Nowe zasady gry - dyskusja

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
§7) Boty, skrypty, makra i proxy

Używanie botów lub skryptów jest surowo zabronione.

Examples:

Zabronione jest między innymi:


  • używanie botów lub skryptów automatycznie zbierających produkty
  • używanie klikaczy lub skryptów minimalizujących ilość manualnych kliknięć
  • używanie programów imitujących funkcje premium lub zapewniających nieuczciwą przewagę


xD
 
"Jako że gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, gracze korzystający z tej wersji zobowiązani są do używania języka polskiego. Dotyczy to między innymi wiadomości prywatnych, profili, czatów, opisów itp. Obcojęzycznymi frazami można posługiwać się w sytuacjach odpowiednich do kontekstu. "

Czyliokoło 70% wszystkich graczy TW dostaje punkty/bana za posiadanie nie polskiego nicku. Zmiana na plus czyli za 8 tygodni TW straci te 70% bo pewnie większość z nich nie będzie chciało odbudowywać swoich postaci po banie.

Zmiana naprawdę na plus.

Jakby co już robię listę graczy do odstrzału.

Jak będzie to weryfikowane bo z tego co pamiętam to nikt tego nie weryfikował " Gra przeznaczona jest dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia "
 

czoko004

Blada Twarz
Czyli teraz skrypt na kolorki na czacie jest nielegalny... Dobrze wiedzieć.....
DOBRA ZMIANA, na pewno gracze się ucieszą!
 
"Gracz musi posiadać conajmniej 16 lat, aby utworzyć i korzystać z konta w grze."
A to ciekawe :) Od kiedy? Grałem w TW jeszcze kiedy 1,x było I zapewniam, że byłem wtedy, po prostu... młodszym :D
Czy może mi ktoś powiedzieć, kiedy będę musiał wysyłać skan dowodu, paszportu, legitymacji, w celu założenia konta w grze?
Ja na prawdę czuję się młody, piękny, lubię pieszczoty niczym dziecko, czasami jak tygrysek, zwijam się w kłębek.. nerwów.. :DDD:uuu)

Pani Mileno, niech pani będzie poważna.
Pozdrawiam państwa.
 
"Jako że gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, gracze korzystający z tej wersji zobowiązani są do używania języka polskiego. Dotyczy to między innymi wiadomości prywatnych, profili, czatów, opisów itp. Obcojęzycznymi frazami i cytatami można posługiwać się w sytuacjach odpowiednich do kontekstu."

To jak na pensylwanii mam w sojuszu francuza to nie moge z nim gadać po angielsku mimo, że obojgu nam jest łatwiej? Hahaha!
 
"Jako że gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, gracze korzystający z tej wersji zobowiązani są do używania języka polskiego. Dotyczy to między innymi wiadomości prywatnych, profili, czatów, opisów itp. Obcojęzycznymi frazami i cytatami można posługiwać się w sytuacjach odpowiednich do kontekstu."

To jak na pensylwanii mam w sojuszu francuza to nie moge z nim gadać po angielsku mimo, że obojgu nam jest łatwiej? Hahaha!
Oj tak tak. Jeszcze większa głupota to taka że np polak mieszkający za granicą dajmy tą Francję gra w tw tworzy miasto i zaprasza swoich przyjaciół za granicy którzy grają na francuskim serwerze, żeby zagrali z nim na polskim serwerze. W mieście jest ten jeden polak i jego przyjaciele i nie mogą pisać po francusku na salonie miastowym bo dostaną punkty.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Ale wy umiecie czytać? Zmielili 3 zdania w regulaminie a wy wrzucacie cytaty z tego starego który obowiązywał od dawna xD
 
Oj tak tak. Jeszcze większa głupota to taka że np polak mieszkający za granicą dajmy tą Francję gra w tw tworzy miasto i zaprasza swoich przyjaciół za granicy którzy grają na francuskim serwerze, żeby zagrali z nim na polskim serwerze. W mieście jest ten jeden polak i jego przyjaciele i nie mogą pisać po francusku na salonie miastowym bo dostaną punkty.

Nie przesadzajmy,jak graliśmy z ekipą na idaho (angielski serwer), to za pisanie po polsku były punkty o wartości 0 ;)
 
Nie przesadzajmy,jak graliśmy z ekipą na idaho (angielski serwer), to za pisanie po polsku były punkty o wartości 0 ;)
No to nieźle ale i tak trochę idiotyzm że nie można będzie wstawić na profil nic po angielsku. Takie czasy że większość osób umie chociaż angielski na poziomie podstawowym, więc blokowanie możliwości dodania angielskiego do opisu jest głupia. TWT zamiast zajmować się innymi ważnymi sprawami zmienia regulamin nic nie wnosząc.

Oraz nie chce odnieść się do wiadomości pod tym postem.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
"Jako że gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, gracze korzystający z tej wersji zobowiązani są do używania języka
zobowiązany jest do języka na której to platformie język obowiązuje ,odnosi się do pisania wiadomości na czacie ogólnym ,to w jakim jest prowadzona rozmowa szeptem jest sprawą indywidualną graczy o ile jest aprobowana przez dwie strony ,nie możesz pisać do innego gracza na szept w innym języku o ile on na to się nie godzi z prostej przyczyny ,nie wszyscy jesteśmy poliglotami
W profilach i ustawieniach osobistych można zawierać zwroty obcojęzyczne o ile te nie zawierają wulgaryzmów lub obrażliwych słów ,kontekstów
Prawo jest jedno dla wszystkich graczy na wszystkich platformach gry podpisanej przez IG:)):))
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
"Jako że gra dostępna jest w kilku wersjach językowych, gracze korzystający z tej wersji zobowiązani są do używania języka
zobowiązany jest do języka na której to platformie język obowiązuje ,odnosi się do pisania wiadomości na czacie ogólnym ,to w jakim jest prowadzona rozmowa szeptem jest sprawą indywidualną graczy o ile jest aprobowana przez dwie strony ,nie możesz pisać do innego gracza na szept w innym języku o ile on na to się nie godzi z prostej przyczyny ,nie wszyscy jesteśmy poliglotami
W profilach i ustawieniach osobistych można zawierać zwroty obcojęzyczne o ile te nie zawierają wulgaryzmów lub obrażliwych słów ,kontekstów
Prawo jest jedno dla wszystkich graczy na wszystkich platformach gry podpisanej przez IG:)):))
CIEKAWE JAKIE NIELEGALNE SUBSTANCJE mOŻNA WNIEŚĆ NA DZIKI ZACHÓD

nielegalne substancje są zabronione prawem. elo oops![o_O] jakie to substancje!!! sarkazm głupota ,ideologia i tp. to nie substancje , można by je dopiąć do synonimów ale nikt nie będzie lał wody o ile to nie jest lany poniedziałek to nie miejsce na metafory
 

zartas

Członek obsługi gry
zobowiązany jest do języka na której to platformie język obowiązuje ,odnosi się do pisania wiadomości na czacie ogólnym ,to w jakim jest prowadzona rozmowa szeptem jest sprawą indywidualną graczy o ile jest aprobowana przez dwie strony ,nie możesz pisać do innego gracza na szept w innym języku o ile on na to się nie godzi z prostej przyczyny ,nie wszyscy jesteśmy poliglotami
W profilach i ustawieniach osobistych można zawierać zwroty obcojęzyczne o ile te nie zawierają wulgaryzmów lub obrażliwych słów ,kontekstów
Prawo jest jedno dla wszystkich graczy na wszystkich platformach gry podpisanej przez IG:)):))
CIEKAWE JAKIE NIELEGALNE SUBSTANCJE mOŻNA WNIEŚĆ NA DZIKI ZACHÓD

nielegalne substancje są zabronione prawem. elo oops![o_O] jakie to substancje!!! sarkazm głupota ,ideologia i tp. to nie substancje , można by je dopiąć do synonimów ale nikt nie będzie lał wody o ile to nie jest lany poniedziałek to nie miejsce na metafory
Odnośnik z "nielegalnymi substancjami" zapewne odnosi się do ich promowania/prób sprzedaży :)
Z tego miejsca pragnę serdecznie pozdrowić wszystkie osoby uważające, że podpunkty ogólnego regulaminu zmieniamy my jako Polski TwT :D
 
rzuciliscie na słaby temat zastepczy w postaci jezyka, a niemal nikt nie wspomina nic o absurdalnym zakazie korzystania ze scryptow - gdyby interface gry byl user friendly, to wiekszosc scryptow bylaby niepotrzebna. a komu przeszkadzaja kolorki na czacie czy przypinanie itemkow (zwykle dopalaczy) do okna z ekwipunkiem albo zapamietanie ustawien okna targu czy pokazywanie z iloma pp byla zakolejkowana dana praca (plus czerwony wykrzyknik jak na ujemnych) - ten zakaz brzmi jak jakis absurd

//-Zartas
 

zartas

Członek obsługi gry
rzuciliscie na słaby temat zastepczy w postaci jezyka, a niemal nikt nie wspomina nic o absurdalnym zakazie korzystania ze scryptow - gdyby interface gry byl user friendly, to wiekszosc scryptow bylaby niepotrzebna. a komu przeszkadzaja kolorki na czacie czy przypinanie itemkow (zwykle dopalaczy) do okna z ekwipunkiem albo zapamietanie ustawien okna targu czy pokazywanie z iloma pp byla zakolejkowana dana praca (plus czerwony wykrzyknik jak na ujemnych) - ten zakaz brzmi jak jakis absurd

//-Zartas
Regulamin jest taki sam dla wszystkich wersji :)
Ps. Jako gracz myślę podobnie, ale co zrobisz...
 
W regulaminie od dawna jest zapis że grać można od 16 roku życia. Nie wiem dlaczego jest to wpisane jako zmiana oops!


Język na czacie? Ten zapis jest od zawsze. Dotyczy to każdego marketu, ruskiego jak i polskiego. Ale jak ktoś nie zna regulaminu to teraz nagle jest zdziwiony.

Skrypty? Prawdziwi gracze nigdy ich nie używali <<:-]


No i dyskusja... nie ma najmniejszego sensu ::P
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
§4) Kodeks postępowania

Oczekuje się od graczy, że podczas gry będą zachowywać się w odpowiedni sposób i wzajemnie traktować się z szacunkiem.

proszę udzielić mi prostej odpowiedzi ,gdzie mogę odwołać się od niesprawiedliwego potraktowania ze strony CZŁONKA TWT
Nie wolno mi udostępniać korespondencji z członkami czyli jesteście kryci ,parodia polega na tym że mam takowe prawo na forum i te parodie co sobie ustalacie nie mają pokrycia w żadnym regulaminie gry
mogę przedstawiać cytaty konwersacji z każdym moderatorem i prowadzić dyskusję na ten temat ,od tego jest powołane forum gry ,jeśli jakaś magda albo milenka uważa inaczej to zapraszam do dyskusji chętnie się przejadę po głupocie :uuu)
regulamin nie może zabraniać wolności słowa i wypowiedzi a cytowanie oszołomów tym bardziej wolność polega na tym że nie tylkon wolno tym co kreują jakieś regulaminy o kant dupy z resztą tworzone
 
Status
Zamknięty.
Do góry