OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25113

Gość
Gość
baca, zapewne za to, że dłuższy czas się nie logowałeś ;)
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus.Działa Wam gold jobs finder?U mnie jakaś awaria.Macie jakiś zapasowy skrypt na prace z obręczą może?Dobrego dnia.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Fuuuutro! :*

O, u mnie też się popszuło. Wojcieszy na pewno ma. Wojcieszy wszystko ma! :D

/połączono - makaroniarz.

Czy ktoś jeszcze dostał na Jicarilli czarny list z obli? Ja dostałem a nie wiem za co, nie zdążyłem komunikatu przeczytać :/

Ja dostałam. W podziękowaniu za wiele przygód stoczonych czy coś w ten deseń (pewnie za jakiś okres gry). Nie było to za długie nielogowanie, loguję się praktycznie codziennie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Fuuuutro! :*

O, u mnie też się popszuło. Wojcieszy na pewno ma. Wojcieszy wszystko ma! :D

Czołem Paleto :)
No właśnie przeglądam te skrypty co wkleił ale nic nie widzę.Był kiedyś tw sweets ale też nie hula.Wczoraj jakaś aktualizacja była tego golda i może się coś skopało.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czołem Paleto :)
No właśnie przeglądam te skrypty co wkleił ale nic nie widzę.Był kiedyś tw sweets ale też nie hula.Wczoraj jakaś aktualizacja była tego golda i może się coś skopało.

Tutaj masz odpowiedź futrzaku https://www.youtube.com/watch?v=WBCXzq4jro4

Co do listów to one do ID gracza są przypisane, jedni mogą otrzymać klika takich kopert w przeciągu roku inni natomiast mogą pomarzyć o nich.

IG jakiś system losowania ma tych kopert.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Co do skryptu do pracek to mi też dobrze działa, choć używam chyba starszej wersji.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
fgfneigndatujuroyxedsplflkyopmgojnpwhkbvciyxmncqjozrvotizuljgxpfngrsldphcpjjpqtcebzkzzwqcmhaillssiek
Nowy skrypcik :) https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=60829
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Chodzi mi o bonus automatyzacji.

Załóżmy, że zostaje mi np. 10 minut do wygaśnięcia bonusu i wrzucam do kolejki 9 prac po 1 godzinie. Czy po 10 minutach gra usunie mi 5 prac czy kolejka zostanie zachowana?
 
Nadal będziesz miał w kolejce te 9 prac. Ale jak np zostanie Ci ich 5 to już nie będziesz mógł dokładać następnych.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Itemki nie takie słabe, a zadania dosyć przyjemne. Szkoda że wejdą z opóźnieniem.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jeśli jest tu ktoś aktywny o trzeciej w nocy to znaczy, że późno chodzi spać, czy wcześnie wstaje?
 
Do góry