Sety. Jaki obecnie najlepszy

Mlynek1996

Blada Twarz
Siemanko. Po roku przerwy wracam i mam od razu pytanie. Jaki set najlepszy pod expa? Lecę na los muertos ale chce się dowiedzieć czy wyszło w tym czasie coś lepszego, bądź było wcześniej od tego zestawu? Od razu za jednym możecie też napisać jaki zestaw pod pojedynki polecacie
Czekam na odpowiedz i pozdrawiam
 

zartas

Członek obsługi gry
Pod pojedynki nie ma jednego najlepszego, ale aktualnie całkiem dobry jest Meksykańskiego Jaguara.
 
Bronie westernowego piątku, paw złoty, ferocactus, spodnie lincolna, letnie ponczo, czapka piłkarskiego kibica oraz naszyjnik, czapka i pasek corteza.
Eq do kupienia za około 10-15kk a spodnie lincolna są z osiągnięcia . :)):)):))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to jeśli chodzi o ubrania to strój Josephine jest lepszy niż Meksykańskiego Jaguara


W końcu jakiś mądry rozmówca


Imo każdy set jest do <ocenzurowano> w momencie jak ta gra ma tak <ocenzurowano> RNG, w sytuacji kiedy masz 1600 celowania a Twój enemy 300 uniku - trafiasz go raz :) dla mnie takie <ocenzurowano> sytuacje nie powinny miec miejsca, bo po co wtedy robić sety na^4, wypieprzać 90kk na ulepszenia jak Cie jedzie byle gówniak co ledwo do gry wszedl ? a potem obwieszcza wszystko raportami że Cie pojechał jak burą suczke... :)

Już nawet pomijam kwestie robienia pojedynków gdzie mnozy nam cela x2 czy unik x2 jak celujemy w punkty obrony typka czy też nie, bo to nie zmienia faktu że 1600 celowania vs 600 uniku nie jest jakimś OP gównem żeby tak często przewalic z takim botem :) (lub 3200 cela vs 600 uniku to juz w ogóle pepega nie trafić :) zanim ktoś mi powie ze sie nie da 3200 cela i dlaczego mnoży unik lub cel to poczytajcie troche o tej grze :) )

Jedyne value kwestie w pvp teraz które najbardziej gwarantują wygraną to zmniejszenie temu skurczysynowi obrażeń do 25% broni i trafić go chociaż raz w łeb (przebijając jego abso) :) lub modlić sie aby on zmisowal 1-2 shoty w zalezności gdzie on celuje i gdzie my trafimy


Jełop to wymyslal i parówka mu w uszy za to bo takiej losowości nie powinno być.
BO JAKI SENS KUPOWAĆ SETY I JE ULEPSZAĆ?




-///Moderacja
 
Do góry