OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25113

Gość
Gość
Nie, mój koń stoi w stajni, w której pracuję jako instruktor jazdy konnej oraz trener koni. A swojego konia przygotowuję na zawody i w tym roku zaczynamy pierwszy sezon startowy.
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Aaaa... Takie buty :) To powodzenia na zawodach. Może jakiś wpis będzie na dzienniku? :mel:

Na razie nie będziemy dziękować ;)
Wpis na dzienniku? Hmm... Chyba nie, bo... Nie jest to związane z Dzikim Zachodem... Jeżdżę stylem klasycznym, a nie westernowym... Kiedyś myślałam opisać swój rajd w takim innym spojrzeniu, nawet przygotowałam materiały, zdjęcia, ale... Wtedy jeszcze nie byłam w TWT i jakoś tak się rozpłynęło, teraz to złożyć do kupy byłoby ciężko...

O co chodzi ? ::DD:

No wiesz Kanuto, słonie to takie kochane wdzięczne stworzonka, na których można jeździć i można je nawet wiele nauczyć ;) spróbuj kiedyś :D
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Premier maupo wredna! :p Żadnych fiatów! ;)
i VW Golf 3 w gazie też nie, bo się zapalają hihi :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kanuto inaczej :D
To tak jakbyś mówił dziewczynie że idziecie na kolacje do wykwintnej restauracji, a zamawiacie danie od "chińczyka" z dowozem do domu :D

To raczej tak jakbyś powiedział dziewczynie że to przeziębienie, a tak naprawdę miałbyś AIDS.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kawał świetnej roboty wykonałeś :)

Dziękuje... Miło to czytać :)

ukboekyqwqegnmqaqdzqfjpeqmslhmbbfhtgxfwgtxuwthhuikfbrvwicomdfrxqszjhtsguksjkafypvxpykmobbcjhmxwmebpz

Jakby ktoś spotkał lubrzana lub lenkę... To niech podepną spis treści :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ejjj, spodziewałem się wszystkiego ale tego, ze poleci piosenka i clip w oknie avataru to moje najśmielsze oczekiwania się nie spodziewały. Wojcieszy znów jestem pełen uznania dla Twej osoby, że coś takiego wyszukałeś.
 
Do góry