Aktualizacja - dyskusja

SmokerMartillo

Blada Twarz
Dzień-dobry-wieczór,
Czy istnieje szansa, że ulepszone przedmioty będą się wliczać do osiągnięć "ilościowych", które zostały wprowadzone w aktualizacji 2.177?
Chodzi mi głównie o "Gang śpiochów" - o ile szare koszulki czy koniki można bez problemu kupić w miejskim sklepie o tyle zbieranie miśków do ulepszenia na ^4/^5 zajęło mi naprawdę sporo czasu, dolarów i miśkowego "materiału" a tu się okazuje, że muszę zbierać od nowa :D
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Dzień-dobry-wieczór,
Czy istnieje szansa, że ulepszone przedmioty będą się wliczać do osiągnięć "ilościowych", które zostały wprowadzone w aktualizacji 2.177?
Chodzi mi głównie o "Gang śpiochów" - o ile szare koszulki czy koniki można bez problemu kupić w miejskim sklepie o tyle zbieranie miśków do ulepszenia na ^4/^5 zajęło mi naprawdę sporo czasu, dolarów i miśkowego "materiału" a tu się okazuje, że muszę zbierać od nowa :D
Nie ma tak źle, jak się dobrze ludzi popyta to szybko idzie zrobić. Co prawda to prawda jeśli masz ulepszonego na 4^ to jest mega niesprawiedliwe, że nie uwzględnia tego. Jak zbierasz na Huronie to możemy sobie pomóc wzajemnie, ja już połowę uzbierałem :)
 
A mówiłem, że temat poleci to chłopaki nie wierzyliście :)
Byku nie udawaj mi tu proroka, <Usunięto> Chyba chłop nie lubi prowokacji, ale tu nie widziałem żadnej złośliwości, może było przesadzone z danymi osobowymi w temacie wątku, ale żeby usuwać cały wątek-przesada i baybysitowanie forum przed niechcianą dyskusją

//-Moderacja
 
tyle co on mi usunął wątków i wpisów @zaratas to było z 30 stron tekstu xD Chyba chłop nie lubi prowokacji,
Ale tak już zupełnie serio, czy nie uważasz, że forum służy do czegoś innego niż prowokowanie? Rejestrując się tu zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu jego. Tyle w temacie.

Nie lubicie Eweliny... OK ale miejcie szacunek do jej danych personalnych. Ciekawe jak byś się czuł gdyby to Twoim nazwiskiem ktoś tak pogrywał.
Nie zgrywam proroka tylko patrzę z boku na to wszystko bo dla mnie Ewelina jest postacią neutralną, nie wzbudzającą żadnych emocji.
 
Ale tak już zupełnie serio, czy nie uważasz, że forum służy do czegoś innego niż prowokowanie? Rejestrując się tu zobowiązałeś się do przestrzegania regulaminu jego. Tyle w temacie.

Nie lubicie Eweliny... OK ale miejcie szacunek do jej danych personalnych. Ciekawe jak byś się czuł gdyby to Twoim nazwiskiem ktoś tak pogrywał.
Nie zgrywam proroka tylko patrzę z boku na to wszystko bo dla mnie Ewelina jest postacią neutralną, nie wzbudzającą żadnych emocji.
Ja mam to samo ile razy ja jej mówiłem, że do niej nic nie mam. Prowokacje są wszędzie a regulamin jest niejasny. Tytko z nią to jest długa historia , zapewne każdemu znana. Upubliczniała zarówno swoje dane osobowe jak i zdjęcia, nawet fb. Każdy pewnie widział jej kanał na yt tam jest jak Byk napisane kto to Nwm czy wiesz, że nie pomagasz jej tym co robisz... Narobiła bigosu nie wie jak to rozwiązać, dolewa oliwy do ognia tymi opisami, więc ja się nie dziwię, że większość młodej społeczności TW obrało sb ją za cel... Tu ona ma specjalne względy i jak dla mnie to już nie chodzi o ochronę danych... Ma się usunąć tego jej życzę(nie złośliwie bo pewnie tylko tak może odzyskać spokój). Ale znając życie pewnie wróci i znowu bdz dogryzać i szaleć na salonie i cykl rozpocznie się na nowo... a bo nie odniosłem się do tych danych prywatnych dużo osób wie jak mam na imię i nazwisko i jakoś tego publicznie nie rozprowadza można się zastanowić tylko dlaczego ::}
 

zartas

Członek obsługi gry
+1 byczku omsknie mu się ręka usunie połowę wątków na forum i nawet nie powie dlaczego... :uuu)
Mógłbym powiedzieć, gdybym to ja skasował :p, ale tak się składa, że mnie ponad pół dnia na forum nie było, także xD
Chociaż wystarczy poczytać regulamin forum, ażeby zrozumieć, z jakiego powodu temat został usunięty :)


Ja mam to samo ile razy ja jej mówiłem, że do niej nic nie mam. Prowokacje są wszędzie a regulamin jest niejasny. Tytko z nią to jest długa historia , zapewne każdemu znana. Upubliczniała zarówno swoje dane osobowe jak i zdjęcia, nawet fb. Każdy pewnie widział jej kanał na yt tam jest jak Byk napisane kto to Nwm czy wiesz, że nie pomagasz jej tym co robisz... Narobiła bigosu nie wie jak to rozwiązać, dolewa oliwy do ognia tymi opisami, więc ja się nie dziwię, że większość młodej społeczności TW obrało sb ją za cel... Tu ona ma specjalne względy i jak dla mnie to już nie chodzi o ochronę danych... Ma się usunąć tego jej życzę(nie złośliwie bo pewnie tylko tak może odzyskać spokój). Ale znając życie pewnie wróci i znowu bdz dogryzać i szaleć na salonie i cykl rozpocznie się na nowo... a bo nie odniosłem się do tych danych prywatnych dużo osób wie jak mam na imię i nazwisko i jakoś tego publicznie nie rozprowadza można się zastanowić tylko dlaczego ::}
Upublicznianie danych osobowych na forum jest zabronione i każdy taki post jest kasowany lub edytowany.

Nawet jeżeli się kogoś z jakiegoś powodu nie lubi, to nie zmienia, to faktu, iż każdy użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu.

Przypominam, że na forum jest taka funkcja jak "Raport" i każdy użytkownik ma prawo do jej używania jeżeli jakiś post jego zdaniem narusza regulamin forum.
 
Mógłbym powiedzieć, gdybym to ja skasował :p, ale tak się składa, że mnie ponad pół dnia na forum nie było, także xD
Chociaż wystarczy poczytać regulamin forum, ażeby zrozumieć, z jakiego powodu temat został usunięty :)



Upublicznianie danych osobowych na forum jest zabronione i każdy taki post jest kasowany lub edytowany.

Nawet jeżeli się kogoś z jakiegoś powodu nie lubi, to nie zmienia, to faktu, iż każdy użytkownik forum jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu.

Przypominam, że na forum jest taka funkcja jak "Raport" i każdy użytkownik ma prawo do jej używania jeżeli jakiś post jego zdaniem narusza regulamin forum.
@zartas Po pierwsze, co do publikacji danych osobowych to trochę przypomina takie równanie REGULAMIN > KONSTYTUCJA, KODEKS KARNY. Mam pełne prawo do publikacji jej wizerunku oraz danych osobowych, ponieważ prowadzi swój kanał na serwisie YouTube pod nickiem Ewelina Artiuchow, na dodatek zyskuje miano Osoby publicznej*. A gdyby to była osoba prywatna to już jest odwrotna sytuacja - nie wolno mi tego publikować. Wizerunek osoby publicznej można rozpowszechniać bez wymaganej zgody. :)
Osoba publicznaosoba, która wykonuje funkcje publiczne lub przez inną swoją działalność zawodową, gospodarczą, społeczną, polityczną, kulturalną itp. wpływa znacząco na funkcjonowanie społeczeństwa, przeciwieństwo osoby prywatnej.


Respektuje regulamin jak najbardziej, ale sami go nie respektujecie, bo może ktoś tam miał na imię i nazwisko Ben Higgs, to jest już upublicznianie danych osobowych w toku myślenia regulaminu, robi się mieszanka wybuchowa, musicie znaleźć winowajcę.
Nie rozumiem powodu usunięcia mojej propozycji, bo zazwyczaj lubicie z ucha strzelać i rozdawać kary z byleby jakiegoś powodu. Podsumowując, robicie sami sobie syf we wszystkim, pozdrawiam.
 
W TWT jak w polityce, każdy interpretuje regulamin czy przepisy na swój sposób tak żeby mieć rację i pokazać swoją wyższość.
 
Po pierwsze, co do publikacji danych osobowych to trochę przypomina takie równanie REGULAMIN > KONSTYTUCJA, KODEKS KARNY. Mam pełne prawo do publikacji jej wizerunku oraz danych osobowych, ponieważ prowadzi swój kanał na serwisie YouTube pod nickiem Ewelina Artiuchow, na dodatek zyskuje miano Osoby publicznej*. A gdyby to była osoba prywatna to już jest odwrotna sytuacja - nie wolno mi tego publikować. Wizerunek osoby publicznej można rozpowszechniać bez wymaganej zgody. :)
To że ktoś nieudolnie próbuje się wybić na YT, nagrywając covery i do tego niemiłosiernie fałszując, nie czyni z niego jeszcze osoby publicznej.
Co najwyżej zjawiskiem socjologicznym można ją nazwać.

Mam do Ciebie prośbę: jeśli nie chcesz żyć własnym życiem bo jest nudne, szare itp to chociaż nie dokładaj moderatorom tu roboty na forum.
Załóż swój kanał na YT i tam sobie żyj życiem Eweliny razem ze swoimi przydupasami bo tu tak na serio to gówno to kogo obchodzi :)
 
Nie chce mi się pisać tego posta ale widocznie muszę... Napisze od razu nie lubię Cię by nie było jakiś podstaw zaraz i Twojej argumentacji bo to pewnie z niechęci tak pisze... Uważam, że Twoja praca uśmierciła to forum bo nawet jeśli gierka zdycha to znam wiele takich przypadków, gdzie forum nadal żyje. Wiele osób wchodziło na tematy offwestowe nawet nie grając w gierkę, żeby popisać. A teraz co mamy? Aktualizacje, przedstawienie gm i raz na czas jakies nowe propozycje. Przez Twoje niechlujstwo, usunąłeś wiele wątków na forum, przez jakiś jeden n word w poście jakiś randomów, a wystarczyło by ocenzurować ale tak Ci się nie chce zapomniałem, nawet nie wyłapałeś aluzji z tym omsknięciem... Wszystko usuwasz jak leci chłopie! Tu na forum jest gorzej niż za komuny! Pod płaszczykiem wolności słowa i 2 punktu regulaminu uważaj bo to bdz dobre xD Tu też się zgadzam z opinią haracza sam sobie interpretujesz jak chcesz ten regulamin, wyciągasz coś z kontekstu, nwm może karmisz swoje ego, że komuś wanra wysłałeś albo w robisz to profilaktycznie w imię bezwzględnego spokoju. Wczoraj drodzy gracze dostałem warna za za użycie stwierdzenia żyć Ci nie dam.... Jeśli wszystko tak kategoryzujesz i rozpatrujesz na niekorzyść gracza to tylko Ci przypomnę, że Temida jest ślepa. Tak btw moze chodziło mi o to ze zagłaszcze jego avatar albo robie mu gilgotki xd. Gdybyś zrobił głębszy resercz to byś wiedział, że na musc jest migracja i owy gracz i tak idze na migracje ale tak lepiej wysłać warna... Nie można nawet z Tb zamienić słowa, bo Ty jak twardogłowy, wysyłasz warny bez feedback, na forum można by liczyć tyle ile jesteś w mikrosekundach, a przecież pracy masz mało, przeczytać 4 wątki na krzyż. Ale wątpię żebyś to robił. Przez ten okres mojego bytowania na forum, zauważyłem, że używasz tylko jednego narzędzia czyli usuwanie... Nwm czy nie wiesz co to efekt Streisand, myślę, że jesteś współwinny tego konfliktu haracza z ze znaną powiedzmy sobie graczaką. Nic nie widzę, żadnych dodatkowych działań a szkoda bo myślę, że konflikt jest do zażegnania a ta wasza nieudolność i tu mam na myśli całe TW team przeciąga to w nieskończoność. A to się już ciągnie od nawaho... Ps. Przepraszam za moją wcześniejszą wypowiedź z pomówieniami nt kłamstwa zartasa już sb wyjaśniłem z nim wszystko :)
 
Ja tylko przypomnę, że w regulaminie jest post dotyczący komentowania pracy administacji. Jeżeli główny zainteresowany chce uzyskać więcej informacji, zapraszam do supportu :)

No i bądźcie dla siebie mili ;)
Ja tylko przypomnę, że na początku swojej kadencji jako <ocenzurowano> manager obiecywałaś jak to się nie będziesz dwoić i troić aby ożywić te gierkę, a póki co nic nie robisz. Widzę że to pucowanie się na Ripmond, na salonie i pytanie o opinie graczy było typowym "poudaję na początku aby było że jestem super a potem typikal nic nie zrobie". !oooooo!!oooooo!

"komentowanie pracy administracji" -- przepraszam bardzo, ale jakiej do jasnej cholery pracy ? jak Wy <ocenzurowano> robicie... Nawet poprawnie opisów do eventu z ang strony nie umiecie poprawnie przekopiować na polski. oops!oops!oops!


Zacznij coś robić od np. odpalenia migracji a jak nie to <ocenzurowano> i się nie udzielaj.


//-Moderacja
 
nikt Cie nie pytał noobsonZ.
Poza tym dodalem "np".


@zartas od kiedy "gówno" podchodzi pod wulgaryzmy ?
Fekalia, sraka, kupsko, kloc, stolec, łajno, odchody, ekskrementy, wydaliny - tez będziesz cenzurować ? Pytam na przyszłość ;)

tak samo "sklej tam"
czy to obraźliwy zwrot ? Nie powiedziałem co ma skleić. Zróbcie spis zakazanych określeń bo za chwile nic nie będzie można napisać jeżeli takie coś cenzurujesz gestapowcu.
 

zartas

Członek obsługi gry
nikt Cie nie pytał noobsonZ.
Poza tym dodalem "np".


@zartas od kiedy "gówno" podchodzi pod wulgaryzmy ?
Fekalia, sraka, kupsko, kloc, stolec, łajno, odchody, ekskrementy, wydaliny - tez będziesz cenzurować ? Pytam na przyszłość ;)

tak samo "sklej tam"
czy to obraźliwy zwrot ? Nie powiedziałem co ma skleić. Zróbcie spis zakazanych określeń bo za chwile nic nie będzie można napisać jeżeli takie coś cenzurujesz gestapowcu.
Nie pod wulgaryzmy, ale w tym kontekście jest obraźliwe. Tak samo jak przyrównywanie kogoś do gestapo, formacji, która mordowała ludzi.

Natomiast określenie ze sklejaniem jest zdecydowanie obraźliwe, i nie na miejscu.
 
Do góry