Sytuacja na świecie Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
:{!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo!!oooooo! (Obrazkowo przedstawiłem aktualny stan tego "serwera")
Jak widać obecność tumbleweed"a to dla tych z góry znak do trzymania tego serwerka bez migracji ;]]] Bez pozdrowień Nudziaż
 
Wiem że jestem nudny (nazwa zobowiązuje),ale na prezent świąteczny w postaci migracji z tego syfu ja i wielu graczy czeka (Byliśmy grzeczni ;) ).
 
Serdecznie dziękuje Za umożliwienie emigracji z tego serwera.Niestety serwer był martwy.Równoczesne dwie migracje pozwolą zasilić kolejny serwer co da życie jakiejś cząstce westa.Te prawie 8 lat Jicarilli były dość nudne. Serwer żył może 1,5 roku ;/ Tak "faktycznie".Z tego miejsca Chciałem podziękować : Graczom którzy tworzyli sojusze początkowe Takie jak :
Western Alliance
Nemesis
-ZWZ-
Legiony.
To były początki serwera.
Aktualnie chcę podziękować tym co zostalii tworzyli bitwy na jicy; "Winterteamowi" i sojuszowi Alkusy.
Pragnę zachęcić Do głosowania w Ankiecie na Arizonę i dla chętnych na Dakotę :).
Arizona będzie naszym głównym celem.Tchniemy trochę życia w pl13.
 

*KONIU*

Blada Twarz
Popieram tą decyzję.Nie spieszcie się tylko z kasowaniem serwera,niech się naturalnie wyludni.No i jakieś fajne ścieżki migracji,sugeruję jak najszerszą paletę do wyboru,żeby wszyscy byli zadowoleni.
 
Smutne losy dla Jicarilii, nikt nie zbiera, hajsu nie farmi, w pojedynku ktoś się czasem bije, na bitwę nie pójdzie jak się nie napije, każdy o migrację prosi, na Arizonę się wynosi [*] ~ RIP
 
Status
Zamknięty.
Do góry