OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27499

Gość
Gość
<takie hahaże> jak można schłodzić zimnego browara? o_O

::DD:
Detektyw Skwara!
No czaj, schłodzę browara dla Playera aby on był zimny czyli, zimnego browara Ci schłodze -> zrobię coś aby piwo stało się zimne, ale okej Kumplu, mam nadzieje, że jakoś wytłumaczyłem.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ahaaaa...
no pewnie, że....

nie kumam :X :D
bo nie można schłodzić już zimnego piwa :D
ale ok ok, to tylko takie hahaże, spoczko :D rozumiem :D
 
Widzę premierek pierwszy wazeliniarz III RP haha

Schłodzić zimne piwo, żeby było jeszcze bardziej zimne
Ja kiedyś chciałem sobie latem szybko piwo schłodzić i wsadziłem do zamrażalnika
i oczywiście zapomniałem :D I miałem piwne lody ale to i tak nic w porównaniu z tymi jakie produkują japończycy :D
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Nie sądzę, że Etriel coś takiego mogła powiedzieć...
Znam Magdę i wiem, że stara się dbać o konwenanse i kulturę osobistą, natomiast nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że mówi aby nie zapraszać kogoś bo się ktoś zachowa tak czy inaczej, primo. Secundo wiele ludzi mówi różne dziwne rzeczy, które niekoniecznie muszą być prawdziwe, także polecam się wyczillować i siać przez sito. Nie znam dokładnie sytuacji, podkreślam, że tak jak piszesz żaden z członków TWT czegoś takiego by nie napisał bo Magdę znamy.
Będzie zlot, będzie info dla graczy, zimnego browara Ci schłodzę i będzie super.

Dziękuję, na oficjalne zloty nie jadę, w Poznaniu dałoby radę za 50 dych zrobić zlocik na trzy dni i wszyscy byliby zadowoleni ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo mi się podoba zamysł urodzinowego zadanka. 8 questów = 8 lat i każdy quest jest związany z czymś co było wprowadzone w danym roku.

Ciekawe czy bodajże w zadanku trzecim (odpowiednio 2010rok) będziemy musieli wygrać w pokera? :D W ostatnim, ponieważ zepsuli pojedynki będziesz musiał zginąć w pojedynku 5 razy. :D
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Tak, tylko że... ta aktualka nie jest zapowiedziana jeszcze u nas - w polskiej wersji gry... A wydaje mi się, że świat Luizjana ma jednak wejść u nas, a nie na becie :D więc też zapowiedzi o wyjściu świata nie szukajcie na forum bety, czy gdzie tam jeszcze, tylko u nas ;)
 
Zgadza się, a Wojcieszy wyraźnie napisał co jest wprowadzone na becie.

Chciałbym zaprezentować Wam aktualizację 2.36, która dzisiaj weszła na betę, a niedługo będzie też u nas (nie wiem kiedy (stawiam na 29.04) i nie wiem czy będzie wszystko w takiej samej formie).
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Ciekawe czy wraz z tą aktualką wprowadzą nagrody dla drużyny mistrzostw o których etriel pisała ;)


https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=60557
Międzynarodowe Mistrzostwa Fortowe dobiegły końca!

Serdecznie gratulujemy naszej polskiej reprezentacji zajęcia pierwszego miejsca. Gratulujemy również Węgrom zajęcia miejsca drugiego oraz Niemcom zajęcia miejsca trzeciego w tegorocznych mistrzostwach fortowych. Przy tej okazji chcemy podziękować Wam, uczestnikom, poświęconego czasu oraz zaangażowania się w pierwszą edycję fortowego wydarzenia. Zapraszamy do pozostawienia swoich opinii, aby móc jeszcze lepiej przygotować drugą edycję mistrzostw. Wszyscy nagrodzeni gracze, już wkrótce otrzymają drugą turę nagród. Dodatkowo, chcemy wręczyć każdemu uczestnikowi mistrzostw małą niespodziankę, jednak odbędzie się to przy kolejnym updacie (2.36).
 
Do góry