OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Skoro w TWT taka aktywność to zapraszamy też do innych tematów w których pytania czekają na odpowiedzi.

Wojcieszy a to oni mają te bryłki od aktywności, ilości odpowiedzi na tickety przyznawane ?

Może sami sobie wysyłają tickety żeby wyrobić normę.


https://www.innogames.com/pl/

Padłem
Cenimy naszą społeczność graczy!
InnoGames z wielkim oddaniem dba o wszystkich użytkowników swoich gier online. Codziennie, prężny zespół community managerów i pracowników działu obsługi pomaga graczom rozwiązywać problemy i odpowiada na ich pytania. Dla każdej z naszych gier zostały również stworzone obszerne poradniki oraz strony wiki, które są na bieżąco uaktualniane przez nasz zespół i społeczność graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32323

Gość
Gość
E, tego bym się nie czepiała :) Napisanie rzetelnego, merytorycznego artykułu zajmuje chwilkę czasu :) A jak ktoś robi to "po godzinach" to już całkiem :) Już nie wspomnę o czymś tak zdradliwym jak wena ;) Do tego oprócz napisania trzeba wymyślić o czym by tu napisać, a to czasami gorsze od samego pisania :)

Ale zrobienie wywiadu to max. 2h i nie ma problemów, żeby zrobić go raz na tydzień. ;v
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale po co te wywiady i artykuły skoro nikt ich nie komentuje. A czasami nawet tam są usuwane komentarze.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Regularnie co tydzień świeżutkie wydanie artykułu pt. The West według stifa. Znalazłbym tam jeszcze miejsce dla Jelonsa skoro o odpałach mowa :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ale zrobienie wywiadu to max. 2h i nie ma problemów, żeby zrobić go raz na tydzień. ;v

Noo, wszystko zależy od wywiadu. Jak chcesz się dobrze przygotować, opracować pytania, rzetelnie przeprowadzić, zajmie więcej czasu niż 2h :) Chyba, że robisz pitu pitu bez pomyślunku. Wtedy 2h jak najbardziej, ok.
 
Zależy jeszcze z kim ten wywiad. Jak ktoś kogo można powiedzieć, że znamy to pytania nie problem wymyślić super pytania, bo wiadomo o co pytać. A poza tym redaktor nie powinien mieć z tym problemów :D No ale dziennik to nie tylko wywiady....
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Jak przeprowadzałam wywiad z Kanuto, to samo pytanie go zajęło około 2h jak dobrze pamiętam... Skoro chcecie wywiadów, to trzeba będzie coś z tym zrobić :)
Chociaż sama osobiście założyłam sobie za cel przeprowadzić wywiad tylko z dwiema osobami-z jedną już się udało (dziękuję Kanuto!), ale myślę, że znajdzie się ktoś, kto weźmie wywiady na swoje barki, żeby w miarę regularnie się pojawiały... Jeżeli nie... To sama się tym zajmę, mam nadzieję, że nie będziecie narzekać :D

A co do czasu... Hmm... Wymyślenie pytań do Kanuto było stosunkowo łatwe, przeprowadzenie wywiadu to około 2h, a przeczytanie tego 2-3 razy w celu wyłapania i poprawienia błędów... kolejne kilka h... (nie wiem ile dokładnie, bo robiłam to w ratach :D)


Domagam się więcej Sunki i opisów rajdów! :D

omg :D a myślałam, że nikt tego nie czytał :D chciałam to napisać w inny sposób, ale... nie wyszło :( mi osobiście się nie podoba ten artykuł :x
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Przecież wywiad to nic trudnego , wystarczy 2-3 pytania a potem to już można ciągnąc wątek odnośnie wypowiedzi osoby która bierze udział w wywiadzie.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Jak przeprowadzałam wywiad z Kanuto, to samo pytanie go zajęło około 2h jak dobrze pamiętam... Skoro chcecie wywiadów, to trzeba będzie coś z tym zrobić :)
Chociaż sama osobiście założyłam sobie za cel przeprowadzić wywiad tylko z dwiema osobami-z jedną już się udało (dziękuję Kanuto!), ale myślę, że znajdzie się ktoś, kto weźmie wywiady na swoje barki, żeby w miarę regularnie się pojawiały... Jeżeli nie... To sama się tym zajmę, mam nadzieję, że nie będziecie narzekać :D

A co do czasu... Hmm... Wymyślenie pytań do Kanuto było stosunkowo łatwe, przeprowadzenie wywiadu to około 2h, a przeczytanie tego 2-3 razy w celu wyłapania i poprawienia błędów... kolejne kilka h... (nie wiem ile dokładnie, bo robiłam to w ratach :D)




omg :D a myślałam, że nikt tego nie czytał :D chciałam to napisać w inny sposób, ale... nie wyszło :( mi osobiście się nie podoba ten artykuł :x

Swego czasu nawet sugerowałem, żeby częściej pojawiały się wywiady z różnymi graczami. Chciałbym też, żeby częściej był aktualizowany temat z zadawaniem pytań przez graczy, ponieważ przykładowo przy wywiadach z Etriel czy Master Vilumem gracze nie mieli możliwości zadawania pytań.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Swego czasu nawet sugerowałem, żeby częściej pojawiały się wywiady z różnymi graczami. Chciałbym też, żeby częściej był aktualizowany temat z zadawaniem pytań przez graczy, ponieważ przykładowo przy wywiadach z Etriel czy Master Vilumem gracze nie mieli możliwości zadawania pytań.

Dziwisz sie że przy wywiadzie z Etriel nie było info żeby gracze mogli zadać pytania skoro w dziale Poznaj swojego admina Etriel nie odpowiada na pytania to jak ten wywiad mógłby wyglądać. Tam by padły takie pytania , ze nie zostałyby i tak zadane.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Ale z kim co tydzień artykuł pisać ? :p
Tyle osób jest na TW, że mogą się pojawiać nawet codziennie ;], więc jak dla mnie raz na tydzień to dobra różnica pomiędzy wstawianiem, byśmy czekali na nie ;].

Zależy jeszcze z kim ten wywiad. Jak ktoś kogo można powiedzieć, że znamy to pytania nie problem wymyślić super pytania, bo wiadomo o co pytać. A poza tym redaktor nie powinien mieć z tym problemów :D No ale dziennik to nie tylko wywiady....

Lecimy prostymi schematem:
-> Cześć, masz ochotę na wywiad?
-> Jak ci mija dzisiejszy dzień?
-> Opowiedz nam coś o sobie
-> Opowiedz nam o swojej rodzinie. (To można pominąć)
-> Byłeś kiedyś za granicą?
-> Co ci się tam podobało?
-> Tutaj można zapytać jakieś takie rzeczy np. pracujesz, masz jakąś ulubioną potrawę, muzykę itd.
Tutaj zaczynamy pytania o grę.
-> Jak zaczęła się twoja przygoda z The West.
-> Jak zostałeś top 1 pvp, dowodzącym, top 1 pojedynkowiczem whatever.
-> Co sądzisz nie wiem o pojedynkach, przygodach, kotletach, forumowiczach whatever.
-> Co sądzisz o aktualizacjach od IG.
-> Co sądzisz na temat fortów na swoim świecie
-> Co swoim zdaniem zmieniłbyś w TW.
-> Ile czasu dziennie spędzasz grając w TW.
-> Co sądzisz o TWT?
Parę krótkich pytań z 5
-> Ork czy Strzelec
-> Forty czy pojedynki
-> Rymarz czy Kowal itd.
KONIEC WYWIADU
Dziękuję za udzielenia wywiadu. Trzymaj się.

I mamy ciekawy wywiad ;].
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry