Oktoberfest 2015 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam pytanie, odnoście tych zestawów dla tych co wygrają loterie, czyli broni bali, czy zostaną zmienione?

dlaczego pytam, wcześniejsze bronie eventowe dawały bonusy + na atak i obrone, 30 abso, i chyba 30 więcej dmg na fort , a tu tego nie ma? czy więc to będzię zmienione czy tak zostanie?
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
No nareszcie zróżnicowane bonusy broni!
Jest w czym wybierać...

No i te bonusy ubrań!
+11 punktów cech na 150 poziomie jest czymś wartym uwagi!
 
wszystko to zostanie zmienione, ale... ze tez Wam nie wstyd publikowac takich rzeczy, przeciez to jest kpina z graczy!

moi mili, kasa musi sie zgadzac, wiec event odpalamy juz za dwa dni, co prawda statystyki wszystkich itemkow i setow sie zmienia i niczego Wam nie mozemy zagwarantowac, ale brylkujcie ile wlezie liczac, ze to co 'za jakis nieokreslony czas zaktualizujemy' sie Wam spodoba!

"1. Sprzedaż "nienazwanych" zestawów za obligacje.
Skrzynia zawierająca cały nienazwany zestaw kosztowała dotychczas 2100 bryłek/obligacji. Ze względu na limit 2000 obligacji, nie można było dokonać zakupu za obligacje. Postanowiliśmy zmniejszyć cenę do 2000 bryłek/obligacji."

@etriel
czy to jest ta obiecywana zmiana przez GMow z bety, dzieki ktorej bedziemy mogli wydac nasze obligacje, ktore ludzie odkladali z mysla o oktoberfest?

@etriel
czy Ty w ogole zamierzasz przekazac chociaz jedna opinie z tego wątku dalej? bo smiac mi sie chce jak przeczytalem "Aktualizacja 2.29 jest dość krótka, jak napisaliśmy na wstępnie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opnie w tym temacie:Klik"
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
no załóżmy że chciałbym wydać bryłki i pokusić się o wygraną, ale z tymi broniami Bali to gra jest nie warta świeczki bo one nic nie dają.

acha i rozumiem że za przygody precli nie będzię?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
Od czego pochodzi nazwa ,,Bali" ?
Myślałem że powinno to być coś związanego z Dzikim Zachodem, a po wpisaniu tego w Google mam tylko to w wikipedii:

,,Bali to indonezyjska wyspa w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jest położona w łańcuchu wysp; od Jawy (na zachodzie) oddziela ją cieśnina Bali, a od wyspy Lombok (na wschodzie) cieśnina Lombok. Stanowi zasadniczą część prowincji Bali"

Imiona takie jak Aird też z zachodem mi się nie kojarzą :)
Może po prostu już rewolwerowców zabrakło na te wszystkie ciuchy , no ale to idzie z góry nie wasza wina ;) I dołączę się do pytania KSF, czy to w ogóle pójdzie dalej czy ta cała pisanina która za niedługo zajmie parę stron pójdzie po prostu w niepamięć ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
KSF chyba chodiz Ci o zestaw nienazwany.

Kacper bronie z Bali czyli z tej wyspy, niedługo zaczną się bronie z Afryki (choćby włócznia zulusów )

Konkurencja w jedzeniu nie jest trudna, jednak nie zawsze będziemy w stanie zjeść całe danie. Mamy pewne ograniczenia organizmu. Możesz powrócić do dania po upływie kilku godzin, lub przekupić kelnerki (odpowiednim napiwkiem) aby pomogły w ukończeniu zadania.

Kto to pisał ? Czyli jak przekupimy kelnerki napiwkiem to one zjedzą danie za Nas ::D: bo przecież mamy pewne ograniczenia organizmu.

A poza tym to wstyd żebyście dawali coś na Wiki skoro ma być to zmienione.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Kacper bronie z Bali czyli z tej wyspy, niedługo zaczną się bronie z Afryki (choćby włócznia zulusów )

Przeoczyłem literkę przyznaję się do błędu. No ALE i tak rację po części mam . Dziki zachód powinien zostać Dzikim Zachodem, nie jestem pewny czy w tamtych czasach ludzie eksportowali broń z wysp, lub też nwm czy ta wyspa była wtedy w ogóle odkryta ;)
 
wiem Kanuto, ze o ten zestaw chodzi(nawet nie zauwazylem poczatkowo bledu w nazwie) ale nie uwazasz ze jest to kpiną skoro to ma byc alternatywą dla wydania obligacji podczas eventu? o_O

ciekawi mnie jeszcze to rzemioslo, gdyz na becie najpierw dali te zalosne bonusy, ktore publikowalem w temacie aktualizacji, a teraz znow je sciagneli wiec ciekaw jestem jak to, co jest w ogloszeniu odnosnie bonusow do nowego rzemiosla ma sie do rzeczywistosci jaka zastaniemy po aktualce :gwizd:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kacper myślę że to już Nasz supporcik powinien zadbać o to aby przybliżyć Nam przed eventem trochę te bronie.

KSF no nikt nie kupuje za bryły to rzucą jakiś przestarzały set żeby ludzie się obligacji pozbyli.

Ja tam na bete rzadko zaglądam, od poinformowania Nas o wszystkim jest support ale jak ma dawać takie info to niech w ogóle tego nie robi ,bo wprowadza ludzi w błąd. A potem się dziwią że ludzie piszą na forum , sorry hejtują
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Albo mi się wydaje albo ten zestaw za losowania bije na łeb bonusami wszystkie pozostałe. 1,2 handlu na level to na 150 daje 180pp z samego bonusu setowego. Coś mi tu nie pasuje. INNO zgłupiało czy to jakaś pomyłka?
 
up.
wszystkie sety beda 'zbalansowane i zoptymalizowane' wiec losujac teraz bierzesz kota w worku, ktory ulegnie zmianie
 
ja mam pytanie, odnoście tych zestawów dla tych co wygrają loterie, czyli broni bali, czy zostaną zmienione?

dlaczego pytam, wcześniejsze bronie eventowe dawały bonusy + na atak i obrone, 30 abso, i chyba 30 więcej dmg na fort , a tu tego nie ma? czy więc to będzię zmienione czy tak zostanie?

Wątpię, aby miało się coś zmienić w tej kwestii, choć nie mogę tego potwierdzić w 100%.
Złota zasada: nigdy nie mów nigdy.

wszystko to zostanie zmienione, ale... ze tez Wam nie wstyd publikowac takich rzeczy, przeciez to jest kpina z graczy!

Proszę o podani, o co chodzi. Z tego co wiem, nic nie będzie się zmieniać. No chyba, że Pan ma więcej informacji od nas. Proszę powiedzieć, którą część ogłoszenia o evencie ma Pan na myśli. Będę mogła wówczas odpowiedzieć. Nikt z nikogo nie kpi, a zdecydowanie nie TWT. Nie rozumiem czemy ma być nam wstyd publikować informacje o evencie.

czy to jest ta obiecywana zmiana przez GMow z bety, dzieki ktorej bedziemy mogli wydac nasze obligacje, ktore ludzie odkladali z mysla o oktoberfest?

To dopiero pierwsza zmiana, rutynowa. Nie jest to obietnica przez nikogo składana.

czy Ty w ogole zamierzasz przekazac chociaz jedna opinie z tego wątku dalej? bo smiac mi sie chce jak przeczytalem "Aktualizacja 2.29 jest dość krótka, jak napisaliśmy na wstępnie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opnie w tym temacie:Klik"

Śmiech to zdorwie, więc bardzo się cieszę, że umiemy Pana rozbawić. Nie ważne co będzie napisane, Pan i tak wie najlepiej co i kiedy wysyłamy.
Tak, zawsze wysyłamy raporty, podkreślę słowo ZAWSZE. Oczywiście, ranga odpowiedzi ma znaczenie. Gdy ktoś napisze, że nie lubi, a nie poda argumenty, to jak mam uargumentować fakt lubienia/nie lubienia zmian czy wydarzenia? Także, proszę pamiętać o argumentach.

no załóżmy że chciałbym wydać bryłki i pokusić się o wygraną, ale z tymi broniami Bali to gra jest nie warta świeczki bo one nic nie dają.

acha i rozumiem że za przygody precli nie będzię?

Tak, za przygody są precle.

Od czego pochodzi nazwa ,,Bali" ?
Myślałem że powinno to być coś związanego z Dzikim Zachodem, a po wpisaniu tego w Google mam tylko to w wikipedii:

,,Bali to indonezyjska wyspa w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jest położona w łańcuchu wysp; od Jawy (na zachodzie) oddziela ją cieśnina Bali, a od wyspy Lombok (na wschodzie) cieśnina Lombok. Stanowi zasadniczą część prowincji Bali"

Imiona takie jak Aird też z zachodem mi się nie kojarzą :)
Może po prostu już rewolwerowców zabrakło na te wszystkie ciuchy , no ale to idzie z góry nie wasza wina ;) I dołączę się do pytania KSF, czy to w ogóle pójdzie dalej czy ta cała pisanina która za niedługo zajmie parę stron pójdzie po prostu w niepamięć ?

Myślę, że to pytanie do twórców gry a jednocześnie pomysłodawców nazw - jeśli chodzi o kwestię Balijskich broni. Jeśli chodzi o imiona, to jak dobrze wiecie, różne kraje podbijały nowe ziemię a więc pojawiały się imiona różnego pochodzenia.

Kto to pisał ? Czyli jak przekupimy kelnerki napiwkiem to one zjedzą danie za Nas ::D: bo przecież mamy pewne ograniczenia organizmu.

A poza tym to wstyd żebyście dawali coś na Wiki skoro ma być to zmienione.

Może i zjada za Ciebie, albo zabiera talerz, który nie został opróżniony. Napisane zostało w sposób luźny, opisując zasady, czyli prawie tak samo jak rok temu.

I znów, czemu ma być coś zmieniane? Czy jest coś o czym Ty wiesz, a TWT i twórcy gry nie wiedzą? Na wiki macie bardzo dobrze opisany event jak i przedmioty wraz z bonusami.
Jeśli chcecie, aby informacje były inaczej przedstawiane na Wiki, to proszę o sugestie w dziale WIKI.

Ja tam na bete rzadko zaglądam, od poinformowania Nas o wszystkim jest support ale jak ma dawać takie info to niech w ogóle tego nie robi ,bo wprowadza ludzi w błąd. A potem się dziwią że ludzie piszą na forum , sorry hejtują
Co więcej byś chciał wiedzieć? Event został opisany dokładnie.

Przypominam, że to temat dotyczący oktobefestu 2015, czyli eventu. Swoje spostrzeżenia dotyczące aktualizacji, proszę pisać w temacie dotyczącym aktualizacji.
 
Proszę o podani, o co chodzi. Z tego co wiem, nic nie będzie się zmieniać. No chyba, że Pan ma więcej informacji od nas. Proszę powiedzieć, którą część ogłoszenia o evencie ma Pan na myśli. Będę mogła wówczas odpowiedzieć. Nikt z nikogo nie kpi, a zdecydowanie nie TWT. Nie rozumiem czemy ma być nam wstyd publikować informacje o evencie.[...]


[...]Co więcej byś chciał wiedzieć? Event został opisany dokładnie.

Przypominam, że to temat dotyczący oktobefestu 2015, czyli eventu. Swoje spostrzeżenia dotyczące aktualizacji, proszę pisać w temacie dotyczącym aktualizacji.

Otoz mam na mysli statystyki:
- cechy i umki poszczegolnych itemow(jak np nagrody loteryjnej ktora wg podanych przez Ciebie info daje cechy oraz bonus do expa i speeda)
- umki i cechy przyznawane przez bonusy setowe za kilka przedmiotow z jednego setu

oraz bonusy specjalne za komplet itemkow takie jak:
- regeneracja 20% na wszystkich trzech zestawach broni(jak trzeba byc naiwnym aby uznac ze to nie zostanie zmienione)
- bonus 5% do zarobku za ciuchy collina

a szczerze mowiac to watpie, aby wiekszosc bonusow zostala niezmieniona, a co dopiero ZADEN


dlaczego? to moze kilka kwiatkow:
- bronie fortowe maja dmg podstawowy 1-10 zamiast standardowego 20-40
- set dla ORka dajacy su, O i R daje bonus setowy w... zrecznosc
- set pod dowo daje bonus do dowodzenia o przeliczniku... 0,2, za wszystkie 6 itemow


az zrobie sobie screeny wszystkich informacji opublikowanych na wiki i pokaze Ci je za kilka dni wzgledem tego jakie beda statystyki i bonusy po 'zmianach, o ktorych CM nic nie wie'

na Twoim miejscu to ja bym trzymal kciuki, aby te sety czy nagrode za wygrana poprawiono, bo jestem przekonany, ze ze wzgledu na tak beznadziejne bonusy(po co komus fortowki z mniejszym dmg niz np pisankowa strzelba i bonusem do regenarcji albo nagrode loteryjna, ktora daje 30% tego co inne nagrody?) wplywy z tej loterii zmaleja o dobra polowe o_O
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sety nie powalają, nie ma żadnego takiego stricte "specjalistycznego" pod coś... no chyba że ten pod pvp ale coś mi się bonus nie podoba ;)
Jako kolekcjoner spróbuję zebrać, ale czy będę użytkować to nie wiem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30622

Gość
Gość
Te sety są stricte pod to żeby hajs się zgadzał . Widać, że są na siłę robione i wcale nie przemyślane.
 
Otoz mam na mysli statystyki:
- cechy i umki poszczegolnych itemow(jak np nagrody loteryjnej ktora wg podanych przez Ciebie info daje cechy oraz bonus do expa i speeda)
- umki i cechy przyznawane przez bonusy setowe za kilka przedmiotow z jednego setu

oraz bonusy specjalne za komplet itemkow takie jak:
- regeneracja 20% na wszystkich trzech zestawach broni(jak trzeba byc naiwnym aby uznac ze to nie zostanie zmienione)
- bonus 5% do zarobku za ciuchy collina

a szczerze mowiac to watpie, aby wiekszosc bonusow zostala niezmieniona, a co dopiero ZADEN


dlaczego? to moze kilka kwiatkow:
- bronie fortowe maja dmg podstawowy 1-10 zamiast standardowego 20-40
- set dla ORka dajacy su, O i R daje bonus setowy w... zrecznosc
- set pod dowo daje bonus do dowodzenia o przeliczniku... 0,2, za wszystkie 6 itemow


az zrobie sobie screeny wszystkich informacji opublikowanych na wiki i pokaze Ci je za kilka dni wzgledem tego jakie beda statystyki i bonusy po 'zmianach, o ktorych CM nic nie wie'

na Twoim miejscu to ja bym trzymal kciuki, aby te sety czy nagrode za wygrana poprawiono, bo jestem przekonany, ze ze wzgledu na tak beznadziejne bonusy(po co komus fortowki z mniejszym dmg niz np pisankowa strzelba i bonusem do regenarcji albo nagrode loteryjna, ktora daje 30% tego co inne nagrody?) wplywy z tej loterii zmaleja o dobra polowe o_O

Nie mówię, że bonusy są powalające, nie mówię też, że nigdy się nie zmieniało, i nie powiedziałam, że na 100% się zmieni. Jednak, zaskakuje mnie Wasza pewność, że się zmieni i to w dodatku na gorsze. Jeśli miałby się bonusy zmienić, to raczej na lepsze. Ogłoszenie musiałam opublikować dziś, z takimi informacjami, jakie nam podano. Nie jestem twórcą gry, ani nikt z polskiego twt nie jest twórcą gry i nie możemy przewidzieć zmian - nie mamy szklanej kuli. :)

Będzie 8 nowych zestawów, a nie 5.

Jest 5 setów, zostały podzielone na podgrupy. Ale jak zauważysz, skrzyń jest tylko 4, zawierające całe zestawy.

Sety nie powalają, nie ma żadnego takiego stricte "specjalistycznego" pod coś... no chyba że ten pod pvp ale coś mi się bonus nie podoba ;)
Jako kolekcjoner spróbuję zebrać, ale czy będę użytkować to nie wiem :D

Ja wciąż używam jednego i tego samego setu. Jednak wiem, że set pod pvp ma dość duże zainteresowanie. Sama już obiecałam, że gdy go wylosuję, to odsprzedam, tym którym się nie udało. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry