OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Patelkowa

Członek obsługi gry
Matko bosko... człowiek w żartach coś napisze a tu już łolaboga. Zamiast z sarkazmem jedna i druga strona na siebie fukać, nie można sobie pożartować a nie tylko koty drzeć? Kotów darcie już nudne ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12588

Gość
Gość
Skoro już tak się czepiacie załogi dzienniczka TW ;)

veinzord - ostatni artykuł 19 marca 2016r.

dawodi - ostatni artykuł 25 marca 2016r.(już nawet konkursów mu się nie chce robić :kak:)

maciek3390 - ostatni artykuł 23 marca 2016r.

szeryf cień - oprócz wstawiania artykułów kochanego b-billa oraz spamu z życzeniami i innymi pierdołami - dawno nic nie napisał

sunka wakan - ostatni artykuł 15 kwietnia 2016r.

Widać jak nasza dzielna ekipa ciężko pracuje oraz jak jej zależy ;]
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Skoro już tak się czepiacie załogi dzienniczka TW ;)

veinzord - ostatni artykuł 19 marca 2016r.

dawodi - ostatni artykuł 25 marca 2016r.(już nawet konkursów mu się nie chce robić :kak:)

maciek3390 - ostatni artykuł 23 marca 2016r.

szeryf cień - oprócz wstawiania artykułów kochanego b-billa oraz spamu z życzeniami i innymi pierdołami - dawno nic nie napisał

sunka wakan - ostatni artykuł 15 kwietnia 2016r.

Widać jak nasza dzielna ekipa ciężko pracuje oraz jak jej zależy ;]

E, tego bym się nie czepiała :) Napisanie rzetelnego, merytorycznego artykułu zajmuje chwilkę czasu :) A jak ktoś robi to "po godzinach" to już całkiem :) Już nie wspomnę o czymś tak zdradliwym jak wena ;) Do tego oprócz napisania trzeba wymyślić o czym by tu napisać, a to czasami gorsze od samego pisania :)
 

DeletedUser15666

Gość
Gość
Naraya wiesz kochana w koncu bylas swiadkiem na tym slubie.

Pozdrowie wujka Zbyszka tylko musze najpierw go poznać :)
 

DeletedUser28626

Gość
Gość
Skoro już tak się czepiacie załogi dzienniczka TW ;)

veinzord - ostatni artykuł 19 marca 2016r.

dawodi - ostatni artykuł 25 marca 2016r.(już nawet konkursów mu się nie chce robić :kak:)

maciek3390 - ostatni artykuł 23 marca 2016r.

szeryf cień - oprócz wstawiania artykułów kochanego b-billa oraz spamu z życzeniami i innymi pierdołami - dawno nic nie napisał

sunka wakan - ostatni artykuł 15 kwietnia 2016r.

Widać jak nasza dzielna ekipa ciężko pracuje oraz jak jej zależy ;]

E, tego bym się nie czepiała :) Napisanie rzetelnego, merytorycznego artykułu zajmuje chwilkę czasu :) A jak ktoś robi to "po godzinach" to już całkiem :) Już nie wspomnę o czymś tak zdradliwym jak wena ;) Do tego oprócz napisania trzeba wymyślić o czym by tu napisać, a to czasami gorsze od samego pisania :)

Dostają za to bryły - powinni robić. Jak nie robią - powinni wylecieć. I tyle w tej kwestii.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Skoro już tak się czepiacie załogi dzienniczka TW ;)

veinzord - ostatni artykuł 19 marca 2016r.

dawodi - ostatni artykuł 25 marca 2016r.(już nawet konkursów mu się nie chce robić :kak:)

maciek3390 - ostatni artykuł 23 marca 2016r.

szeryf cień - oprócz wstawiania artykułów kochanego b-billa oraz spamu z życzeniami i innymi pierdołami - dawno nic nie napisał

sunka wakan - ostatni artykuł 15 kwietnia 2016r.

Widać jak nasza dzielna ekipa ciężko pracuje oraz jak jej zależy ;]

Miałem to już kiedyś napisać ale sb darowałem.
Najbardziej boli mnie chyba ten maciek. O ile się nie mylę jego ostatni artykuł 23 marca 2016r. był też jego pierwszym jak i JEDYNYM :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jeśli chodzi o powiązania z etriel chciałam by była moja kolejna kochanka ale nie chciała. . Wiec chwilowo połączeń z nią nie mam ale może niebawem ją urobie. Zyczcie mi powodzenia.

Nie obawiasz się jakichś fajerwerków, albo wybuchowej atmosfery?
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Nu, jeszcze 70 minut i dziennik przestanie być dziennikiem ;] A może nastąpi przebudzenie któregoś z obiboków? Jeszcze dzisiejszego artykułu nie ma ;]
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
KANUTO napisał:
Ta i nie bierzemy za to kasy

Dziwne rzeczy w tym TWT się dzieją , teraz wiadomo skąd się znalazł Hardin w TWT.

Gdzieś ktoś pisał że Alex się chwaliła pokrewieństwem rodzinnym z Etriel , czyżby przez Bryffta ?

Ciekawe ile jeszcze takich ludzi się znalazło w TWT poprzez bliskie kontakty.

Nie dziwi że nie pojawiają się ogłoszenia co do naboru do TWT skoro wszystko jest załatwiane w iście "rodzinnej" atmosferze

Coraz bardziej zaczyna śmierdzieć w tym TWT, i będzie trzeba zadzwonić po jakiegoś Pana z beczkowozem żeby zrobił porządek.

Hahahah::P:
Etriel to moja mama, Szeryf Cień to brat, Lenka to siostra. Darius to mój ojczym i Alex do teamu wciagnąłem (to moja kochanka).

Hmmm... czyli JWH był moim szwagrem...?? Ukrywali się kurczę...



Kurde :/ Wychodzi na to, że jestem jakimś wyrzutkiem, bo jako jedyna nie mam "rodziny" w TWT :/
Chyba czas to nadrobić, żebym nie odstawała :x
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
To to już jest kazirodztwo o_O

Zróbcie drzewo genealogiczne to będzie łatwiej Sunce miejsce znaleźć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
takie pytanie do kolorowych. Coś się zmieniło, że nagle tacy aktywni jesteście? Coś Was zabolało?
 
Do góry