OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Bimbol

Blada Twarz
Po pierwsze, nietolerancja i nienawiść o których mowa w regulaminie, a żarty żarciki to są dwie różne rzeczy.

Po drugie w regulaminie jest mowa o propagowaniu, podżeganiu i zachęcaniu do nienawiści. Ja osobiście tłuściochów nienawidzę, aczkolwiek nie zachęcam tu nikogo do podzielania, lub uznania mojej opinii, bo zdaję sobie sprawę że może się niektórym wydać kontrowersyjna. Każdy ma swój rozum.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
i cyk jesteście z Wojtkiem zgłoszeni do OMZRiK, zaraz was te psy na kolację zjedzą, miło było poznać
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po pierwsze, nietolerancja i nienawiść o których mowa w regulaminie, a żarty żarciki to są dwie różne rzeczy.

Po drugie w regulaminie jest mowa o propagowaniu, podżeganiu i zachęcaniu do nienawiści. Ja osobiście tłuściochów nienawidzę, aczkolwiek nie zachęcam tu nikogo do podzielania, lub uznania mojej opinii, bo zdaję sobie sprawę że może się wydać kontrowersyjna. Każdy ma swój rozum.
A regulaminy są napisane w tak ogólny sposób, że stety lub niestety ale osoby odpowiedzialne za to by inni te zasady przestrzegali mogą interpretować te przepisy.
Sam mam sytuację, gdyż chcę się odwołać bezpośrednio poprzez zgłoszenie przez support do przełożonego Lenki, do LCM'a. Lenka mi odmawia oddelegowania bezpośrednio mojego ticketa, bo jest od tego specjalny formularz na stronie IG. Jednakże nie ma przepisu mówiącego, że gracz nie może o to prosić CM danego marketu. Tu następuje interpretacja przepisu którego nawet nie ma.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
skoro nie można propagować na forum nienawiści to niech Wojcieszy usunie wszystkie posty Pokój i Dobro, w których obraża on szatana :p Co szatan gorszy i jego możan obrażać? tak to dyskryminacja totalna!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jestem lekko zniesmaczony całym weekendem i dzisiejszym dniem, trzeba będzie go "wyrzygać" może będzie mi po tym lepiej.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Na permanentne wakacje od forum i gry.
giphy.gif
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Może pomyślimy co nam się trafi pomiędzy Wielkanocą a 4 lipca? Wszak trochę czasu będzie, a gracze "nie mogą się nudzić" więc pewnie znowu jakiś evencik wymyślą ale to lepiej w offtopie

To co myślicie co nasze wspaniałe IG wymyśli na ten okres? ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
szczerze to patrząc na to co się ostatnio odwala to nie ździwie się jak dadzą nam event upamiętniający wojne na pacyfiku lub w wietnamie XD

Pierwsze co wpisałem w google

Jamestown – pierwsza stała osada angielskich kolonistów w Ameryce Północnej, na terenie dzisiejszego stanu Wirginia, założona 14 maja 1607.

Także wszystko jest możliwe
 
Do góry