odrzucony Stworzenie świata dla satysfakcji z grania a nie kupowania.

Jak w temacie

  • Jestem za

    Głosy: 20 60,6%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 8 24,2%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 15,2%

  • W sumie głosujących
    33
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

BaKa001

Blada Twarz
Witam.

Wróciłem do Westa po 10 latach przerwy, jednak to nie jest już ten West którego pamiętam.
Chciałbym zaproponować stworzenie jednego świata np. o nazwie " Wild Wild West" gdzie nie będzie możliwości kupowania przedmiotów z prac, gdzie kultura wypowiedzi będzie obowiązywała na czacie oraz w rozmowach miedzy graczami. Gdzie będzie trzeba wstawać w nocy na budzik żeby " kliknąć" zadanie albo wyruszyć do kolejnego punktu, gdzie jak dawniej nie było mowy żeby zrobić 150 poziom ( bo 80 był maxem) w 2 miesiące. Bryłkami nie dało się wygrać lecz były jedynie polepszeniem niektórych czynności . Są ludzie których nie stać na to by wydawać kilkaset złotych miesięcznie żeby dorównać innym i przez to granie traci sens. Niech powstanie jakaś alternatywa dla dinozaurów z The Westa.

Czy byłaby taka ewentualność w przyszłości żeby The West znowu była grą dla ludzi z Pasją do grania ?
 

zartas

Członek obsługi gry
Witam.

Wróciłem do Westa po 10 latach przerwy, jednak to nie jest już ten West którego pamiętam.
Chciałbym zaproponować stworzenie jednego świata np. o nazwie " Wild Wild West" gdzie nie będzie możliwości kupowania przedmiotów z prac, gdzie kultura wypowiedzi będzie obowiązywała na czacie oraz w rozmowach miedzy graczami. Gdzie będzie trzeba wstawać w nocy na budzik żeby " kliknąć" zadanie albo wyruszyć do kolejnego punktu, gdzie jak dawniej nie było mowy żeby zrobić 150 poziom ( bo 80 był maxem) w 2 miesiące. Bryłkami nie dało się wygrać lecz były jedynie polepszeniem niektórych czynności . Są ludzie których nie stać na to by wydawać kilkaset złotych miesięcznie żeby dorównać innym i przez to granie traci sens. Niech powstanie jakaś alternatywa dla dinozaurów z The Westa.

Czy byłaby taka ewentualność w przyszłości żeby The West znowu była grą dla ludzi z Pasją do grania ?
Czasy się zmieniają, jak zresztą wszystko, ale to dygresja tylko. Natomiast myślę, iż wprowadzenie takiego pomysłu jest nierealne, aczkolwiek jeżeli będzie wymagana liczba głosów, przekażę go dalej.
 

Kamilosex

Blada Twarz
Oni migracji nie wprowadzają na serwery co maja na krzyż 10 graczy w 1 momencie w tym 5 jagodziarzy. BO WYYYYYYYYYYYYYYYYYMAGANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA a Ty liczysz że Ci świat zrobia osobny XD



gówno nie wymagania, czekajcie dalej aż serwer zdechnie
chcecie wymagań ? to usuńcie konta co mają 1-15 lvl i macie problem rozwiązany
 

BaKa001

Blada Twarz
Czasy się zmieniają, jak zresztą wszystko, ale to dygresja tylko. Natomiast myślę, iż wprowadzenie takiego pomysłu jest nierealne, aczkolwiek jeżeli będzie wymagana liczba głosów, przekażę go dalej.
Ja rozumiem, ze czasy sie zmieniaja i wszystko kreci sie wokol pieniadza , i nie mowie tez zeby zmieniac cala srategie gry lecz zrobic swiat jeden osobny bez " polepszaczy" na kazdym kroku bo to bez sensu... Gonitwa za poziomami i cholera wie czym jeszcze i pozniej oczekiwanie na nowy swiat zeby 15 - 20 osob roobilo od nowa to samo. Mi bardziej chodzi o to zeby bylo miejsce bez wyscigu szczurow na sterydach. Wiadomo ze wykrusza sie Ci ktorym jedynie zalezy na oszukiwaniu innych i samych siebie ( wystarczy spojrzec na ostatnie miejsca rankingu jak powtarzaja sie niki) Ale ludzi którzy docenia ten ruch bedzie przybywalo. A dla obecnych kosiarzy brylek niech pozostanie jak jest w koncu na nich jest kasa i to zrozumiale ze ktos musi zaplacic za utrzymanie gry.
Obecnie bylem bo juz nie jestem na etapie przekonywania swoich dzieci do tej gry lecz uslyszalem jedynie " nie stac mnie zeby konkurowac z reszta graczy " i na tym sie skonczyly moje proby pokazania dzieciom mojej ulubionej gry. Rowniez utrzymuje kontakt z ludzmi ktorych poznalem w tej grze na swiecie 1 oraz 10 ktorzy juz nie graja poniewaz komentarz byl krotki " pay per win" i takich ludzi setki jak nie tysiace pokasowalo konta.

Dlatego szczerze namawiam na rozpatrzenie.

Dziekuje
 

Giana

Blada Twarz
Popieram. Obecne światy zniechęcają nowych graczy, dlatego zainteresowanie będzie słabło. Zwłaszcza jak się poczyta te "górnolotne" rozmowy na czatach, to jest wręcz odpychające. To, że ktoś ma rozbudowaną postać na 10 serwerach, nie powinno czynić go bezkarnym chamem, na kolejnych nowych światach. A nowi gracze nie powinni czuć się z góry skreśleni, nie mogąc dogonić kolesia, który dosłownie kupuje sobie grę. Wydaje mi się, że kiedyś handel między światami był zakazany... Teraz oficjalnie pisze się o tym na czatach... Tylko po co grać skoro pomija się granie, i handluje wynikami? Żeby się pochwalić poziomem? Przed kim?
 

BaKa001

Blada Twarz
" We wszystkie nasze gry można grać zupełnie za darmo, bez ograniczeń czy limitów czasowych. Gracze mają również możliwość zakupu wirtualnej waluty w grze lub przedmiotów, które zapewniają dodatkową przewagę w grach. Ważne jest jednak dla nas, aby wirtualna waluta nie była konieczna do jak najlepszego, optymalnego doświadczenia z gry. " - to jest cytat z InnoGames, wiec coś tu jednak jest nie bardzo...
 
@BaKa001 przede wszystkim jeżeli chciałbyś przeforsować jakieś zmiany dotyczące gry to polskie forum nie jest od tego.
Nasz support nie ma nic do powiedzenia. A tzw. kolorowe nicki zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Na Twoim miejscu napisałbym swoje przemyślenia na forum bety, jeżeli oczywiście język angielki nie jest dla Ciebie barierą.

A tak zupełnie szczerze to odradzam Ci powrót, a już na pewno angażowanie w grę własnych dzieci.
Poziom zdemoralizowania graczy rośnie z roku na rok. Na porządku dziennym są oszustwa itd.
No chyba, że chcesz zrobić ze swoich potomków margines społeczny.
 

BaKa001

Blada Twarz
@BaKa001 przede wszystkim jeżeli chciałbyś przeforsować jakieś zmiany dotyczące gry to polskie forum nie jest od tego.
Nasz support nie ma nic do powiedzenia. A tzw. kolorowe nicki zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Na Twoim miejscu napisałbym swoje przemyślenia na forum bety, jeżeli oczywiście język angielki nie jest dla Ciebie barierą.

A tak zupełnie szczerze to odradzam Ci powrót, a już na pewno angażowanie w grę własnych dzieci.
Poziom zdemoralizowania graczy rośnie z roku na rok. Na porządku dziennym są oszustwa itd.
No chyba, że chcesz zrobić ze swoich potomków margines społeczny.
Jak najbardziej udam się z tą propozycją gdzie będzie trzeba.
W "tą" grę nie będę nawet próbował ich angażować bo zbankrutuje :) ja bym chciał w "tamtą" w tą swojską gdzie chodziło o satysfakcje z grania.
 
Nie popieram. Tego zdechlaka nic już nie ożywi i się z tym pogódź. Byłoby więcej rzeczy które można zrobić z tą grą ale IG już na dawno postawiło krzyżyk. Przeszkadzają Ci osoby bryłkujące? Nic prostszego, graj swoje tyle i aż tyle....
 
W "tą" grę nie będę nawet próbował ich angażować bo zbankrutuje :)
To jeszcze nie jest tak. Da się grać bez wydawania prawdziwych pieniędzy i mieć bardzo dobrą postać tylko trzeba poświęcać grze cały wolny czas co w dobie innych obowiązków nie zawsze jest możliwe. Ja mam to szczęście, że od czasu covida pracuje zdalnie i mogę sobie na to pozwolić.
Bryłki też za darmo dają jednak by coś za nie kupić trzeba się codziennie logować przez powiedzmy rok.
 

BaKa001

Blada Twarz
To jeszcze nie jest tak. Da się grać bez wydawania prawdziwych pieniędzy i mieć bardzo dobrą postać tylko trzeba poświęcać grze cały wolny czas co w dobie innych obowiązków nie zawsze jest możliwe. Ja mam to szczęście, że od czasu covida pracuje zdalnie i mogę sobie na to pozwolić.
Bryłki też za darmo dają jednak by coś za nie kupić trzeba się codziennie logować przez powiedzmy rok.
Być może, ale nie masz szans konkurować w najmniejszym stopniu z ludźmi którzy masowo kupują i gonią za setami poziomami.
Wiem, że da sie za darmo tylko to tak jakbyś był zawodnikiem na meczu NBA ze wzrostem 150cm i anoreksja... pograć sobie pograsz ale Cię to zniechęci bardzo szybko
 
Być może, ale nie masz szans konkurować w najmniejszym stopniu z ludźmi którzy masowo kupują i gonią za setami poziomami.
Setów na prawdę dobrych jest tylko kilka. A poziom od wielu lat stoi ten sam.
Przy pracach 15 sekundowych i ubraniach pod zwiększony exp poziom 100 wejdzie Ci dość szybko.
Potem tylko kościół budujesz :)
 

Kamilosex

Blada Twarz
Setów na prawdę dobrych jest tylko kilka. A poziom od wielu lat stoi ten sam.
Przy pracach 15 sekundowych i ubraniach pod zwiększony exp poziom 100 wejdzie Ci dość szybko.
Potem tylko kościół budujesz :)
XDD po co na 15 sekundówkach aż do 100 lvl, komu się aż tak nudzi ?
od 50 lvl byle jaki set na budowanie i lecisz z miasta do miasta budująć kościół i masz 10 lvl dziennie jak się umiesz zakręcić, a expisz tak do 126 lv w jakieś max 11 dni ;* wchodząc tylko i klikając raz na 9h kościół. Resztę czasu wykorzystujesz na walenie konia do zdjęć np ;)
Jest mnóstwo ludzi ktorzy nawet pomagają z eq bo im zwyczajnie leży to a i tak już wartości to nie ma zbytnio. Jak np jakiś marszalek


tak czy siak nie warto tutaj wracac i zakladać nowej postaci bo ta gra to ZDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECHLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
 
gówno nie wymagania, czekajcie dalej aż serwer zdechnie
chcecie wymagań ? to usuńcie konta co mają 1-15 lvl i macie problem rozwiązany
Tutaj kolega właśnie wam wytłumaczył jak ożywić gierke,więc każdy z was co ma jagody a hajsu nie wymieni bo nie ma z kim powinien dostać w pysk,i już nigdy go nie otwierać,pozdrawiam !
 

zartas

Członek obsługi gry
Ja rozumiem, ze czasy sie zmieniaja i wszystko kreci sie wokol pieniadza , i nie mowie tez zeby zmieniac cala srategie gry lecz zrobic swiat jeden osobny bez " polepszaczy" na kazdym kroku bo to bez sensu... Gonitwa za poziomami i cholera wie czym jeszcze i pozniej oczekiwanie na nowy swiat zeby 15 - 20 osob roobilo od nowa to samo. Mi bardziej chodzi o to zeby bylo miejsce bez wyscigu szczurow na sterydach. Wiadomo ze wykrusza sie Ci ktorym jedynie zalezy na oszukiwaniu innych i samych siebie ( wystarczy spojrzec na ostatnie miejsca rankingu jak powtarzaja sie niki) Ale ludzi którzy docenia ten ruch bedzie przybywalo. A dla obecnych kosiarzy brylek niech pozostanie jak jest w koncu na nich jest kasa i to zrozumiale ze ktos musi zaplacic za utrzymanie gry.
Obecnie bylem bo juz nie jestem na etapie przekonywania swoich dzieci do tej gry lecz uslyszalem jedynie " nie stac mnie zeby konkurowac z reszta graczy " i na tym sie skonczyly moje proby pokazania dzieciom mojej ulubionej gry. Rowniez utrzymuje kontakt z ludzmi ktorych poznalem w tej grze na swiecie 1 oraz 10 ktorzy juz nie graja poniewaz komentarz byl krotki " pay per win" i takich ludzi setki jak nie tysiace pokasowalo konta.

Dlatego szczerze namawiam na rozpatrzenie.

Dziekuje
Hm, rozumiem to tak, że z grubsza chodzi Ci o serwer bez eventów i na starych zasadach jak np. s1?
 
Powiem Ci tak pobierz sobie darmowa gre , diablo immortal więcej frajdy z grania niż z tego crapu.
I nawet tam wrzucenie €€€€ jest bardziej satysfakcjonujące niż tutaj ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry