Nowa mikstura - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Raczej chęci, gdy jest motywacja to i wiedza się znajdzie :)
Nie jestem ekspertem z dziedziny historii dzikiego zachodu, raczej skromny magister historii znający się troszeczkę na XVII-wiecznych wojnach Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Poza tym jak już coś pisać w coś się zagłębiać to robić to tylko by coś z tego w przyszłości mieć, coś osiągnąć, po prostu wykorzystać jakoś to co się robiło. Pisząc tutaj i na ten temat raczej tego nie osiągnę :)

Dodatkowo nie wiadomo czy mozartowi nie chodziło czasami o historię gry, w sensie polskiego marketu, a tu wiedzy nie mam w ogóle.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
tak ją zmienili, że była dwa razy i już koniec? kolejnego zadania nie miałem
Bo Lenka Wam nie napisała, a mi przekazała jak się dokładnie pytałem poprzez support, a zapomniałem napisać tutaj o tym. Są tylko dwa zadania na te miksturę na daną postać.
Jak ocenicie to, że Lenka nie przekazała tego na forum w ogłoszeniu o tym, czy w tym temacie to już od Was zależy.
 
Bo Lenka Wam nie napisała, a mi przekazała jak się dokładnie pytałem poprzez support, a zapomniałem napisać tutaj o tym. Są tylko dwa zadania na te miksturę na daną postać.
Jak ocenicie to, że Lenka nie przekazała tego na forum w ogłoszeniu o tym, czy w tym temacie to już od Was zależy.


no to mikstura super, dwa razy użyta i lvl nadal 450 :), czekam jak tylko będzie po 400 bryłek by kupić 20 sztuk i używać jej raz na tydzień
 
Status
Zamknięty.
Do góry