OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
350400x modlitwa jest to 5 256 000 minut modlenia się non stop w kościele. Czyli.. po przeliczeniu na godziny, dni a następnie lata.. wychodzi 10 lat non stop klikania modlitwy :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko u mnie napisy zarówno tutaj jak i w grze z czarnego zrobily sie biale ?
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    476,9 KB · Wyświetlenia: 17

DeletedUser

Gość
Gość
chrome

ale usunalem i zainstalowałem od nowa i działa

Już nieważne
Danke <3
 

Igmor

Blada Twarz
Zastanawiam sie nad przesiadką na ios, jakieś wrażenia od osob, które przez lata działały na androidzie a potem przesiały się na ten system? Mianowicie z jednej storny czytam że są to naprawdę dobre telefony, z drugiej strony że jest problem z powiadomieniami.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Zastanawiam sie nad przesiadką na ios, jakieś wrażenia od osob, które przez lata działały na androidzie a potem przesiały się na ten system? Mianowicie z jednej storny czytam że są to naprawdę dobre telefony, z drugiej strony że jest problem z powiadomieniami.
Hm, mam ios od ładnych paru lat. Problemów z powiadomieniami nie zauważyłam, do androida nie mam zamiaru wracać ;)
 

Neds

Blada Twarz
Muszę się tutaj zgodzić z kwestią powiadomień, mogłoby to być lepiej zrobione. Na klawiaturze poza tym nie ma znaków polskich, moze kiedyś zrobią. Face ID mi działa właściwie zawsze. Ograniczone możliwości konfiguracji różnych rzeczy pod siebie znamy w tych telefonach mniej więcej od wydania pierwszego iPhone’a, także jeśli ktoś kupując zakłada, że system będzie rozbudowany po tym względem to po prostu się myli.

Tyle że jako całokształt te telefony nie są ani gorsze ani droższe od porównywalnych telefonów z Androidem. I zdecydowanie lepiej trzymają wartość. Poza tym pod względem aparatów, wykonania, procesorów, od kilku modeli też baterii to jest rynkowy top.

iOS to też system, który często wymaga po prostu zmiany przyzwyczajeń i mimo wszystko wiele jego zalet wychodzi dopiero kiedy ma się inne urządzenia Apple - wtedy znikają wady typu tej z zapamiętywaniem haseł w przeglądarce. Ja korzystam, jestem zadowolony, zmieniać nie zamierzam. Aktualnie celowałbym w 12 https://ispot.pl/iphone-12-64gb , w przypadku 13 bywa problem z dostępnością
 
Posiadam telefon z androidem i drugi z ios i ten na ios to jest syf a nie telefon..
Lagi , błędy, 0 intuicji przy poruszaniu się po meni i wiele wiele innych.
Krótko ios ma więcej minusów niz plusow
 
patelkowa czy jak
cię nazywają przeginasz pałe i jako CM tego świata powsttrzymaj swoje wodze wzywam cię do racjonalnych ,przemyślanych wpisów na forum I:)

nie zapominaj że to jest gra sponsorowana przez IG

to nie jest spam! <:)
Pora na wywiad i nie z jakimś stiff który jast naszą nadzieją na ostoje głupoty ale na wywiad z nowymCM KTÓRY NIE BEZ PRZYCZYNY JEST wASZYM IDOLEM
 
to nie jest spam! <:)
Pora na wywiad i nie z jakimś stiff który jast naszą nadzieją na ostoje głupoty ale na wywiad z nowymCM KTÓRY NIE BEZ PRZYCZYNY JEST wASZYM IDOLEM


To ja jestem Legendą TW i Idolem Graczy na TW a twój chory,głupi post zostaje zgłoszony do Zartasa Moderatora który usunie twoje obraźliwe i nękające posty
i bana wyłapiesz na Forum i będzie cisza i spokój
 
To ja jestem Legendą TW i Idolem Graczy na TW a twój chory,głupi post zostaje zgłoszony do Zartasa Moderatora który usunie twoje obraźliwe i nękające posty
i bana wyłapiesz na Forum i będzie cisza i spokój
Wszyscy wiemy że jesteś legendą szanowny Panie stif nikt nie śmie o tym zapominaćok_:)
 
Do góry