OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jestem 100% hetero więc wybacz, ale nie masz u mnie szans ;)
Idea jest taka, że złego licho nie bierze :DDD Mogę spać spokojnie.
Przerabiacie jedną historię tylko, że jeden ją przeżył, a drugi jest łakny wiedzy.
Igrzyska fortowe to szersza rywalizacja. 77 Fusek nie interesują, bo jest cienki na fortach, został mu tytuł mistrza fortowego i teraz boi się kolejnej rywalizacji, bo być może polski zespół nie wygra. Pamiętajcie, że to sztab ludzi zwycięża, a nie jednostka. Dowodzący, kapitanowie i zwykli gracze jako żołnierze mogą zdecydować o losach bitwy i przechylić szale zwycięstwa, ale to tylko zależy od ludzi.
Idea jest jedna Yetasek ,złego licho nie bierze ale kutasa nie oceniają po jego rozmiarach głupoty ,tylko po tym jak działa oops!oops!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Brałem udział w pierwszej edycji mistrzostw, gdzie wygraliśmy
Brałem udział i w drugiej gdzie nie wygraliśmy (4 miejsce zajęliśmy?? Nie jestem pewien)
Ogółem ponad 3k bitew różnymi postaciami na różnych światach.
Byłem w swoim czasie w mieście, które wg westforts było najlepsze ze wszystkich miast wszystkich wersji językowych.

Wygrywałem i przegrywałem niezliczoną ilość razy. Nie pójdę na mistrzostwa jeśli IG nie potrafi przykuć graczy nagrodami, bo rywalizacją już nie przykuje, gdyż wielu najlepszych odeszło z tej gry, więc jedynie wysokością nagród mogą przykuć, szczególnie mnie, bo jak już pisałem, dajcie konkurs, dajcie zawody, a znajdą się uczestnicy, nawet w tak durnej konkurencji jak rzucaniem telefonem na odległość (tak, był taki konkurs), a nie będę szedł na konkurs gdzie wysokość nagród nie przekracza kilku złotych ;) to się nazywa szacunek do samego siebie.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Italia to piękny kraj ;)
Zamknęli mi mleczne lokale, mam zakaz opuszczania miasta, ale wychodzę z założenia, że co mnie nie zabije to mnie wzmocni.ok_:)
Mało teraz gram, bo całą rodziną spędzamy cały czas w domu,
życzę wszystkim miłego dnia.:)
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
B8TOl42.png

Ja na każdej przygodzie do questa którą trzeba wygrać mood
 
Do góry