OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28536

Gość
Gość
Lubrzan pewnie też do turków pojechał bo już dwa dni na forum nie zaglądał.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
ale jak się ukrywa na forum to aktywności nie widać, pozatym wiem, że był bo dostałem od niego info na PW :D

Jak ktoś się ukrywa to nie widać daty ostatniej czynności. Teraz był na 100% bo też dostałem pewną wiadomość :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak sobie grzebałem na forum i znalazła mi się taka oto wypowiedz jednego z kolorowych ::D:::D:::D:::D:::D:::D:

http://prntscr.com/8svclj

domniemam, iż autor tego tekstu był po jakiś ziołach ::D:::D:::D:
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
tak sobie grzebałem na forum i znalazła mi się taka oto wypowiedz jednego z kolorowych ::D:::D:::D:::D:::D:::D:

http://prntscr.com/8svclj

domniemam, iż autor tego tekstu był po jakiś ziołach ::D:::D:::D:

Słaba próba, to był mój post, a ja nie jestem kolorowy; post był skierowany do kolorowego, a to jest duża różnica.

P.S. Wypowiedź jednego z kolorowych? ;)

http://prntscr.com/8swia6

Słabo szukasz, kserdel. (profil Sunka Wakan - Stażysty na stanowisku redaktora) Polecam Tobie to samo, co ostatnio poleciłem dla Kanuta. Chociaż nie, Tobie to oprócz tego to i przeszczep oczu by się przydał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
player a TY nie byłeś kiedyś kolorowym ?? czasami.....


a jeżeli nie to zmieniam na wazeliniarstwo ::DD:::DD:::DD:
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
player a TY nie byłeś kiedyś kolorowym ?? czasami.....


a jeżeli nie to zmieniam na wazeliniarstwo ::DD:::DD:::DD:

Już słyszałem takie oskarżenia, ale to wtedy zaliczasz się do jednej grupy razem z Kanutem, o czym już wspomniałem dawno temu. Tyle, że i tak mam to gdzieś. Po prostu nie lubię kłamstwa. Przytoczone przez Ciebie słowa są prawdą, bowiem w wypadku TWT wiem, że mogę liczyć na 100% zaangażowania w konkurs, o ile są uczestnikami.

P.S. Kserdel się rzuca do mnie na PW, a że punkt 12 regualminu dotyczy upubliczniania korenspondencji tylko z TWT, to nie będę mieć skrupułów i pobawię się z nim na jego poziomie, czyli poziomie piaskownicy. O dalsze konsekwencje nie dbam.

kserdel napisał:
http://scr.hu/4m8/2apk4

masz coś do mnie napisz mi to w 4 oczy kolego

W 4 oczy? Chodź od razu publicznie, troszeczkę zwrócimy na siebie uwagi, bo póki co, to mocny jesteś tylko w gębie, twierdząc, że jestem wazeliniarzem. Zaś jak mam Ciebie określić, skoro próbowałeś okłamać wszystkich dookoła w żywe oczy?

Już wcześniej pisałem w tym temacie, kim jesteś, nie mam zamiaru się powtarzać. Tym PW tylko potwierdzasz, jak bardzo Ciebie to dotknęło, że ktoś wytknął Tobie fakt, że przydałby się przeszczep oczu. A że z mózgiem było coś od dawna nie tak, to już inna bajka.

Nie dbam o to, czy zgłosisz mnie, czy już mnie zgłosiłeś (pewnie to zrobiłeś, w końcu ludzie Twojego pokroju hejtują TW, ale jak coś ich boli, to idą do supportu - zupełnie jak pokolenie JP2), bo już przestałem dawno grać.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Już się w tym wszystkim zgubiłem. Jeszcze raz opisz całą historię i koniecznie weź do tego Blu :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Już słyszałem takie oskarżenia, ale to wtedy zaliczasz się do jednej grupy razem z Kanutem, o czym już wspomniałem dawno temu. Tyle, że i tak mam to gdzieś. Po prostu nie lubię kłamstwa. Przytoczone przez Ciebie słowa są prawdą, bowiem w wypadku TWT wiem, że mogę liczyć na 100% zaangażowania w konkurs, o ile są uczestnikami.

P.S. Kserdel się rzuca do mnie na PW, a że punkt 12 regualminu dotyczy upubliczniania korenspondencji tylko z TWT, to nie będę mieć skrupułów i pobawię się z nim na jego poziomie, czyli poziomie piaskownicy. O dalsze konsekwencje nie dbam.



W 4 oczy? Chodź od razu publicznie, troszeczkę zwrócimy na siebie uwagi, bo póki co, to mocny jesteś tylko w gębie, twierdząc, że jestem wazeliniarzem. Zaś jak mam Ciebie określić, skoro próbowałeś okłamać wszystkich dookoła w żywe oczy?

Już wcześniej pisałem w tym temacie, kim jesteś, nie mam zamiaru się powtarzać. Tym PW tylko potwierdzasz, jak bardzo Ciebie to dotknęło, że ktoś wytknął Tobie fakt, że przydałby się przeszczep oczu. A że z mózgiem było coś od dawna nie tak, to już inna bajka.

Nie dbam o to, czy zgłosisz mnie, czy już mnie zgłosiłeś (pewnie to zrobiłeś, w końcu ludzie Twojego pokroju hejtują TW, ale jak coś ich boli, to idą do supportu - zupełnie jak pokolenie JP2), bo już przestałem dawno grać.

A co Ty se tak gówniarzu mną mordę wycierasz. Co myślałeś że jak napiszesz na czacie coś to zyskasz wielki rozgłos ? Ilu Ci tam osób przyklasnęło na tym czacie?

Jeden alkoholik który na Tsie wyzywa kobiety, który ma problem bo sam nic nie potrafi stworzyć. A reszta zlała Cię po prostu.

Pełen podziw że znalazłeś taką bratnią duszę ::DD:

Nie pierdziel tu głupot że nie grasz już, bo kiedy się nie wejdzie to siedzisz na forum albo w grze.

A jak masz problem to właśnie możemy sobie to w 4 oczy wyjaśnić , ja z chęcią podam ci na PW mój adres i sprawę szybko załatwimy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już słyszałem takie oskarżenia, ale to wtedy zaliczasz się do jednej grupy razem z Kanutem, o czym już wspomniałem dawno temu. Tyle, że i tak mam to gdzieś. Po prostu nie lubię kłamstwa. Przytoczone przez Ciebie słowa są prawdą, bowiem w wypadku TWT wiem, że mogę liczyć na 100% zaangażowania w konkurs, o ile są uczestnikami.

P.S. Kserdel się rzuca do mnie na PW, a że punkt 12 regualminu dotyczy upubliczniania korenspondencji tylko z TWT, to nie będę mieć skrupułów i pobawię się z nim na jego poziomie, czyli poziomie piaskownicy. O dalsze konsekwencje nie dbam.



W 4 oczy? Chodź od razu publicznie, troszeczkę zwrócimy na siebie uwagi, bo póki co, to mocny jesteś tylko w gębie, twierdząc, że jestem wazeliniarzem. Zaś jak mam Ciebie określić, skoro próbowałeś okłamać wszystkich dookoła w żywe oczy?

Już wcześniej pisałem w tym temacie, kim jesteś, nie mam zamiaru się powtarzać. Tym PW tylko potwierdzasz, jak bardzo Ciebie to dotknęło, że ktoś wytknął Tobie fakt, że przydałby się przeszczep oczu. A że z mózgiem było coś od dawna nie tak, to już inna bajka.

Nie dbam o to, czy zgłosisz mnie, czy już mnie zgłosiłeś (pewnie to zrobiłeś, w końcu ludzie Twojego pokroju hejtują TW, ale jak coś ich boli, to idą do supportu - zupełnie jak pokolenie JP2), bo już przestałem dawno grać.

masz coś jeszcze do dodania? jeżeli nie to życzę samych 6 w gimbazie.


a gdzie próbowałem okłamać wszystkich? tym, iż napisałem o tobie kolorowy(tak z małej, bo nie zasługujesz na dużą literę). Chyba w drugim poście zmieniłem to na wazeliniarz.

tyle w temacie bo nie będę się zniżał do twojego poziomu.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Oj, Kanuto, jakby mi na poklasku zależało. Nie gram, bowiem co to jest za granie, kiedy tylko się pisze z kimś? Żadne...

Chociaż kserdel jest od Ciebie mądrzejszy, jednak jemu tylko przeszczep oczu się przyda. ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Panowie,
Dzisiaj Liga Mistrzów. Usiądźcie sobie w fotelu po 20 z paroma browarami czy czymś mocniejszym do tego jakieś chipsy czy coś innego i zrelaksujcie się ;) (tak już czuję jak mnie zaleje fala hejtu)
 
Do góry