Aktualizacja - dyskusja

Oczekiwałbym innego rozwiązania. Godzina wprowadzenia aktualizacji była nieznana. Przez cały dzień odświeżałem stronę w nadziei, że w końcu ją wprowadza. Jak już wprowadzili, to wielkie rozczarowanie. Ja zadania nadal nie widzę. Czy ktoś z obsługi może się wypowiedzieć co w tej sytuacji?
Obsługa tej gry kończy się na nieudaczniku życiowym kasującym posty na forum xd, nie oczekuj zbyt wiele.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Jutro zostanie naprawiony bład niepojawiającego się zadania Powtarzalna seria zadań „Halloween”, który dotyka między innymi mnie. Zadanie to jest dostępne do jutra. Czy w takim razie będę miał możliwość jego wykonania?

Niestety kolejna szansa na wykonanie zadania pojawi się w przyszłym roku, przepraszamy za kłopot.

Co do bonusów - błąd został zgłoszony. Nasi programiści analizują co się wydarzyło ;)
 
"Fuck yeah. W końcu się doczekaliśmy wyprzedaży setów z 2018 w takiej samej cenie jak w dniu premiery."
Nie powiedział nikt, nigdy...
 
Polowanie na dynie 2022

Stworzyliśmy wydarzenie Polowanie na dynie 2022. Wszystkie szczegóły zostaną podane wkrótce w osobnym ogłoszeniu.
Stworzyliście nowe wydarzenie? Czy może skopiowaliście wydarzenie sprzed roku (sprzed 2, 3, 4 oraz sprzed 5 lat)? Nazywajcie rzeczy po imieniu...
Będzie się czymś różniło od pozostałych, oczywiście pomijając cyferkę w nazwie?
 

Stażysta

Blada Twarz
Na poniedziałek 19 grudnia zaplanowaliśmy aktualizację do wersji 2.189. Miejcie na uwadze, że data oraz treść aktualizacji może ulec zmianie.

Oczywiście, że uległo zmianie.
XDDDDDDDD
 
Polowanie na prezenty będzie dostępne od 22 grudnia od 12:00 do 12 stycznia do 12:00. Podczas tego czasu wykonując prace na mapie będziesz mieć szansę na zdobycie 120 rzadkich prezentów świątecznych. Potrzebujesz jedynie trochę szczęścia. W specjalnych zielonych pudełkach "Prezent świąteczny 2022" znajdziesz małe nagrody takie jak karty kolekcjonerskie, zadania z przedmiotów, wzmocnienia i wiele innych przedmiotów mogących uczynić twoje życie na prerii łatwiejszym. Miej oczy szeroko otwarte!

W tym ogłoszeniu jest tyle błędów, że aż muszę zadać kilka pytań:
1. Czy aby na pewno 22 grudnia, a nie 20 grudnia? Na becie wystartowało 13 grudnia (wtorek) i wszystko u nas jest zawsze tydzień później.
2. Na pewno 120 prezentów? Osiągnięcie mówi, że 100.
3. Dlaczego to nie jest napisane w języku polskim? "W specjalnych zielonych pudełkach "Prezent świąteczny 2022" znajdziesz [...], zadania z przedmiotów". Podpowiem: "przedmioty do zadań" brzmiałoby o wiele lepiej.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
W tym ogłoszeniu jest tyle błędów, że aż muszę zadać kilka pytań:
1. Czy aby na pewno 22 grudnia, a nie 20 grudnia? Na becie wystartowało 13 grudnia (wtorek) i wszystko u nas jest zawsze tydzień później.
2. Na pewno 120 prezentów? Osiągnięcie mówi, że 100.
3. Dlaczego to nie jest napisane w języku polskim? "W specjalnych zielonych pudełkach "Prezent świąteczny 2022" znajdziesz [...], zadania z przedmiotów". Podpowiem: "przedmioty do zadań" brzmiałoby o wiele lepiej.
1. Data 22.12 jest poprawna :)
2. Prezentów jest faktycznie 100, mój błąd, już poprawiam :)
3. Czeski błąd, poprawione :)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
W tym ogłoszeniu jest tyle błędów, że aż muszę zadać kilka pytań:
1. Czy aby na pewno 22 grudnia, a nie 20 grudnia? Na becie wystartowało 13 grudnia (wtorek) i wszystko u nas jest zawsze tydzień później.
2. Na pewno 120 prezentów? Osiągnięcie mówi, że 100.
3. Dlaczego to nie jest napisane w języku polskim? "W specjalnych zielonych pudełkach "Prezent świąteczny 2022" znajdziesz [...], zadania z przedmiotów". Podpowiem: "przedmioty do zadań" brzmiałoby o wiele lepiej.
Tak mi z tą datą dałeś do myślenia, że aż musiałam się upewnić. Jutro będę wiedziała czy na pewno 22, czy czasami nie 21. Bardzo przepraszam za zamieszanie.
 
Do góry