OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33355

Gość
Gość
nie mozna nawet napisac ze ig to debile xd

jak na pozycje CM wymagającą jakichkolwiek kompetencji w zakresie social media wrzuca sie znalezioną na ulicy stazystke junior java developer co pluginu do minecrafta pewnie nie umie napisac to sie potem dzieją takie cuda
 

zartas

Członek obsługi gry
Gdybym w to wierzył byłbym inteligentnym inaczej. Tylko po co mówić, że market ważny, skoro kontakt z teamem jest ograniczony jakbym mieszkał pokoju bez klamek?

A tu brak logiki tegoż eventu:

Polowanie na grzechotniki, 7h nagroda: 3 monety i skrzynka z kartą kolekcjonerską
Drukowanie gazet 6h, nagroda: 4 monety i skrzynia z kartą kolekcjonerską

Gdyby to grzechotniki miały 6h i 4 monety w nagrodę, a drukowanie 7h i 3 monety jeszcze bym jakoś to mógł logicznie wytłumaczyć, bo grzechotniki są trudniejszą pracą, ale to słaba obrona tego w dobie setów, jednakże jakaś obrona by to była. Jednakże w zaistniałej sytuacji nie ma to najmniejszego sensu, o logice nie wspominając (będę powtarzać: logiki w moim punkcie myślenia, gracze mogą napisać, czy się ze mną zgadzają czy nie).
@Lenka222 jak wytłumaczysz to?

To się właśnie nazywa hipokryzja. Trudno pytać Lenkę o to skoro nie ona zarządza tym hmmmm "ośrodkiem rozkoszy"
Z kolei osoba odpowiedzialna nawet nie zrozumie, bo zapewne tylko "szprychać" potrafi, a i to się nie zainteresuje, bo po co skoro "hajs się zgadza".
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To się właśnie nazywa hipokryzja. Trudno pytać Lenkę o to skoro nie ona zarządza tym hmmmm "ośrodkiem rozkoszy"
Z kolei osoba odpowiedzialna nawet nie zrozumie, bo zapewne tylko "szprychać" potrafi, a i to się nie zainteresuje, bo po co skoro "hajs się zgadza".
Dlatego poprzez system support poprosiłem by moje zgłoszenie poszło do jej przełożonego, czyli LCM. Lenka nie chce się zgodzić, mówiąc że na stronie IG jest odpowiedni formularz kontaktowy. Jednakże przejrzałem przepisy dostępne dla gracza i nie ma w nich nigdzie punktu mówiącego, że CM może przekazywać zgłoszeń graczy ze swojego marketu do swojego przełożonego. I teraz wymieniam się argumentami iż nie ma prawa mi tego zabraniać, Lenka odpisuje dalej, że mam napisać w formularzu (przypominam, że Lenka pozwoliła mi parafrazować swoje wypowiedzi).
 
nie mozna nawet napisac ze ig to debile xd

jak na pozycje CM wymagającą jakichkolwiek kompetencji w zakresie social media wrzuca sie znalezioną na ulicy stazystke junior java developer co pluginu do minecrafta pewnie nie umie napisac to sie potem dzieją takie cuda
Nie z ulicy tylko po znajomości, a nawet chyba po rodzinie z tego co się orientuję. A wszystko co jest w grze tworzy Etriel, ale tego nie jestem do końca pewny.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
mozecie wyniesc juz stąd za nogi tego sekciarza chorego na łeb dziekuje
W sensie @Pokój i Dobro ??? No... Jest strasznie nachalny, wręcz powiedziałbym agresywny ze swoimi przekonaniami, co jak co ale ja czuję, że moje przekonania religijne są zagrożone, źle się czuję jeśli ktoś w taki sposób w miejscu które powinno być areligijne manifestuje swoją wiarę.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
FVlMdhl.png
§1. Użytkownik, korzystając z forum, oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać. Zasady poszczególnych działów są częścią regulaminu.

§2. Surowo zabrania się obrażania Użytkowników forum oraz innych osób. Surowo zabrania się stosowania gróźb innych niż te, odnoszące się do świata gry.

Surowo zabrania się umieszczania treści:

  • propagujących lub wzywających do nietolerancji, dyskryminacji bądź nienawiści o podłożu etnicznym, religijnym, kulturowym, rasowym, społecznym, politycznym, gospodarczym, historycznym i in.
  • zakładania tematów oraz pisania postów dotyczących pracy administracji
  • o charakterze wulgarnym; słów i zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne.
  • Za zamieszczenie treści będzie się również uważać zamieszczenie jej w jakiejkolwiek niebezpośredniej formie, tj. ukrytej, przekręconej, zaszyfrowanej.
Zabrania się tzw. spamowania, tj.:

  • powielania istniejących tematów; przed założeniem nowego wątku należy odwiedzić dział FAQ oraz użyć wyszukiwarki w celu sprawdzenia, czy nie istnieje już podobny
  • zamieszczania dwóch lub więcej postów bezpośrednio pod sobą; jeśli, po zamieszczeniu wiadomości, Użytkownik chciałby coś jeszcze dodać, powinien skorzystać z opcji "edytuj"; w wyjątkowych okolicznościach, określonych regulaminami działów, może istnieć odstępstwo od tej reguły
  • udzielania się w dyskusjach w sposób niewiele lub nic do nich nie wnoszący, mogący sugerować, że zamieszczane komentarze służą wyłącznie podwyższeniu licznika; nagminnego pisania jedno- lub dwuwersowych komentarzy
§5. Zabrania się rozpoczynania i kontynuowania tzw. offtopów, tj.:
  • upominania innych użytkownikow oraz komentowania ich wypowiedzi w sposób mający wyręczać moderatorów
  • poruszania na forum spraw dotyczących blokad i innych kar nakładanych na graczy; zgłaszania na forum wszelkich nadużyć, jakich mogli dopuścić się gracze; takie sprawy mogą być rozwiązywane tylko za pomocą pomocy w grze
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Och świetnie że Wojtku to przywolaleś pewien gracz nie 2 punkt regulaminu forum, a dokładnie:
propagujących lub wzywających do nietolerancji, dyskryminacji bądź nienawiści o podłożu etnicznym, religijnym, kulturowym, rasowym, społecznym, politycznym, gospodarczym, historycznym i in.
Proszę o usunięcie jego postów.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
prosiłem o te punkty których nie łamie pewien różańcowy misjonarz którego nie usuwasz

a moje wierszyki akurat nie łamią 2 punktu
a moje wierszyki akurat nie łamią pierwszej części 2 punktu

poezja nie zna granic ni barier
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Och świetnie że Wojtku to przywolaleś pewien gracz nie 2 punkt regulaminu forum, a dokładnie:

Proszę o usunięcie jego postów.
jakoś nie widziałem (może umknęło mi) by obrażał inne religie lub rasy

prosiłem o te punkty których nie łamie pewien różańcowy misjonarz którego nie usuwasz

a moje wierszyki akurat nie łamią 2 punktu
a moje wierszyki akurat nie łamią pierwszej części 2 punktu
xD
Inaczej sprawa będzie przekazana do Twojego przełożonego Wojtku.
InnoGames
Address

Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany
Phone
+49 40 7889335-0
Fax
+49 40 7889335-200
Email
info@innogames.com

Proszę się kontaktować najlepiej drogą online, z racji na panujący wirus covid-19
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
mozecie wyniesc juz stąd za nogi tego sekciarza chorego na łeb dziekuje
W sensie @Pokój i Dobro ??? No... Jest strasznie nachalny, wręcz powiedziałbym agresywny ze swoimi przekonaniami, co jak co ale ja czuję, że moje przekonania religijne są zagrożone, źle się czuję jeśli ktoś w taki sposób w miejscu które powinno być areligijne manifestuje swoją wiarę.
prześlijcie mu hymn satanistów pod każdy jego post lub przeczytajcie werset z biblii szatana na pewno zadziała :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Propaguje swoją wiarę, a poprzez to dąży do nietolerancji do przekonań innych ludzi, zatem łamie regulamin.

Forum gry nie jest miejscem do propagowania swoich przekonań religijnych, może to robić wśród podobnych do siebie w odpowiedniej do tego miejscu, tj. kościele.
Skoro wg Ciebie nie łamie on regulaminu to mogę cytować Koran lub inne pisma tej religii? ;)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
nie obrażam religii samych w sobie tylko zjawisko fanatyzmu i tak zwane fiksum dyrdum
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
a poza tym to jest spam który powinien sobie zachować na ulotki, albo swoje kółko różańcowe, a nie tutaj i to nadal 2 punkt xd
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
jakoś nie widziałem (może umknęło mi) by obrażał inne religie lub rasy


xD

InnoGames
Address

Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Germany
Phone
+49 40 7889335-0
Fax
+49 40 7889335-200
Email
info@innogames.com

Proszę się kontaktować najlepiej drogą online, z racji na panujący wirus covid-19
Twojego przełożonego, a nie bezposrednio do IG. Według mnie on jest agresywny ze swoją wiarą ciągłym reklamowaniem jej gdziekolwiek on. Jest.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
jak będę rekrutować do mojej sekty czcicieli boskiej mortadeli to już wiem gdzie się udać
 
Do góry