Sytuacja na świecie Sacramento

Moi Drodzy w piątek rusza serwer,ale zastanówcie się czy jest sens grać na sezonowym serwerze ?
Wydać hajs i za rok powtórzyć historię z serwerem na "T" ?
Czy nie lepiej przejść na stare "żywe" serwery (Arizona na was czeka !)
Również mały apel ode mnie.
Jeśli macie jakieś konta "jagody" na innych serwach kliknijcie urlop(lub jeśli to możliwe bo serwer nie przynosi zysków dla was skasujcie konto).
Nie utrzymujmy sztucznie serwerów przy życiu !
Wybór jak zawsze należy do was pif_paf
 
Oj tak tak dymanko frajerów na nowym świecie w mecie jak zawsze, wyprzedaż siodełek i koników z wielkanocnego eventu jak i może całych setów. I git przynajmniej mi serwerki opłacą dla mojej ukochanej gierki. Obsrałem wczoraj majty ale wam sprzedam jak coś na sacramento bo wy tam takich nie macie. Oczywiście płatność jedynie w bryłkach. Dają bonusy do doświadczenia bo dużo doświadczyły wczorajszej nocy. :3
 
Moi Drodzy w piątek rusza serwer,ale zastanówcie się czy jest sens grać na sezonowym serwerze ?
Wydać hajs i za rok powtórzyć historię z serwerem na "T" ?
Czy nie lepiej przejść na stare "żywe" serwery (Arizona na was czeka !)
Również mały apel ode mnie.
Jeśli macie jakieś konta "jagody" na innych serwach kliknijcie urlop(lub jeśli to możliwe bo serwer nie przynosi zysków dla was skasujcie konto).
Nie utrzymujmy sztucznie serwerów przy życiu !
Wybór jak zawsze należy do was pif_paf
Szanowny Panie,zanudzasz!
Wszyscy wiemy jak działają nowe światy ,jest może 19 graczy co podejmie walkę na nowym świecie a z tego każdy będzie miał po kilkanaście multi ale przecież nie o to chodzi?
Nowy świat to zastrzyk finansowY dla IG ,gdzie w ostatnich latach widać bardzo skutki dofinansowania ::P ,nie oszukujmy się! !
Większość zaczęło grać bez kupowania bryłek a dzisiejsza administracja to ludzie co chcą poznać The West od kuchni i robią Eldorado dla swoich postaci ,tylko oni grają aktywnie ale to prehistoria ,
Nawołujesz ludzi na sstare światy ale po jaką cholerę?Chcesz im tam pokazać jaki jesteś wielki ?Nudzisz Nudziażu ,problem polega na tym że została stara gwardia a nowi nie mają szans od samego początku nawet jeśli to jest nowy świat to zaraz wypłyną kody bonusowe które trafią się wybranym ludzią i jedden set będzie rosztrzygał losy świata w pomidorach mnie tego uczyli ale pamiętam jeszcze przesłania innych CM którzy nie bez powodów nazwali The West jednym burdelem gdzie rządzi Maryśka
Miłego dnia życzę Wszystkim i dobrej zabawyok_:)
[o_O]I:):uuu)I;)!oooooo!
 
Sacramento
  • Namaszczenie chorych - sakrament ten ustanowiony został przez Kościół na mocy nauczania Jezusa oraz tradycji Kościoła, jest narzędziem uzdrowienia chrześcijańskiego, prowadzącego do pojednania z Bogiem, połączonego z modlitwą o uzdrowienie ciała i duszy chorego;

Oby gracze the westa wyzdrowieli z bycia debilami 1652978039463.png
 
Do góry