Eurowizja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak myślicie ma szanse Szpaku ?

Co prawda nie przepadam za jego stylem ubierania się i malowania pazurków ale głos ma świetny i piosenka tez wpada w ucho.

Tu link do piosenki https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=Sjup9PJ25LM

Oczywiście kolesiostwo będzie na siebie głosować jak to zwykle bywa ale liczę że będzie na 2-3 miejscu co do następnego wyboru.
 
Jak to gdzieś przeczytałam "drugi raz numer z brodatą babą nie przejdzie" :D

A tak serio, to też nie przepadam za jego stylem, ale taki ma przepis na wybicie się i jak widać się sprawdza. Głos ma świetny tego nie można mu zarzucić. Mam nadzieję, że zajmiemy miejsce w czołowej trójce, bo piosenka (mimo, że nie mój styl) to wpada w ucho i jest w stylu Eurowizji :)

Ale tak jak Kanuto napisał, kolesiostwo... Trzymam kciuki za Michała :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Trzymam kciuki za Michała :)

Dzięki ::D:


A tak swoją drogą jak słuchałem wypowiedzi ekspertów z zagranicy po próbie Szpaka to się załamałem.

Część z nich najbardziej bolało to że światełek za mało kolorowych albo ze słowa piosenki się pojawiały.

Toż to jest Eurowizja gdzie się śpiewa a nie turniej efektów specjalnych.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Dla mnie Eurowizja to jest N- tych samych piosenek, w tym samym nastroju, na to samo kopyto i generalnie smęciarstwo jak pieron.
Nuda i propagowanie dla mnie chorych trendów, oraz aprobowanie dewiacji.
 

DeletedUser31993

Gość
Gość
Te głosowanie to po prostu śmiech na sali ....
 
Zgadzam się, widać kto się publiczności podobał (brawo Michał! ::DD: )
Ale wiadomo, że głosowanie jury odbywa się na zasadach politycznych.

Kojarzycie piosenkę Sabaton - 40:1 ? U Ruskich zaszło duże podobieństwo do niej jak się dobrze wsłuchałam :D
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Po prostu jurorom pewnie nie spodobał się image Szpaka. Gdyby nie te względy, to Szpak na spokojnie zamiast o 8 miejsce, to walczyłby nawet o zwycięstwo.
 
Czytając komentarze innych państw to byli w szoku, że tak nisko Michał wypadł w głosach jury. Co do image... Conchita nie była lepszy/a a wygrał/a :D Nie jest to konkurs w którym ocenia się wygląd, czy efekty specjalne, a głos, piosenkę...

Oprawa Rosji była spoko, ale odrywała uwagę od śpiewu.
Ale wiadomo dostali głosy, bo się ich boją :gwizd:
 
Do góry