Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser24472

Gość
Gość
w następnej aktualce poprawią kolor trawy ,wysokość gór ,kolor wody aby sie nam dobrze grało

utrudnienia o których piszecie są zbyt trudne do naprawy i po co sobie nimi zawracać głowe skoro już sie do nich przyzwyczailiśmy .
czas skopać coś nowego o_O

ps jestem zaskoczony 8% bonusem szczęścia tego sie nie spodziewałem ,podejrzewam w kolejnych odsłonach aktualizacji z zaskoczenia walną bonus 5,5%

No co ty w planach jest zmiana czcionki .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem za co to płacić za herbatki mate czy może za te dwie złote podkowy? śmieszne ceny i śmieszne przedmioty...
Jedynie co tam jest ciekawego to ostatnia pozycja ale za 300zł to już bym wolał sobie kupić 3 buteleczki whiskey i poczuć smak dzikiego zachodu wlewając sobie go przez gardło ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepsze że te rzeczy nowe mają ograniczoną ilość użyć i o wowo bonus vip na 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!! za jedyne 300ziko, brać w ciemno
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no co ty. Nie przyda ci się słomiany kapelusz, czy jakieś ponczo co da ci na 150lvl 30% wiecej expa? dla mnie jak znalazł
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Boże... Jak na becie zobaczyłem te przedmioty, to miałem nadzieję, że to może jednak nagroda za zadanko, albo wyprzedaż jakaś wakacyjna, ale za $ w grze... Ale zapomniałem, że Inno lubi sobie na takie pomysły wpaść :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Twój testament XD. Za chwilę będą Ci sprzedawali miecze świetlne itd., a nie czekaj xD.

Witam z tej strony 5 sposobów na Inno Games w dzisiejszej aktualizacji:
- Dzisiaj wyprzedaż letnia, więc szykujcie portfele.
- Nie przegap okazji tym razem możesz spisać testament bez notariusza na 12 użyć (córka itd.)
- Indiańskie farbki do twarzy, żeby zrobić z siebie pajaca! Tylko na trzy użycia!
- Na dodatek słomiane rzeczy, bo mieszkamy na dzikiej wsi.
- No i na koniec vip na 14 dni, bo przecież bryłkowcy nie mają tego kupionego na 10 lat do przodu i wstecz.
- Jeszcze mi powiedzcie, że to jest dodatek do bryłek, bo tak to troszkę śmiechawa xD.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
widze ze west powoli zamienia się w farmvila, za chwile w miastach każdy będzię miał swoją farmę i będzie doić krowy. w jakim kierunku zmierza ta gra?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A to na Dzikim Zachodzie nie było kóz?
Czemu jeśli mówimy o kozach wielu kojarzy to od razu z wyznawcami islamu?
Przecież już od dawna w The West występują kozy, a raczej koźlątka. Zadanie Cyrk Wędrowny pamiętacie? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie zastanawia mnie kto w tym inno zarządza marketingiem. ozumiem jakby wystartował nowy świat i rzucili ten badziew może by to miało zejście, ale sorka kto przy zdrowych zmysłach wyda na ten szajs 320 zł, jesli podobne rzeczy można mieć za free. np na expa: strój mikołaja czy eastwoda+ jazda budowniczego.

Chyba naprawdę zatrudnili jakichś muslimów, bo to co tu się zaczyna wyprawiać coraz bardziej zaczyna niepokoić, to już nie jest jednostkowy przypadek, ale cała seria. Zaczynając od szabli świetlnych które nic nie dają kończąc na tej letnim badziewiu. I to nie chodzi już o kasę, bo myślę że jeśli by zaczęto dawać jakieś sensowne rzeczy co pomagają w grze jak np: jadowity wąż to kilka osób się skusi, ale to co jest teraz ... dziwne że ta forma jeszcze się utrzymuje, widać że panicznie poszukują $ wypuszczając co tylko się da byle coś przytulić, smutne jak gra z potencjałem stoczyła się na samo dno i jeszcze stara się to dno przebić. Czekam aż dadzą do kupienia w sklepiku: imeprialny myśliwiec, albo gwiezdny niszczyciel, a za jedyne 5k bryłek gwiazdę śmierci.

żeby było jeszce ciekawie już nawet nie kryją się że jest to skok na kaskę, gdzie tego letniego czegoś nie ma w sklepiku za bryłki, ale jest osobna zakładka w zakupie bryłek gdzie za kaskę kupujemy to coś
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się pytam co z tymi nowymi napami na forty żeby urozmaicić bitwy?Coś miało być zmieniane,upiększane żeby wprowadzić i ożywić forty.Bo na razie cisza jak makiem zasiał...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Kozy może były ale miecze świetlne ? luger niemiecki ? jakieś rakietowe żółwie i inne głupoty, które są dodawane do tej gry proszę Cię ta gra z dzikim zachodem ma mało wspólnego
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wiecie co jest najlepsze? to wcale nie jest gra pay to win. Bo niby wydajesz kasę ale tak naprawdę 99% to badziew nie warty niczego. Może pomijając że eventowe bronie dają coś na przygodach( ale to tylko dodatek do gry) . To tak naprawdę wydasz kasę kupisz jakiegoś badziewia i czujesz sie wywalony. Ostatnio gadałem z kumplem ma bonus vip na 1 rok, ja mu powiedziałem jaki w tym jest sens , a on na to mi że to tylko 320 zł. Nie chodzi ile to kosztuje ale co to daje. Tak samo jak te miecze świetlne- dla kolekcjonera kto przy zdrowych zmysłach zechce wydać kasę na itemy nie dające niczego w grze a ładnie wygladające? inno chyba się pomyliły rynki, Polska to nie USA gdzie ludzie kupują w grach jakieś durne skórki itp.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
"Polska to nie USA gdzie ludzie kupują w grach jakieś durne skórki itp." - Zdziwiłbyś się.

Bryłki dają przewagę ;d.
 
Do góry