Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
No monetki wymieniane na secik szczęśliwej koniczynki do zdobywania z questów i bitw na gallifreyu, wow nowa mechanika eventu wow.
Secik średni bo ciuchy+zaprzęg jako 1 jest i bronie osobno, może ktoś niebryłkujący się ucieszy. Ale fajny dość każdy itemek daje szczęście + jakiś inny bonus, najlepszy z tego co widzę pasek 30% dropu produktów - tyle co kibic i 20% mniej niż szeryfa kuchni i czapka 15% expa , może do jakiegoś składaka w przysłości się przyda.

Ciekawe... Ale nie czekam na kolejne eventy, a na zmiany w grze ;)
 

DeletedUser25764

Gość
Gość
Myśl pozytywnie ;). Mogli zrobić event Coronavirus - budujesz 16h na dobe lazaret - jeżeli się nie uda to zero energii przez 72h.. ;P
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fajny ten cyrk wędrowny, o godzinie 6 już niemalże wszystkie produkty wrzucone na 100%
Drogie IG zmieńcie coś ;)
Zmieńcie coś w tym roku, w tej połówce roku.
Szkoda gry w którą gram prawie 12 lat... A która zarządzana jest nieumiejętnie
Gdzie brak logiki goni brak logiki (w moim rozumowaniu logiki, bo chyba wg IG jest wszystko ok)
 

zartas

Członek obsługi gry
Fajny ten cyrk wędrowny, o godzinie 6 już niemalże wszystkie produkty wrzucone na 100%
Drogie IG zmieńcie coś ;)
Zmieńcie coś w tym roku, w tej połówce roku.
Szkoda gry w którą gram prawie 12 lat... A która zarządzana jest nieumiejętnie
Gdzie brak logiki goni brak logiki (w moim rozumowaniu logiki, bo chyba wg IG jest wszystko ok)

Lepiej zarządzałby tym student pierwszego roku zarządzania :D w ramach praktyk :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Chciałem spróbować zdobyć osiągnięcia za karty kolekcjonerskie z cyrku. Wczoraj i dzisiaj były obie karty w drugiej (zielonej) kategorii. Zrobione jakieś 250-300 losowań w cyrku, efekt? Trzy przedmioty z tymi kartami kolekcjonerskimi (jednej kategorii, drugi rodzaj nie wpadł) to po pierwsze, po drugie max 30 itemów z zielonej kategorii, jedna z niebieskiej, zero z żółtej (czy złotej). Naprawdę rozumiem, jakiś poziom trudności być musi, ale:
1) około 1% szansy na drop tych itemów, to już większe szansę mam w zdrapkach lotto na wygranie sumy, która jest wyższa niż koszt zdrapki
2) żadnego itemu z żółtej kategorii na tyle losowań? Jeden z niebieskiej i max 30 z zielonej? Biorąc pod uwagę koszt losu (25 obligacji/bryłek) jest śmieszną ilością.

Nie mówię, że ma dropić jak głupie, ale w tej chwili wydanie nawet 20k obligacji/bryłek nie gwarantuje choćby zdobycie tych dwóch osiągnięć, a umówmy się nie każdy tyle obligacji ma, a za te osiągnięcia dostaniemy łącznie 10k$, które mogę zdobyć w kilka minut klikania w odpowiedniej pracy z odpowiednim eq i wzmocnieniami. Naprawdę rozumiem trudność, ale tu to jest śmiech na sali, a już nagrody za to zakrawają na słaby dowcip w stylu "facet się uczesał i przypomniał sobie, że jest łysy"

Zatem proponuję:
1) obniżyć koszty losu do 10 obligacji/bryłek
2) przeniesienie tych przedmiotów do pierwszej kategorii
3) wymuszenie w kodzie by one były codziennie do wylosowania (ale tutaj albo połączyć z pierwszym albo z drugim punktem)
4) udostępnienie tych przedmiotów do sprzedaży
(Nie muszą być wybrane wszystkie naraz, ale dwa z nich razem jak najbardziej)
Gdyż na ten momemt korelacja nagrody za te osiągnięcia z trudnością ich zdobycia sprawia, że kompletnie nie opłaca się tego zrobić, a ja to zrobiłem bo mogłem, miałem 20k obligacji i efekt jest taki, że mam to gdzieś.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No tak, zdążyłem już o tym zapomnieć haha, po zmianie też dobry cyrk był :D Z potkami pod exp
I nie tylko nimi... Pamiętam do aż za dobrze jak mnie ktoś minął w rankingu wczesniej będąc kilkadziesiąt miejsc za mną i mając iks milionów expa mniej ode mnie ;)
Niemniej jednak IG na to pozwoliło ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No tak, Hawajski ciąglę krąży ;)
Oj hawajski... Weź mi tego nie przypominaj. Pamiętam prawie jak dziś... W piątek kończyłem pracę o 14, wychodzę z niej, wchodzę od razu do supportu a tam masa ticketów... Myślę o kurde co się stało... Czytam ticket po tickecie, potem patrzę na forum... Koszmar... Wracam do domu i zaczynam wtedy jako członek twt zgodnie z instrukcją od CM (wtedy Etriel) usuwać wszystko co się tylko da. Nie pamiętam ile usunąłem, nie pamiętam o której zasnąłem, ale następnego dnia też do pracy i znowu po 14 do domu, i kolejne usuwanie czego się da. Cała niedziela tak samo poświęcona na usuwanie (albo to w niedzielę byłem w pracy, w każdym razie jeden dzień weekendu miałem wolne i cały dzień usuwałem). Znowu zasnąłem cholera wie o której, a w poniedziałek chyba miałem wolne, ale moja dziewczyna wracała z Niemiec wczesnym porankiem (jakoś między 4 a 5 rano) więc odebrałem ją i po powrocie dalej usuwałem, aż w końcu zbyt zmęczony i zasnąłem. Także wtedy od piątku około godziny 15 do poniedziałkowego poranka (około godziny 8) z około 65h przeznaczyłem jakieś 30-35h na usuwanie skutków błędu hawajskiego.

Bardzo miły i ciekawy okres dla mnie ;)
I od razu mówię usunąłem ile się dało, wiadomo że nie usunęliśmy, jako cały ówczesny wtedy team, wszystkiego.
 
Szczęść Boże

ja także mam propozycję ale moderator Wojcieszy ciągle mi zamyka temat i nie pozwala na przepierzenie ankiety .

zaintesowane osoby pisać do mnie na priw

Szczęść Boże

ja także mam propozycję ale moderator Wojcieszy ciągle mi zamyka temat i nie pozwala na przepierzenie ankiety .

zaintesowane osoby pisać do mnie na priw
na przeprowadzenie dyskusji i ankiety .

pisze z telefonu i nie zauważyłem błędu
 
Aktualizacje cyrku zróbcie, porządek w nim te karty kolekcjonerkie ,ilość produktów zwiększyć ilość pkt. rozbudowy. Forum jest po to abyście wiedzieli co ludzie oczekują. Pytacie następnie czytacie, a gorzej niż w urzędach aby załatwić cokolwiek :D urozmaicenie cyrku i rozbudowa go wpłynie pozytywnie ta niewielka zmiana, ale jakże istostna dla wielu graczy i społeczeństwa wirtualnego TW .
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
aktualizujcie czat bo dalej w ała lecone jest
3 osoby na czacie ...a grają on line ludzie i ich na czacie nie widze
to jest problem ,,nie da rady robić interesów
czy coś tu inno zaradzi ?
 
Do góry