W co gracie?

jk377

Blada Twarz
A w nowsze wersje pogrywasz? :uuu)
W ck3 nie warto grać jeśli nie wyjdą wszystkie dlc bo polityka wydawnicza paradoxu to jakiś żart i dojenie krowy, a bannerlord ciągle jest we wczesnym dostępie i ma swoje problemy więc wole pozostać przy bardziej dopracowanym warbandzie. Zaś jeśli ci chodziło o najnowsze wersje gier to tak, gram na nich :x
 
W ck3 nie warto grać jeśli nie wyjdą wszystkie dlc bo polityka wydawnicza paradoxu to jakiś żart i dojenie krowy, a bannerlord ciągle jest we wczesnym dostępie i ma swoje problemy więc wole pozostać przy bardziej dopracowanym warbandzie. Zaś jeśli ci chodziło o najnowsze wersje gier to tak, gram na nich :x
dlatego gry od paradoxu to sobie zawsze pobieram z "darmowych" źródełek :D
 
W ck3 nie warto grać jeśli nie wyjdą wszystkie dlc bo polityka wydawnicza paradoxu to jakiś żart i dojenie krowy, a bannerlord ciągle jest we wczesnym dostępie i ma swoje problemy więc wole pozostać przy bardziej dopracowanym warbandzie. Zaś jeśli ci chodziło o najnowsze wersje gier to tak, gram na nich :x
Przecież od tego są mody :DDD
Nie mieć modów do gier paradoxu, to jak mieć kobietę, a nie mieć ten no sami wiecie.
CK2 bez modów też takie 4/10 xd
 

jk377

Blada Twarz
Przecież od tego są mody :DDD
Nie mieć modów do gier paradoxu, to jak mieć kobietę, a nie mieć ten no sami wiecie.
CK2 bez modów też takie 4/10 xd
jak juz to granie bez dlc jest głupotą w grach paradoxu :D. Takie Hoi4 jest cholernie nudne bo w podstawowej wersji mozesz grać tylko światowymi potęgami bez najciekawszych ścieżek. W sensie granie Niemcami bez dlc oznacza brak demokracji i koalicji anty-komunistycznej lub też kaisera, nie wspominając o braku możliwości przywrócenia Austro-węgier lub innych państw. A crusader kings 2 w podstawowej wersji to jest jeszcze większy żart niż ck3 w swojej startowej wersji, bo nie można chociażby grać innymi postaciami niż katolicy i prawosławni (serio ten co to wymyślił jest geniuszem zła) co sprowadza się do tego, że połowa świata jest zablokowana XD. Zaś z modami to też zależy bo o ile mogą czasami być lepsze niż podstawowa wersja czego najlepszym przykładem jest chyba kaiserreich, to o tyle w takim ck2 trudniej już znaleźć mody będące aż tak dobre.
 

Arku1999

Blada Twarz
Z gier przeglądarkowych:

- The-West
- Supremacy1914

oraz mogę zagrać w jakąś gierkę o której nawet na ten moment nie mam pojęcia :p jak coś to z chęcią czekam na zaproszenia ::P

Z gierek na PC:

- CS:GO / Source / 1.6
- World of Tanks
- Forza Horizon 5
- Red Dead Redemption 2 Online
- Hell Let Loose
- MTA San Andreas

Również tym samym zapraszam do wspólnej gry w powyższe. Kontakt do mnie jakiś login dostaniecie w wiadomości prywatnej - wystarczy się odezwać to się dogadamy! :)
 

Vazu

Blada Twarz
w mta kiedys grałem jak Oski robil serwer o ile komus sie kojarzy nick to moze mnie tez kojarzyc pod nickiem Vazu, rdr2 czasem gram pod nickiem LeNpeR
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Aktualnie z gier na przeglądarkę gram równolegle w Ogame, do którego wróciłem po około 10 latach, kiedy zostałem skierowany na kurację bananową przez dr.TheWest. Pamiętam tą grę z dawnych czasów, jednak nigdy nie ukończyłem jej w takim sensie, że miałem maksymalną liczbę kolonii, wysokie badania, bo zwyczajnie zapomniałem zrobić FS'a i po złomowaniu już nie miałem chęci na powrót. Obecnie są serwery x8 a badania x16 więc jest dużo łatwiej coś wyklikać, a w dodatku po otwarciu nowego świata, większość ucieka, więc jest troszkę spokoju i można realizować marzenia. Poza tym, w grze nastąpiło sporo zmian, które oceniam na plus, więc jest co odkrywać każdego dnia.

Na komputerze, lubię pograć w strategie typu Stronghold czy Red Alert. Nie pogardzę też dobrymi strzelankami typu Medal of Honor, Return to Castlle Wolfenstein czy Codename: Outbreak, które mimo upływu lat nadal mnie cieszą ;)

Kiedy mam więcej czasu, to wyszukuję sobie stare gry w archiwum internetu i odpalam na laptopie z Windows XP, czasem naprawdę można znaleźć perełki, o których istnieniu nie miało się pojęcia.

Jeśli zaś chodzi o Linux to uwielbiam sagę OpenRA i wszelkie mody z nim związane w wygodnych pakietach AppImage.
 
Kiedyś grałem w Lords Mobile, spoko gra jak ktoś lubi a'la strategie, plus jest taki że gra w to duuużo ludzi a minus taki że jakbyś wpakował nawet 10k polskich złotych w konto to nadal Jesteś pyłkiem dla chinczykow :)
 

ŁotrPiotr

Blada Twarz
Poza TW to w Gloria Victis (MMORPG średniowieczne, trochę jak Metin2).
Kiedyś grałem nałogowo w:
- Dota 2,
- CS:GO,
- Battlefield V,
- FIFA.
A tak to z gier które przeszedłem/grałem i mogę polecić to:
- Wiedźmin 3 Dziki Gon,
- Red Dead Redemption 2,
- TES V: Skyrim SE,
- Kingdom Come: Deliverance,
- Gothic I, II: Noc Kruka, Gothic 3,
- Valheim,
- Wiggles,
- Twierdza, Twierdza Krzyżowiec i Twierdza 2,
- Mount&Blade II; Bannerlord,
- Minecraft.
 
Do góry