Mistrzostwa pojedynkowe 2020 dyskusja

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama seluxa. Chłopak się spłakał do supportu, że z EQ ^2 który uzyskał poprzez PUSHING XD < Bannable jak kij, jeszcze gracze którzy mu to oddali nawet powyżej 10 lvl nie wbili, ale nie ważne > , chłopak się spłakał bo odpadł z turnieju w pierwszej rundzie. Wiecie co się stało 24 godziny później? Gracz który go pokonał został wykluczony z turnieju xD.


Pozdro i z fartem platfusy, które nawet taki turniej potrafią ustawić dla osób które wydają najwięcej bryłek, bo zwykły gracz nic nie może zrobić.

Współczuję @Verskin, że pomimo świetnego startu i naprawdę fajnie rozegranych pojedynków Selux go wy-uchał i wygrał przegrywając.
 
I tak jeszcze nawiązując do PUSHINGU XD. Rok 2018. Grudzień. MXJ i Ja otrzymujemy bany na gonzalesie za pushing - to samo co zrobił Selux.

Różnica z dniem dzisiejszym? Selux se lata szczęśliwy z EQ ^2, nam itemy są zabierane i dostajemy bana. Pozdro i z fartem
 
Przecież organizacja tego konkursu, zaczynając od regulaminu to dno. Po co zezwalać na sprzedaż itemów? Masa mulciaków stworzona tylko po to żeby ulepszać eq. Sam dostałem propozycję oddania eq za 1kk na S10. Hotel - można się w nim ukrywać 3 dni żeby wbić w ostatnich minutach. Konkurs powinien być anulowany, zasady przemyślane i jeszcze raz opisane. Wtedy miałoby to ręce i nogi. Jak narazie to syf
 
Przecież organizacja tego konkursu, zaczynając od regulaminu to dno. Po co zezwalać na sprzedaż itemów? Masa mulciaków stworzona tylko po to żeby ulepszać eq. Sam dostałem propozycję oddania eq za 1kk na S10. Hotel - można się w nim ukrywać 3 dni żeby wbić w ostatnich minutach. Konkurs powinien być anulowany, zasady przemyślane i jeszcze raz opisane. Wtedy miałoby to ręce i nogi. Jak narazie to syf
Przepraszam, nie czepiam się, tylko tak z ciekawości, zrezygnowałeś z tego konkursu po tym co zastałeś? Tzn, jeśli ktoś uważa ów koncert za totalne dno to chyba warto się wycofać, a nie afirmować nadal swoim nickiem przedsięwzięcie, które uważa się za kompletny absurd. Jeśli zrezygnowałeś i nie bierzesz już w tym udziału to zwracam honor :) , jeśli jednak grasz nadal, to chcąc nie chcąc wyrażasz na to zgodę i "poddajesz" się temu.

Pozdrawiam i bez urazy ;) .
 
Przepraszam, nie czepiam się, tylko tak z ciekawości, zrezygnowałeś z tego konkursu po tym co zastałeś? Tzn, jeśli ktoś uważa ów koncert za totalne dno to chyba warto się wycofać, a nie afirmować nadal swoim nickiem przedsięwzięcie, które uważa się za kompletny absurd. Jeśli zrezygnowałeś i nie bierzesz już w tym udziału to zwracam honor :) , jeśli jednak grasz nadal, to chcąc nie chcąc wyrażasz na to zgodę i "poddajesz" się temu.

Pozdrawiam i bez urazy ;) .

Przedstawiam tutaj rzeczy które nie mają sensu. Handel eq - płacenie na innym świecie wzamian za oddanie eq uważasz za uczciwą rywalizację?
A może praktykę liczonego dmg przy remisie? Zbić hp na prackach do minimum i zaatakować - przeciwnik zada Ci minimalna ilość obrażeń.
Zapisałem się na konkurs zakładając że ustawiane pojedynki będą zabronione, a czym jest pojedynek bez hp jak nie ustawionym pojedynkiem ?
Cpt, bawiąc się w rzecznika supportu polecam zainteresować się troszeczkę tematem, chociaż w minimanlym stopniu ;)
 
Przedstawiam tutaj rzeczy które nie mają sensu. Handel eq - płacenie na innym świecie wzamian za oddanie eq uważasz za uczciwą rywalizację?
A może praktykę liczonego dmg przy remisie? Zbić hp na prackach do minimum i zaatakować - przeciwnik zada Ci minimalna ilość obrażeń.
Zapisałem się na konkurs zakładając że ustawiane pojedynki będą zabronione, a czym jest pojedynek bez hp jak nie ustawionym pojedynkiem ?
Cpt, bawiąc się w rzecznika supportu polecam zainteresować się troszeczkę tematem, chociaż w minimanlym stopniu ;)
Chyba nie zrozumieliśmy się. Otóż właśnie o tym piszę. Zapisywałeś się na konkurs znając inne zasady niż zastałeś obecnie. W związku z tym, zostałeś w pewnym sensie "oszukany" . Ja bym natychmiast zerwał "umowę" i to byłby realny protest na sytuację, która zastałeś. Czy rzecznik TW, napisałby coś takiego ;> ? Nie sądze, raczej usilnie namawiałby Cię do gry nadal. Zostawiam ku przemyśleniu to, i nie spamuję już dalej. Co do tematu znam go, ale nie jestem już tak aktywny, raczej tylko obserwatorem, z tego punktu widzenia nabiera się zupełnie innego spojrzenia na sprawę - z dystansem :) . Zapraszam i Ciebie do roli "obserwatora" ;) .

Trzymaj się!
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
btw gratuluje administracji raka mózgu poprzez usuwanie moich postów za przekleństwa tylko wtedy kiedy im pasuje. Szczerze jak tak patrze co się odwala na tym konkursie to jestem spełniony że na niego nie poszedłem :DDD Ktoś mi powie jak można było spierdzielić konkurs pvp? Przecież nawet nie wykorzystano zasad z poprzedniego konkursu fortowego na gonzalesie chociażby o nieulepszaniu setów.A no tak to wszystko dlatego bo chłopak barbie i inne matołki dają hajs, który oczywiście jest bogiem dla tych pasożytów obsługujących forum. Aha i tak w ogóle jak znowu usuną mi tego posta to możecie się spodziewać że znowu go tutaj wyśle- dopóki moderatorowi się nie znudzi i to zostawi . i takie małe opisanie sytuacji. raczej ta ballada oddaje dobrze sytuacje tego konkursu
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
2 runda pojedynków skoczyła się w niedziele.
Brak jakielkolwiek informacjo odnośnie startu kolejnej rundy, co za tym idzie kolejnej drabinki
Czy ktos ruszy swoje 4 litery i ogarnie ten konkurs? Czy może macie aż tyle obowiązków że się nie wyrabiacie, zacznijcie coś robić bo wasza nieudolność niedługo przebije osiągnięcia naszego rządu.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama seluxa. Chłopak się spłakał do supportu, że z EQ ^2 który uzyskał poprzez PUSHING XD < Bannable jak kij, jeszcze gracze którzy mu to oddali nawet powyżej 10 lvl nie wbili, ale nie ważne > , chłopak się spłakał bo odpadł z turnieju w pierwszej rundzie. Wiecie co się stało 24 godziny później? Gracz który go pokonał został wykluczony z turnieju xD.
tylko nie pisz że jakaś mama dzwoniła do Ciebie że ktoś powiesił się na klamce ,konkurs Ebola jest ustawiony pod jednego gracza szkoda że pędzelek bierze w tym udział ale czego się spodziewać na dzikim zachodzie
???

jeśli pozwolicie to napiszę jak powinien wyglądać turniej pojedynkowy na świecie zewnętrznym ,czyli w wersji polskiej Gonzales
Regulamin w naszej wersji przewiduje SHOP ,,czyli to tylko biznes nie ma tu nic z turnieju dla ludzi co chcą sprawdzić swoje możliwości w kategorii pojedynków
Jedyne wydażenie jakie ostatnio przebiegło poprawnie na Gonzales to było testowanie HTL5 ,ale to było nałożone odgórnie na światy i platformy

nie dalej jak rok może dwa lata temu brałem udział w podobnym konkursie
Zasady były proste
Każdy wybierał 6 setów do wyboru nie licząc tych dostępnych za bryłki pokroju Hawaj i tych za osiągnięcia ewentowe
Każdy dostawał set obligatoryjnie set do budowy i regeneracji Belschnickela
Jedyne co miał zrobić to wybudować miasto w ciągu72 godzin i nazwać je własnym imieniem
kolejna zasada brzmiała niech wygra najlepszy
zaznaczę że każdy dostał poziom 150 i 450 pojedynkowy ,jedną potkę na zmianę cech -umiejętności i 100k oraz obowiązek zrobienia zadania gdzie dziadek Woupe pozwał::P zmienić kilka cech za kasę
W trakcie tego wydarzenia zdobyłem szacunek w śród niepokonanych mistrzów na arenie światowej
W trakcie zawodów stoczyłem jakieś 900 pojedynków ,zawody trwały 28 dni i nagrody nie przewidywały jakiś super setów ale miały na celu pozwolić sobie na upust fantazji ,gdzie można eksperymentować
ZASADY konkursu gdzie jest drabinka to głupota bo jak wiemy to tylko popychadło do oszustwa i układów
Życzę miłego dnia dla pomysłodawców ,korupcji i przekrętów::P
Wspomniałem kiedyś o tym wydarzeniu dla EX emeryta Fusek77 i Wojcieszy ,

/ posty połączono - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To moje raporty:
Obrona:
[report=98916283ac39e3740]Pojedynek: DeathSun przeciwko Jane Wolf[/report]
[report=9891767e9603b10a5]Pojedynek: DeathSun przeciwko Jane Wolf[/report]

Atak:

[report=9893091d25c2146ed]Pojedynek: Jane Wolf przeciwko DeathSun[/report]
[report=989389658baac0a7e]Pojedynek: Jane Wolf przeciwko DeathSun[/report]

Był remis w stosunku obrona atak ale miałem przewagę obrażeń i co się stało. Nie załapałem się do następnego etapu. Te zasady są do kitu skoro nawet jak wygrywasz to i tak przegrywasz.
 
Do góry