Dzień Świętego Patryka dyskusja

Status
Zamknięty.
Dotychczasowo zadania dzienne polegające na zrobieniu określonej ilości godzin prac można było zrobić w niecałe 24h i o to mi chodzi. To czy są się skrócić pracę za bryłki mnie nie interesuje ;)

Jak zaczniesz odpowiednio wcześnie to w dzień możesz zrobić 24h 59min 59s prac bez żadnego skracania więc ciśnij ;) Zadania z pojedynkami możesz zaliczyć, jak ktoś Cię będzie atakować i akurat jeden będzie miał puste hp i na wszystkich trzech wystawisz list gończy XD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak zaczniesz odpowiednio wcześnie to w dzień możesz zrobić 24h 59min 59s prac bez żadnego skracania więc ciśnij ;) Zadania z pojedynkami możesz zaliczyć, jak ktoś Cię będzie atakować i akurat jeden będzie miał puste hp i na wszystkich trzech wystawisz list gończy XD
Tak, sztuczkę z dodatkową godziną znam, tu i tak to nic nie da, bo samych godzin prac jest 28, a prócz tego jest zadanie z bitwą, produktami, czy wymienionymi przez Ciebie produktami. Więc tak czy siak nie da się wszystkich zadań zrobić w ciągu jednego dnia.
 
Tak, sztuczkę z dodatkową godziną znam, tu i tak to nic nie da, bo samych godzin prac jest 28, a prócz tego jest zadanie z bitwą, produktami, czy wymienionymi przez Ciebie produktami. Więc tak czy siak nie da się wszystkich zadań zrobić w ciągu jednego dnia.

Nie ukrywam, że ktoś całkowicie nie przemyślał sprawy, chyba że chciał dać nam różnorodność w wyborze zajęć :D Jeszcze nie wiem ile monet będzie za walki fortowe, ale mimo wszystko trzeba obniżyć progi do zdobycia tych ciuchów, albo przedłużyć całą zabawę o 7-14 dni. O ile na Ohio jeszcze może uda się wszystko zdobyć (nagroda niespodzianka na galifreju), to większość osób grających na mniej aktywnych światach, czy też te z niższymi poziomami nie mają szans na zdobycie nagród. Trzeba zbierać na jazdę, bo jest względnie dobra, a z reszty wybrać sobie co wzmocni składaki pod bonusy :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cytuję ogłoszenie
"Odbędą się również bitwy fortowe, gdzie będzie możliwość zdobycia dodatkowych monet."

To można różnie interpretować. Jak dla mnie to może wyglądać tak, że za same bitwy wyzwanie przez twt będą dodatkowe komety, a tych przez nas wyzwanych to nie obowiązuje. Jednakże mogę to źle interpretować.
 
Cytuję ogłoszenie
"Odbędą się również bitwy fortowe, gdzie będzie możliwość zdobycia dodatkowych monet."

To można różnie interpretować. Jak dla mnie to może wyglądać tak, że za same bitwy wyzwanie przez twt będą dodatkowe komety, a tych przez nas wyzwanych to nie obowiązuje. Jednakże mogę to źle interpretować.

Ciężko powiedzieć, jak to będzie bo ani na becie nie zaglądałem, ani na niemieckim, ani u nas jeszcze żadnej butki nie miałem. Ale skoro już, to można by było pomyśleć, że za każde omdlenie przeciwnika w pojedynkach mogła by kapać jedną moneta. Miejmy nadzieję, że to tylko teraz wygląda tak strasznie, a TWT przekaże nasze uwagi do IG i coś z tym zrobią.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nic juz nie zrobią. Jedynie co by mogli to przedłużyć event, w samej mechanice grzebać nie będą ;) (wieloletnie doświadczenie jako członek twt)

Ale mnie to już denerwuje. Ledwo skończy się event, startuje jakiś mini event. To jest męczące, ale twt odpowie, że nie trzeba brać udziału, nie nie trzeba, ale to przyciąga ;) i taki mają w tym cel. Także... Zamiast tych mini eventów to naprawdę zróbcie jakieś ciekawe trudne zadanie opowiadającą fajną historię z historii dzikiego zachodu, bo ich jest masa których nie została wykorzystana.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dziś około 00:35 zebrałem wszystkie 5 nowych kart kolekcjonerskich, ale jeszcze nie ma za to osiągnięcia. Mam nadzieję, że nie będę później musiał kupować tych paczek żeby zaliczyło :(
Sam już otworzyłem kilka skrzynek, sądząc, że skoro event się zaczął to osiągnięcie też dodali... Czy tylko ja widzę w tym brak logiki?
@Lenka222 czy będzie to zaliczone??

Plus proszę odpowiedzieć na resztę pytań w tym temacie, po coś chyba go założyłaś, prawda?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
da sie bez premki i samemu zdobyć cały set nowy? ....pytanie do etriel
bo multi nie mam
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co ja mam robić z tymi kartami kolekcjonerskimi/ skrzyniami? Znowu zbieram to i nawet nie wiem po co? Może by tak dać możliwość wymiany tych skrzynek na monety!
Nie dadzą takiej możliwości. Z mojej praktyki jako byłego członka twt, w trakcie trwania jakiegokolwiek eventu nie zmienią mechaniki, co najwyżej sam event mogą przedłużyć.

Ile jest przewidzianych bitew na gali z dodatkowymi monetami? Pytanie do TWT.

Już poprosiłem poprzez support naszą wspaniałą CM by ktokolwiek z teamu posiadający wiedzę mógłby odpowiedzieć na szereg pytań znajdujących się w tym temacie. Może je dzisiaj otrzymamy...


A co do ludzi piszących, że marudzę. Sama CM stworzyła ten temat, mamy prawo się w nim wypowiadać, a skoro czegoś nie wiemy chyba mamy prawo zadać pytania na temat tego wydarzenia tutaj, a nie pisać do supportu. A skoro jest to wydarzenie czasowe to chyba mamy prawo znać odpowiedzi na pytania jak najszybciej, a niedługo minie półtorej doby bez żadnej odpowiedzi ze strony teamu. A co jak co ludzie z teamu obecni na forum byli. Więc chyba to nie problem odpowiedzieć na pytania?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jeszcze wczoraj sobie myślałem, że to będzie całkiem fajny pomysł na mini event, dziś już niestety dopadła mnie proza życia w Weście. Zbieram oferty na monety, ustawiam kolejkę z prackami, wieczorem forcik i w sumie jeżeli tak ma to wyglądać przez najbliższe 2 tygodnie to... to chyba dam sobie z tym spokój. Nowa formuła jest jeszcze gorsza od wcześniejszej, nawet nie czytam o co chodzi w tych zadaniach, bo i po co. Jest to swego rodzaju urozmaicenie, niestety samo zbieranie monet i to tylko w konkretnych pracach to za mało żeby gra stała się atrakcyjna. Oczywiście ktoś może napisać, że marudzę, ale kurna, gra wymaga żebym klikał konkretne pracki codziennie, bo inaczej nie uzbieram całego setu, który nawet nie chce mi się sprawdzać czy jest spoko, czy tylko trafi do strefy kolekcjonerskiej.

Bardzo się cieszę, że coś się dzieje w grze, ale sama formuła z monetami jest na dłuższą metę męcząca. Czegoś tutaj jeszcze brakuje :(
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeszcze wczoraj sobie myślałem, że to będzie całkiem fajny pomysł na mini event, dziś już niestety dopadła mnie proza życia w Weście. Zbieram oferty na monety, ustawiam kolejkę z prackami, wieczorem forcik i w sumie jeżeli tak ma to wyglądać przez najbliższe 2 tygodnie to... to chyba dam sobie z tym spokój. Nowa formuła jest jeszcze gorsza od wcześniejszej, nawet nie czytam o co chodzi w tych zadaniach, bo i po co. Jest to swego rodzaju urozmaicenie, niestety samo zbieranie monet i to tylko w konkretnych pracach to za mało żeby gra stała się atrakcyjna. Oczywiście ktoś może napisać, że marudzę, ale kurna, gra wymaga żebym klikał konkretne pracki codziennie, bo inaczej nie uzbieram całego setu, który nawet nie chce mi się sprawdzać czy jest spoko, czy tylko trafi do strefy kolekcjonerskiej.

Bardzo się cieszę, że coś się dzieje w grze, ale sama formuła z monetami jest na dłuższą metę męcząca. Czegoś tutaj jeszcze brakuje :(
(Wojtek połącz)
Jeśli zadania wciąż są te same to się nie dziwię. Brak logiki w długości prac, wszystkich zadań nie da się zrobić w 24h. A co do zadania z wygraniem pojedynku jedynym strzałem (czyli musisz w pierwszej rundzie trafić i jednocześnie zabić przeciwnika, pudło też się liczy jako pierwszy strzał) to spoko zadanie, ale do zadania bez ram czasowych, a nie do zadania które codziennie się pojawia. Ok, ktoś może powiedzieć umawiaj się codziennie z jedna osobą by ją zabić, bo w końcu ona sobie może usunąć omdlenie po dobie, ale czy tutaj chodzi o umawianie się, czy samemu zrobieniem tego? Umawianie się nie podchodzi pod pushing? Nawet jak 2-3 dni z rzędu zrobisz takie zadanie sam to ile jeszcze takich zadań zrobisz? Naprawdę rozumiem trudność, ale jeśli są to zadania które codziennie się powtarzają to: TRZEBA JE TAK WYMYŚLIĆ BY MOŻNA JE WSZYSTKIE ZROBIĆ W CIĄGU DOBY, A JEST TO FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE.
Ale będą się tłumaczyć, że nie trzeba wszystkich robić, że można zrobić część. Ok, ale czy jest możliwe ZA DARMO zebrać cały set robiąc te zadania i chodząc na galli od twt? Proszę o dokładne wyliczenia ze strony Lenki lub kogoś innego z twt, bo skoro się nie da zrobić wszystkiego za darmo to założę się że pod koniec marca będzie wyprzedaż bryłkowa jak w zwykłych eventach: kupisz ileś bryłek dostaniesz ileś monet. Czyli kolejny skok na hajs ;)
 
Czy Was w tym TWT nie pogrzało słonko przypadkiem? Zlecać prace po 4-7h i dawać w zamian 2-3 monety aby uzbierać, jak ktoś wcześniej wyliczył, ponad 1000. Kto tyle uzbiera? Nawet Ci klikacze co przesiadują tutaj godzinami będą musieli się nieźle wysilić, aby uzbierać na te ubranka (z tego co słyszę niezbyt rewelacyjne). Chcecie to nadrobić w bitwach Gali dając 75 monet na raz. Jak to koresponduje z 2-3 monetami za pracę. Wczoraj nie udało mi się przyjść na Gali i jestem przez to mocno w plecy jak widać. Fort to ma być kara jak na niego nie przyjdziesz czy tylko możliwość dodatkowego zdobycia monet?
Osobiście uważam, że odpowiednie zbalansowanie możliwości zarobienia monet podczas prac vs udział w walkach fortowych vs ilość monet potrzebna do uzbierania setu jest totalnie źle zaplanowane i obliczone.
Ale co ja tam mogę wiedzieć - jestem tylko drobnym klikaczem, który nie wydał grosza na bryłki przez tyle lat, więc się nie liczę...
 
Drukowanie gazet - 1,5h na jedną Monetę
Kamienie półszl. - 2h/M
Płoty - 2h/M
Wozy - 2h/M
Stacja kolejowa - 2h/M
Grzechotniki - 2,33h/M
Ujeżdżanie - 2,33h/M

5-godzinne prace tylko jak zostanie czas. Sztuka wyboru. Chodzić na gali trzeba, bo niczego już nie zmienią, a bez tego nie uda się zebrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry