będzie można być używana raz na tydzień to to nie zajmie trochę a kilka miesięcy ;)

Propozycje:
1) Cena tylko i wyłącznie w obligacjach
2) Obniżanie poziomu pojedynkowego, a nie doświadczenia pojedynkowego
3) brak cooldownu na używanie tej potki

Innymi słowy dajcie w końcu pojedynkowiczom szerszy wachlarz ludzi z którymi mogą się pojedynkować.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A skoro @Lenka222 macie tam jakieś pomysły to je przedstaw, chyba możemy wiedzieć na czym stoimy? W sensie jakie ewentualne zmiany przewiduje IG w zakresie tego przedmiotu?

Na chwilę obecną są to luźne pomysły. Nie chcę mówić czegoś, czego nie jestem pewna czy zostanie wprowadzone. Obecnie pytamy Was o opinię ;)
 
Mozart kto nie rozumie Lenka pisze otwarcie o obniżeniu doświadczenia pojedynkowego co widać po wypiciu mikstury wiec pytam się kto o zdrowych zmysłach chce używać czegoś aby spaść w rankingach przez zabranie mi 1,35kk xp pvp to z normalnego rankingu 3 razy więcej , napój miał zwiększyć ilość przeciwników do pojedynku a nie karanie pojedynkowiczów za to ze dalej chcą się pojedynkować a powinni być już bobami albo fortowcami
Lenka napisała nie ma możliwości cofnięcia utraty doświadczenia pojedynkowego czyli zgadzam się z Fuskiem mikstura wprowadza w błąd i jest nie przydatna a nawet szkodliwa lepiej już uwolnijcie wszystkie levele i po staremu ataki od dołu do góry jak już zniszczyliście pojedynki


Chyba nie rozumiesz zasady działania tej potki ;) Masz w rankingu X doświadczenia pojedynkowego, używasz tego przedmiotu i wartość dla poziomu pojedynkowego spada o 10% z tego expa, a w rankingu dalej masz tą samą wartość X co przed użyciem potki. Innymi słowy nie tracisz swojego expa w rankingu i wszystko działa po staremu, tylko spada Ci poziom pojedynkowy zgodnie ze wzorem, a nie o równe 45 poziomów zakładając, że używasz itemku mając 450.

@fusek77 4k bryłek nie dasz za fajny itemek, a dałeś 2k za bezużyteczną deklaracje niepodległości :D

@Mozartgra coraz ciekawsze miewasz te teorie, może kiedyś napiszesz coś prawdziwego :D Jeśli jednak takie oskarżenia mają poprawić Twoją samoocenę, to proszę bardzo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry