Sytuacja na świecie Texas

Witam jedyna prawdziwa Legendo Teksasu, jak tam Ci dzionek mija? Mam nadzieję, że już nikt pod Ciebie się nie podszywa, bo to było bardzo nieładne zachowanie.
Witaj przyjacielu podszywa się pode mnie ta marna podróbka @stif32 i oszukuje innych graczy

Witaj przyjacielu podszywa się pode mnie ta marna podróbka @stif32 i oszukuje innych graczy
@Patelkowa wnioskuję o bana dla @stif32, za bycie marną podróbką @Blaz3j. Takie zachowanie nie powinno być tolerowane!

Doskonale widzę co tu się dzieje w grze itd , tylko są pewne granice jak ktoś jest prostakiem nie będę siedział cicho.

Tak każdy może wyrazić opinie zgadzam się, ale są granice, a niektórzy to się zachowują jakby rozumy pozjadali tacy wielcy znawcy. To czemu sami nie zasiądziecie w Ekipie ino? Ja jestem obiektywny co do pomysłów a tutaj sami marudzicie sami dołujecie ta grę sami walicie nie tylko sobie kłody pod nogi ale i innym i oczekujecie nie wiadomo co. Ja nie potrzebuje atencji, staram się dawać pomysły nic po za tym, ale niektórym wychodzi słoma z butów i udają ach och. @Fatmag a ty co tak teraz ucivhles zawsze masz tyle do gadania sam dwa lata temu napisałeś nie warto grać itd a jakoś twoja facjenta tutaj jest

Raczej Blaz3j się pode mnie podszywa A Gracze i Admini i Patelkowa są po mojej Stronie i mi wierzą i mam dowody na Mulciaki Blaz3j na Nowym Świecie i to ja Jestem Jedyną Legendą Nowego Świata Teksas

Raczej Blaz3j się pode mnie podszywa A Gracze i Admini i Patelkowa są po mojej Stronie i mi wierzą i mam dowody na Mulciaki Blaz3j na Nowym Świecie i to ja Jestem Jedyną Legendą Nowego Świata Teksas
Ja mam tytuł legendy teksasu przy nicku nie ty marna podróbko nic nie znaczysz na tym świecie

raczej ty tam nic nie znaczysz

raczej ty tam nic nie znaczysz
szczekaj sobie dalej Zapraszam do mojego miasta Agnieszka Puczalska i sojuszu Iga Świątek !

szczekaj sobie dalej Zapraszam do mojego miasta Agnieszka Puczalska i sojuszu Iga Świątek !
W końcu najlepsza tenisistka doczekała się sojuszu :)

W końcu najlepsza tenisistka doczekała się sojuszu :)
Tak sojusz został założony przez jedynego prawdziwego stitfa czyli stif2137 !
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Zaczyna się znowu

Dobrze, że ja w tym nie uczestniczę, a na Sacramento o dziwo 150 osób<<:-], przepraszam, "bociarzy'BOOM!!, wróć, pif_paf"mulciaków".
Jedyne prawdziwe legendy TW grają na Teksasie teraz :DDD
No i fajnie, każdy ma co lubi :cool:
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Raczej Blaz3j się pode mnie podszywa A Gracze i Admini i Patelkowa są po mojej Stronie i mi wierzą i mam dowody na Mulciaki Blaz3j na Nowym Świecie i to ja Jestem Jedyną Legendą Nowego Świata Teksas
Napiszę to raz i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała.

Zarówno ja, jak i członkowie ekipy nie są po żadnej stronie. Bardzo proszę nie powoływać się na jakieś znajomości.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Napiszę to raz i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała.

Zarówno ja, jak i członkowie ekipy nie są po żadnej stronie. Bardzo proszę nie powoływać się na jakieś znajomości.
No pięknie i jeden z tekstów Stif32 poszedł w odstawkę, co biedak zrobi
Zaraz napiszę, że składa na Ciebie skargę Patelkowa - jesteś na to gotowa, jak coś Barkę możemy zaśpiewać :)
 
Napiszę to raz i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała.

Zarówno ja, jak i członkowie ekipy nie są po żadnej stronie. Bardzo proszę nie powoływać się na jakieś znajomości.
Ale że Ty piszesz na poważnie do gościa z zaburzeniami psychicznymi, który siedzi w ośrodku i nie powinien mieć dostępu do sieci?
Najlepszą rzeczą jaką możesz dla niego to zbanowanie go permamentnie.
 

Justys

Blada Twarz
Napiszę to raz i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała.

Zarówno ja, jak i członkowie ekipy nie są po żadnej stronie. Bardzo proszę nie powoływać się na jakieś znajomości.
@Patelkowa czemu nie ma kar wobec tego dla graczy, którzy powołują się na wpływy u Ciebie, że załatwio coś lub u innych osób z administracji?
 
Do góry