OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Patelkowa

Członek obsługi gry
Kogosia! Hahahahaha :D
I specjalny secik ze śpioszkami :D

356216915_1_1000x700_komplet-dla-malego-kowboja-68-74-warszawa.jpg
:D
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Jakbym spotkał KANUTO czy jakiegoś innego członka forum To bym się z nim piwa napil (dla kynia soczek), pogadal i byście zobaczyli że my w RL wcale nie gryziemy, nie śpimy do 15, pracujemy, rozwijamy się i jesteśmy jak inni gracze TW.
Panie i Panowie czas na luz może co? Ciężki dzień miałem, i może czas już traktować to forum jako serio dobra zabawę i wspólna dobra, zdrowa znajomość. Abyśmy się spotkali jak będzie zlot i jako TWT i gracze, nasi znajomi z gry/forum porobili kiełbaski (dla kynia bez glutenu) i wspólnie się posmiali. Chyba czas już zluzowac co? :)


@edit ; dla Pauli też soczek! W imię wspólnego podbijania pojedynkowego Dakoty! ;)

Dla tego jednego posta zalogowałem się na forum ;)

W poprzednim roku w okolicach połowy października miało miejsce nieoficjalne spotkanie członków TWT w Poznaniu (czyli wtedy, kiedy Ciebie jeszcze w nim nie było, jak dobrze pamiętam). W pewnym momencie jeden z członków TWT wpadł z pomysłem, czy można byłoby mnie zaprosić z racji tego, że aktualnie również mieszkam w Poznaniu. Pomysł spotkał się z dezaprobatą miłościwie wam panującej etriel, a argumentacja była następująca: "player zapewne zachowa się nie w porządku i zacznie hejtować". Żałuję, że nie zachował się ten fragment rozmowy, z racji tego, że tą informację dostałem na czacie TW, nie zaś na gg (gdzie również miałem z tą osobą kontakt, z powodu organizacji konkursu). Tak, mam ból ****, bo wtedy była raczej jedyna okazja spotkać się z tamtą osobą, która wydaje mi się spoko :D

Tak więc Wy sobie organizujcie zloty, miło i pięknie, szlachetna inicjatywa. Ja zaś zapraszam do Poznania na wakacje wszystkich graczy na kilka dni (co, kiedy i jak, to jeszcze nie wiem, na razie chciałbym zobaczyć, jaki będzie odzew). Jeżeli w ciągu najbliższego tygodnia zgłosi się co najmniej 5 osób, to wtedy będzie można na spokojnie porozmawiać odnośnie takiego nieoficjalnego zlotu.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Normalnie tutaj to jedna wielka rodzina :p Tylko trochę posrana :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To tak jak z ostanim spotkaniem , chyba na Mazurach. Hej gracze zapraszamy Was na spotkanie, tylko szkoda ze wszystko odbywać miałoby się na biegu, gracze mogliby i spać na drzewach bo przecież w sezonie na ostatnią chwilę coś znaleźć. Że już nie wspomnę że jak kogoś się zaprasza to nocleg mu się też załatwia.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Skoroś KNUCIE wychowany w luksusie... aż tak ciężko rozbić na miot i 'bratać się' z naturą? ;]
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Dla tego jednego posta zalogowałem się na forum ;)

W poprzednim roku w okolicach połowy października miało miejsce nieoficjalne spotkanie członków TWT w Poznaniu (czyli wtedy, kiedy Ciebie jeszcze w nim nie było, jak dobrze pamiętam). W pewnym momencie jeden z członków TWT wpadł z pomysłem, czy można byłoby mnie zaprosić z racji tego, że aktualnie również mieszkam w Poznaniu. Pomysł spotkał się z dezaprobatą miłościwie wam panującej etriel, a argumentacja była następująca: "player zapewne zachowa się nie w porządku i zacznie hejtować". Żałuję, że nie zachował się ten fragment rozmowy, z racji tego, że tą informację dostałem na czacie TW, nie zaś na gg (gdzie również miałem z tą osobą kontakt, z powodu organizacji konkursu). Tak, mam ból ****, bo wtedy była raczej jedyna okazja spotkać się z tamtą osobą, która wydaje mi się spoko :D

Tak więc Wy sobie organizujcie zloty, miło i pięknie, szlachetna inicjatywa. Ja zaś zapraszam do Poznania na wakacje wszystkich graczy na kilka dni (co, kiedy i jak, to jeszcze nie wiem, na razie chciałbym zobaczyć, jaki będzie odzew). Jeżeli w ciągu najbliższego tygodnia zgłosi się co najmniej 5 osób, to wtedy będzie można na spokojnie porozmawiać odnośnie takiego nieoficjalnego zlotu.


Nie sądzę, że Etriel coś takiego mogła powiedzieć...
Znam Magdę i wiem, że stara się dbać o konwenanse i kulturę osobistą, natomiast nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że mówi aby nie zapraszać kogoś bo się ktoś zachowa tak czy inaczej, primo. Secundo wiele ludzi mówi różne dziwne rzeczy, które niekoniecznie muszą być prawdziwe, także polecam się wyczillować i siać przez sito. Nie znam dokładnie sytuacji, podkreślam, że tak jak piszesz żaden z członków TWT czegoś takiego by nie napisał bo Magdę znamy.
Będzie zlot, będzie info dla graczy, zimnego browara Ci schłodzę i będzie super.
 
Do góry