OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7810

Gość
Gość
Ta luizjana jakie ma ustawienia?Pełne premium czy jak stare serwery tylko szaman?
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Znając strategie IG i ustawienia poprzednich serwerów to najprawdopodobniej będzie to pełne premium :/
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
Jesteś tylko wegetarianką czy również cyklistką?

Nie bardzo chyba rozumiem pytanie... Cyklista mi się kojarzy jedynie z rowerami... Ale nie potrafię połączyć wegetarianizmu z tym hihi ;)

I czy nosi futra!

ojjj, noo stricte futer może nie, ale weganką nie jestem (jem jajka, haloo xD), także.. spożywam produkty pochodzenia zwierzęcego, nie dotykam ryb :p ale skórzanych rzeczy używam oraz (!) jeżdżę konno (co wyklucza mnie z bycia weganką :I: )
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Od prawie tygodnia cisza w tym temacie...Ludzie chyba skupili się na grze na Luizjanie :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pod koniec lata w tamtym roku wiatrak mi się popsuł... W tym roku trzeba kupić nowy, ale zastanawiam się nad cyrkulatorem... Czy ktoś posiada?
Podobno cyrkulator doprowadza do jednakowej temperatury w pokoju... Ale czy chłodzi? Czy jak postawię za nim/przed nim zimną butelkę wody (nawet zamrożoną) to czy będzie chłodno w pokoju? :D :mel:

A czy w tym roku będzie typer na Euro 2016? Niemcy już zaczęli zabawę :p https://forum.the-west.de/showthread.php?p=814474#post814474
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22095

Gość
Gość
Może mi tego tutaj nie usuną :p Pytanko do tego, kto mnie zgłosił :p Czy widzisz(cie) różnicę w stwierdzeniu "udawać analfabetę" od "jesteś analfabetą"?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
No nieładnie tak swój swojego :D Co tam u was , dawno mnie nie było :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę jakiś event w Horseball i takie moje pytanie. Jeździ ktoś konno?
 
Do góry