OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Dobrze, że nie muszę mianować się legenda polskiego westa, wystarczy że jestem legendą całego westa ;)
Zdania bywają podzielone bo dla mnie jesteś tylko pedałem co nakręca ten rower
;-[ zA*raz pojawią się dopiski że Mozart ciśnie
Nic z tych rzeczy ,cisnę głupotę by pokazć innym jak żyć i się dobrze bawić
pedał to szerokie pojęcie i większość kojarzy go z preferencją seksuną ale czy tak jest:mad:
Każdego dnia pedałuję dzik zachód ,czyli jetem zboczony;-[
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zdania bywają podzielone bo dla mnie jesteś tylko pedałem co nakręca ten rower
;-[ zA*raz pojawią się dopiski że Mozart ciśnie
Nic z tych rzeczy ,cisnę głupotę by pokazć innym jak żyć i się dobrze bawić
pedał to szerokie pojęcie i większość kojarzy go z preferencją seksuną ale czy tak jest:mad:
Każdego dnia pedałuję dzik zachód ,czyli jetem zboczony;-[


Jestem 100% hetero więc wybacz, ale nie masz u mnie szans ;)
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Dzisiaj wracając pociągiem do domu po mojej lewej stronie siedziała Niemka, po lewej Rosjanka i tak się czułem, jakbym się cofnął z kilkadziesiąt lat wstecz ;-[ Trzeba niektórym "walnąć na turban" i pokazać, gdzie raki zimują :DDD
 
Dzisiaj wracając pociągiem do domu po mojej lewej stronie siedziała Niemka, po lewej Rosjanka i tak się czułem, jakbym się cofnął z kilkadziesiąt lat wstecz ;-[ Trzeba niektórym "walnąć na turban" i pokazać, gdzie raki zimują :DDD
I teraz jak nie daj Boże za parę dni złapie Cię jakiś katarek, kaszelek, czy gorączka to będzie panika, że to koronny-wirus jest ::P .

Ps. Nie żartuję z realnego zagrożenia - nie było to moim celem, jak ktoś poczuł się urażony to przepraszam ;>
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
MKF325y.png

!oooooo!!oooooo!!oooooo!
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
wojcieszy kiedy ty w końcu zrobisz coś z tym, że stifa lajkują głównie multikonta które mają na celu go popularyzować i potęgować jego ego?
 
mistrzostwa fortowe za rogiem , a wy się jakimś debilem stfiem przejmujecie ...

i tak apropo nikt nie skumał ze stif to multi ? Zrobione po to aby trolować :D a połowa jak dzieci wdaje się w dyskusje z nim ^^
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
wojcieszy kiedy ty w końcu zrobisz coś z tym, że stifa lajkują głównie multikonta które mają na celu go popularyzować i potęgować jego ego?
Zgłosiłem go parę dni temu wraz z innymi moimi sprawami, dzisiaj mi odpisano, więc pewnie się zajmą tą sprawą ;)

mistrzostwa fortowe za rogiem , a wy się jakimś debilem stfiem przejmujecie ...

i tak apropo nikt nie skumał ze stif to multi ? Zrobione po to aby trolować :D a połowa jak dzieci wdaje się w dyskusje z nim ^^
Niech dadzą spis nagród to się okaże czy w ogóle opłaca się startować ;)
 
Do góry