OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dzisiaj zaczęłam grać w FoE. Jeny ale nudy.

Jak dla mnie to wszystkie gry typu FoE i Elvenar są nuudne... Tylko $ wydawać i budować pińcet krzaczków które zwiększą kulturę w mieście...
Plemiona kiedyś mi się podobały... Dopóki nie zostałem podbity dziesiąty raz...
Brat kiedyś w Ikariam grzmocił... Jak mówił to takie plemiona/grepolis, tylko bardziej nastawione na współprace.

The-West jest grą jedyną w swoim rodzaju... Trochę pracy IG w kwestii reklamy i pomocy dla nowych graczy i byłaby jedną z popularniejszych gier!

Jeśli wspomniałem o plemionach... https://www.youtube.com/watch?v=KyVHJenj85I&list=WL&index=37 :p Sprzedam podobne i lepsze boty do TW :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja w Elvenar nawet jeszcze mam konto , aż zerknąłem przed chwila na moją rozmowę z adminem

Admin-Aby ukończyć misje Lepsze Budynki, należy posiadać budynki poziomu trzeciego i rozbudować je do poziomu czwartego.

Ja- To to wiem że przed 4 jest 3 . Co za odpowiedź.

::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
to trochę jak z tym samouczkiem w westa, po prostu tak wnerwia i że tego nie mozna ominąć, ta mgła wojny porażka.

a wiecie czemu gry typue foe, elevar sa nudne? bo to samo można mieć na konsolę, pc w lepszym wydaniu. Chcesz pograć w sredniowieczu masz: wiedzmina, dragon age i wiele innych, chcesz rabanke sredniowieczna multi masz: age of empires, stronghold, chiviary wars, war of roses

tego jest full maja lepszą grafę, dają większe możliwości.

w świecie west nie ma dosłownie nic w przeciągu ostatnich 20 lat może z 5-6 gier w tym klimacie wydanym

w tematyce piractwa moze troche wiecej ale tez wiele slabych projektow jak pirates of caraiben. A pamiętacie może serię pirates? to była gra Sida meiera, do dziś coś pyknem;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
w tematyce piractwa moze troche wiecej ale tez wiele slabych projektow jak pirates of caraiben. A pamiętacie może serię pirates? to była gra Sida meiera, do dziś coś pyknem;)

Jeszcze Port Royale było :D To było fajne :D A z przeglądarkowych masz Seafight. Ale nie polecam. Jeszcze większa skarbonka niż tutaj. Tutaj nowy gracz ma jakieś szanse dogonić. Tam jest przepaść. Do tego nie ma ograniczeń lvlowych do atakowania. Starzy gracze atakują biedne małe kajaczki ;) Noo i nie wiem jak teraz, ale jak kończyłam grę jakiś czas temu to bociarstwo na prawo i lewo się szerzyło.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeszcze Port Royale było :D To było fajne :D A z przeglądarkowych masz Seafight. Ale nie polecam. Jeszcze większa skarbonka niż tutaj. Tutaj nowy gracz ma jakieś szanse dogonić. Tam jest przepaść. Do tego nie ma ograniczeń lvlowych do atakowania. Starzy gracze atakują biedne małe kajaczki ;) Noo i nie wiem jak teraz, ale jak kończyłam grę jakiś czas temu to bociarstwo na prawo i lewo się szerzyło.

W Seafight kiedyś byłem takim kimś ja Czarnobrody , nawet skórkę jakaś miałem wygraną unikalną i to nie poprzez wydanie kasy.

Przestałem grać jak zaczęło się właśnie dojenie z kasy graczy. Lecz przebijał Seafight inne gry pod tym względem że można sobie było w 3-4 osoby usiąść na jakimś komunikatorze głosowym i tak w 4 sobie pływać po mapie i tępić innych.

Bitwy fortowe w TW nie dorównują bitwą morskim w Seafight, tam jest sporo realizmu ( jak np. ograniczone ilosci amunicji czy też uszkodzenia okrętu ) Przynajmniej kiedyś tak było.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
W Seafight kiedyś byłem takim kimś ja Czarnobrody , nawet skórkę jakaś miałem wygraną unikalną i to nie poprzez wydanie kasy.

Przestałem grać jak zaczęło się właśnie dojenie z kasy graczy. Lecz przebijał Seafight inne gry pod tym względem że można sobie było w 3-4 osoby usiąść na jakimś komunikatorze głosowym i tak w 4 sobie pływać po mapie i tępić innych.

Bitwy fortowe w TW nie dorównują bitwą morskim w Seafight, tam jest sporo realizmu ( jak np. ograniczone ilosci amunicji czy też uszkodzenia okrętu ) Przynajmniej kiedyś tak było.
Pl1, Pl2? Czy jeszcze jakiś inny serwer? :D Byłeś w jakimś bractwie? :D
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
O to coś kojarzę. Być może że się spotykaliśmy . Jak widziałaś 4 wypasione statki które atakowały to pewnie byłem ja ze znajomymi.

Pf! Też miałam wypasiony statek! :D Może gdzieś kiedyś jakaś Małpa Wredna Cię zatopiła :D

Aż z ciekawości wlazłam zobaczyć co słychać na stateczkach. Połączyli dwa serwery, problem tych samych nickow na PL1 i PL2 rozwiązali dopisując do nicku id serwera. Ciekawe czy tutaj takie coś by się sprawdziło.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Pf! Też miałam wypasiony statek! :D Może gdzieś kiedyś jakaś Małpa Wredna Cię zatopiła :D

Aż z ciekawości wlazłam zobaczyć co słychać na stateczkach. Połączyli dwa serwery, problem tych samych nickow na PL1 i PL2 rozwiązali dopisując do nicku id serwera. Ciekawe czy tutaj takie coś by się sprawdziło.

Byc może , kilka razy szedłem na dno szczególnie jak misje robilismy i nam wpadało całe stado przeszkodzic
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Trochę zaspamiliście, a że chciałam się wtrącić, to pozwoliłam sobie odkopać :p


A skąd mamy wiedzieć... niedawno pojawiło się info, że dziennik ma 7-8k wejść dziennie.
Ktoś w to wierzy? :-D

No to jakieś jaja xDD a skąd masz takie informacje? :D padłam :D

A tak z ciekawości, macie jakieś normy które musicie zrobić? Typu ilość postów, ilość odpowiedzi na tickety, napisane artykuły?

Ja się jedynie wypowiem na temat artykułów, czyli tego, czym się zajmuję :) myślę, że nie jest to czymś dziwnym, że musimy jakoś się dzielić pracą, więc... po prostu żeby się dobrze przygotować i nie dublować - "dogadujemy się" kto i kiedy pisze :) ale samo pytanie "ilość odpowiedzi na tickety?" hmm.. noo ciężko by było np. wyrobić normę odpowiedzi na 1000 ticketów w ciągu dnia, jak wpłynie powiedzmy 5 :D Są pisane tickety - są pisane odpowiedzi :)

Jak komuś brakuje a czasu to powinien być zastąpiony kimś bardzej wydajnym.

jak to kiedyś jakiś mądry gracz napisał (którego nicku nie pamiętam - skleroza, wybaczcie :/ ) coś w rodzaju:
"Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego" :D więc wiesz... W rzeczywistości, to nigdy nie wiesz na kogo trafisz następnym razem, a niewykluczone jest to, że będziesz się jeszcze bardziej wkurzał i tęsknił za starymi czasami...

Jakbym spotkał KANUTO czy jakiegoś innego członka forum To bym się z nim piwa napil (dla kynia soczek), pogadal i byście zobaczyli że my w RL wcale nie gryziemy, nie śpimy do 15, pracujemy, rozwijamy się i jesteśmy jak inni gracze TW.
Panie i Panowie czas na luz może co? Ciężki dzień miałem, i może czas już traktować to forum jako serio dobra zabawę i wspólna dobra, zdrowa znajomość. Abyśmy się spotkali jak będzie zlot i jako TWT i gracze, nasi znajomi z gry/forum porobili kiełbaski (dla kynia bez glutenu) i wspólnie się posmiali. Chyba czas już zluzowac co? :)


@edit ; dla Pauli też soczek! W imię wspólnego podbijania pojedynkowego Dakoty! ;)

dla mnie też soczek! :)
a skoro dla Kynia możesz się poświęcić co do bezglutenowych kiełbasek, to znajdziesz specjalnie dla mnie... kiełbaski bez mięsa? xD
Ja opowiem ze swojego punktu widzenia :) w zeszłym roku pojechałam na zlot do Giżycka jako graczka :) NIE ZJEDLI MNIE! :D Było super, okazało się, że ta cała obsługa gry... to TEŻ LUDZIE!!! (poważnie! ;) ), także zapraszamy na kolejny zlot, na pewno nikt nie będzie żałował :) Jeszcze nie wiem kiedy, ale mam nadzieję, że nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby moja skromna osoba się tam pojawiła :) To jest idealny czas na to, żeby zapomnieć choć na moment o sporach i normalnie się razem zabawić :)
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
No to jakieś jaja xDD a skąd masz takie informacje? :D padłam :D

Wyobraź sobie, że moja reakcja na te info była bardzo podobna :-D
Kiedyś ktoś tak pisał... nie pamiętam kto... w okolicach urodzin dziennika ktoś się chwalił
U nas na iro powstało wiele teorii spiskowych na ten temat.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Kiedyś szanowałem, a i tak pojawili się aktualni :gwizd:
 
dla mnie też soczek!
a skoro dla Kynia możesz się poświęcić co do bezglutenowych kiełbasek, to znajdziesz specjalnie dla mnie... kiełbaski bez mięsa? xD
Ja opowiem ze swojego punktu widzenia w zeszłym roku pojechałam na zlot do Giżycka jako graczka NIE ZJEDLI MNIE! Było super, okazało się, że ta cała obsługa gry... to TEŻ LUDZIE!!! (poważnie! ), także zapraszamy na kolejny zlot, na pewno nikt nie będzie żałował Jeszcze nie wiem kiedy, ale mam nadzieję, że nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby moja skromna osoba się tam pojawiła To jest idealny czas na to, żeby zapomnieć choć na moment o sporach i normalnie się razem zabawić

Wiem, że to ludzie! Miałam okazję z jednym z nich być na piwie (zanim wstąpił do TWT :D) z innymi gadałam prywatnie w grze, na TS i żyję :D
 
Do góry