OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
nie wiem jak w sródziemnym ale na adriatyckim już nie biorą na mojego robaka,może za bardzo wymoczony;-[
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
I wszyscy co tu bełkoczą uważają sie za mądrych ,,,,a żaden nic mądrego nie napisał ,,,to tu to sie stacza
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Administracja naużywa karania graczy za wypowiedzi na czacie .
Widze że klaną nagminie na czacie i nic sie nie dzieje ,,zaklne ja ,,już jestem zgłoszony ,,,administracjo ,,nie róbcie z siebie głupka bo ktoś wami steruje
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
No tbh to atak ma mocną przewagę nie tylko na mistrzostwach, na live serwerach też łatwo wybija obronę przez bonusy dmg do sektorów i potężny ostrzał w róg od dowo, mogliby w jakikolwiek inny sposób zbalansować bitwy - nie wiem np: zmniejszyć bonusowe obrażenia z dmg*dowo/hp do dmg*dowo*0,75/hp czy coś a wybrali zmniejszenie slotów xDD
inb4: 2021: patch 2.137 zmniejszenie miejsc na małym forcie z 32/36 do 28/30

Co do aktualki 2.125 to trochę KEK:
-set za mistrzostwa mierny
-nowe przepisy i event rzemiosłowy XD, znachor potrzebuje wódki, kucharz mleka a kowal/rymarz szpulki czy młotki xddd
-set strażaka za bryłki ma gorsze umki od piłkarza sprzed 2 lat xDD, jedynie pod drop hajsu dobry xD(kto dropi hajs z pracek)
zostań doradcą Wojcieszego ,tyle botów i skryptów nawet on nie umieścił w katalogu :confused:
http://prntscr.com/sgqho6
 
Do góry