Zmiany fortowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser31250

Gość
Gość
Moje wnioski, jakie nasunęły się po tej aktualce:

Dzisiaj hp podczas ataków na fort jest tak samo przydatne, jak gumiaki podczas biegania :p. Gram wojakiem z ponad 20k hp i nie wiem jak u was, ale mi jeszcze ani razu nie udało się przekroczyć na ataku 20 uników.

Aktualnie baszta to teraz ma takie kozackie bonusy, że aż mam ogromny podziw dla takiego boba, który na swojej baszcie wyciągnie 230 ataku i 180 obrony. Dlatego też to atak teraz musi namęczyć się, żeby wygrać bitwę, chociażby przez flagę.

Jeszcze jedna kwestia to reskille. Kiedy wcześniej były zmiany w pojedynkach, czy też w fortach, to każdy od razu miał napój, żeby zrobić tego reskilla. Pozwolę tutaj zacytować sobie jedno ze zdań Etriel: "Obecnie macie szansę na otrzymanie ich wraz z kodem u GMów na czatach (jeśli wygracie kod, macie 15% szansy na otrzymanie reskilu)". Moim zdaniem już lepszym rozwiązaniem byłoby zrobić Gallifreya, gdzie nagrodą byłyby takowe potki na reskill, aniżeli liczyć na to, że napój ten wypadnie jako szczęśliwy fart z kodu bonusowego.

Podsumowując, po tej aktualce robotnicy stali się prawdopodobnie najbardziej uniwersalną klasą postaci, czego już nie można powiedzieć o pp-kach czy żołnierzach. Natomiast strzałem w kolano był brak napojów z reskillami dla ludzi.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Ale tu nawet nie chodzi o te fejki bo były są i będą (sam czasem lubię "ukraść" fort żeby podrażnić zybcia)

Prosze Cie, przestań o nim rozmawiać, w kółko tylko zyber i zyber....

Po za tym, komuś jeszcze na posiadaniu fortów zależy?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No proszę boba coś naprawili ale skopali grę. Szkoda albo i nie że dopiero teraz gdy praktycznie zakończyłem grę.
 
Wyeliminowanie osób z rangą zdrajcy z bitwy uważam za pomysł priorytetowy do wprowadzenia.
Aczkolwiek nie ma potrzeby wg mnie reorganizować całego systemu gwiazdkowania gdyż funkcjonuje on należycie.

Nie będzie reorganizacji gwiazdkowania, jedynie ewentualna zmiana związana z rangą zdrajcy. Jeśli wejdzie, z pewnością się o tym dowiecie.

na klonie to juz nawet walk nie ma bo to najmniejszego sensu nie ma i mysle ze to teraz ogarnie wszystkie swiaty, urzadziliscie sobie u nsa bete to teraz ludzie kompletnie zrezygnują z fortów GJ

Zmiany fortowe były testowane na becie od kilku miesięcy. Zapraszaliśmy Was do udziału, tak jak do opiniowania tych zmian. Wybrane zmiany zostały wprowadzone na nasze serwery, bo liczymy się z Waszym zdaniem. To nie jest i nie będzie beta. Jesteście mistrzami fortowymi, więc postanowiliśmy zapytać o Waszą opinię, zobaczyć jak Wam będą podobać się/nie podobać się zmiany fortowe. Jednak dalsze zmiany jakie będą, będą odbywały się u nas, tak by większość fortowców była zadowolona. Wiadomo, nigdy nie zadowoli się wszystkich, ale zbalansowanie fortów to bardzo ważny aspekt zarówno dla Was, jak i dla nas.

Trochę skopali jak zwykle :D Pytanie czy ta beta to pic czy tam nikt pojęcia niema co robi. Najpierw wymyślili wytrzymałość do ataku, teraz zmiana i wzmocnili obronę, balansu niema kto tak twierdzi ma coś porządnie z głową.

Na kij tyle zmian ?? Jak chcieli osłabić atak to mogli tylko umiejętności zmienić już to by w jakimś stopniu poprawiło bitwy od graczy by zależało czy woli robić się na atak czy na obronę. Mogli też zostawić umiejętnoścvi a dać te podwójne bonusy z umocnień i sprawdzić na becie jak to by wypadło.
Co zostanie przywrócone, a co pozostanie zmienione w dużej mierze zależy od Was. Dlatego to Was pytamy o zdanie. Opinie fortowców są najważniejsze. Liczymi na konstruktywne informacje zwrotne.


Niema co porównywać tej aktualki z starą wersją. Kiedyś były płacze że obrona wygrywała chociaż, atak dawał sobie radę wszystko zależało od wielu czynnikjów online/hp itd. Teraz gdy atak miał przewagę też obrona jak miała graczy online hp itp mogła się wybronić.

Osłabili Atak zabierając wytrzymałośc i niepotrzebnie podwoili bonusy. Teraz co kolejne lata wyczekiwania na zmiany aż się przyzwyczaimy nowe taktyki zostaną zrobione na wygrywanie w ataku i znów zmiana :D
Obrona mogła wygrać, ale oboje wiemy, że było to trudne. Należało zbalansować, zresztą o tym nie raz pisaliście. Wystarczy popatrzeć na stare bitwy, choćby na środkowym forcie. Wszyscy, jak jeden mąż, zapisywali się na atak (często brakowało miejsc za największych światach, lub przy ograniczeniach ilościowych). Natomiast obrona była pusta, nieliczny decydowali się nią. Dlaczego? Z góry zakładano wygraną ataku, bo to najbardziej prawdopodobne. Wystarczyło full HP. Nie trzeba było myśleć. Stawia się koksa i tyle. Po zmianach, trzeba się zastanowić nad strategią, choć przyznaję, role się odwróciły i obrona ma nadmierne szanse wygranej w bitwie.

Czemu np. nie zmiejszyli liczby atakujących ?? Było to sprawdzane na becie jakby wyglądały bitwy gdy byłoby np 120:120 na dużym przy starych um czyli wytrz w ataku ??

Sprawdzaliście jkaby wyglądały bitwy gdyby tylko zmienić um wytrz na chowanie itd, albo zostawic um i zwiekszyc bonusy z umocnien ??
Były sprawdzane różne opcje. Testy trwały kilka miesięcy.

Teraz atak niby szans niema bo sporo osób lata w starych bulidach, średniaku chyba patrzyłem jak niektorzy stojąc na trawie maja bonusy 66 na cel i z 50 na unik, wiec jak koles na baszcie ma z 200/150 to ciężko trafić nie mówiąc o uniku. Ja maiłem 108/100 miałem 29 celnych i 17 pudeł 15k zadanych ale uniki mizerne całe 21 majac 15k hp :p

Więc bym proponował otworzyć świat PL tzw Beta :p Wywalić rozbudowane forty i pozwolić Polakom testować zmiany darmowe reskille itd. a my obczaimy to a nie jakaś pseudo beta która kija robi.

Już widzę MIstrzostwa gdy gracze po fazie grupowej trzaskają reskille z sprawnosci w zrecznbosc i na odwrót :p
Dziękujemy za propozycje. :I:
Beta jest otwarta dla wszystkich. Każdy może mieć tam postać.

ee to ja nie wiedziałem że jesteśmy teraz betą, gratulacje
widać już nie można znaleźć frajerów na becie co chcą bulić za wasze głupie pomysły.
myslę że wszytskie światy powinny olać forty niech się inno udławi swoją durną polityką
ja idę full handel wale taką gre , nie dość że wprowadzacie durne zmiany to jeszcze chcecie na tym zarobić
Nie, nie jesteśmy betą. Beta serwery są otwarte dla wszystkich. Każdy może tam założyć konto i brać udział w testach, zostawiać swoją opinię. Kilkukrotnie pisaliśmy o testach fortowych, zapraszaliśmy do udziału i do pozostawienia konstruktywnej information zwrotnej.
Polityka jest jak najbardziej rozsądna. Pytamy Was, najlepszych fortowców o zdanie. Macie szanse, realną, brać udział w tworzeniu zmian fortowych, które zbalansują je i dadzą równe szanse każdej stronie. Nie chodzi tu o 1000 prób zmiany umek, co za tym idzie otrzymaniu 1000 reskili. Butelki rozdajemy cały czas, na czatach GM (w kodach znajdują się ukryte buteleczki) jak i na fortach GM, gdzie jako nagrody nie raz dawaliśmy Wam reskile. Ponadto reskile można zakupić za obligacje, które są darmową walutą w grze (nie trzeba za nią płacić w złotówkach). Owszem, trochę tych obligacji trzeba wydać, ale po za grą, można je też otrzymać z kodów, czy z naszych konkursów.

Ci co to wprowadzili to chyba nie grają w The Westa, a na pewno nie wiedzą co to są bitwy fortowe.

Zrobili z nas "bete" do testowania bitw a napojów do zresetowania statystyk nie dali.. śmiech na sali. Gwizdy po całości.
Po pierwsze, jak już pisałam wyżej, nikt nie traktuje naszych serwerów jako beta. Mieliśmy nadzieje, na uzyskanie informacji zwrotnej - konstruktywnej. W końcu to Wy znacie się na fortowach jak nikt inny i jako rozsądni ludzie potraficie napisać rozsądne opinie. Nikt nie każe Wam testować, zmieniać umki po 10x. Nie o to w tym chodzi. Chodzicie na bitwy, widzicie jak i co działa, co można byłoby ulepszyć jeszcze, a co zmienić. Do tego nie trzeba rozdawać każdemu po 100 butelek.
Buteleczki dalej będą przez nas rozdawane, na tej samej zasadzie co zawsze.

Gdzie są wypisane wszystkie zmiany dot. fortów? Krew mi sie gotuje jak to widze.
Wszystkie zmiany fortowe znajdziesz tu: KLIK


Etriel jak już chcecie żebyśmy cokolwiek testowali to powinniście dać nam eliksiry bo chyba mało kto będzie testować coś za swoje pieniądze ;)

Piszesz i zaszczycie testowania jaki nam przypadł. Trochę to śmieszne bo ta aktualka przyniosła tylko nerwy dla graczy.

Aktualizacja jak dla mnie na minus dla was
Nikt nie wymaga testowania za pieniądze. Aktualizacja składa się z Waszych pomysłów, które na becie zostały przyjęte dobrze. Nie zmienię zdania, że Wasze zdanie dla nas jest bardzo ważne, dlatego to Wam przypadła możliwość dalszego udziału w kreowaniu fortów. Oczywiście, nie możemy teraz dodawać nowych mapek (zbyt ekstremalne - to tylko na becie). Jednak liczymy się z Waszą opinią i pomimo pozytywnej opinii na becie, chcieliśmy jeszcze dopracować zmiany z Waszym udziałem. To właśnie od Was zależy, jak teraz będzie wyglądać fort.

Ludzie... to tylko gra... Czy nie możecie umówić się z sojuszem na bitwy? Czy tylko na huronie jest to ogarnięte i potrafimy się jako tako dogadać?
Rozumiem... na nowych światach jest jakaś rywalizacja, ale na tych starszych bitwy powinny być przyjemnością i raz ty atakujesz, a raz przeciwnik... Z tego co tu czytam to na innych światach są dowódcy, którzy pragną zdobyć wszystkie forty i zamiast zabawy na fortach stać 1h i patrzyć się jak się wybija ludzi :gwizd:
Zgadzam się z Tobą. Dziękuję za te słowa.

Zepsuli ostanią rzecz w tej grze, ktora jednoczyła graczy.... przykre...
Warto napisać coś więcej. Skoro uważasz, że zostało zepsute, może warto napisać co dokładnie uważasz za błąd, jak byś Ty to widział?

juz nie da sie tu normalnie grac, rozwaliliscie jak przedmówca powiedział ostatnią rzecz w tej grze która mogła przyciagać, no ale czemu mamy się dziwić kiedy cm samotnie lubi przemierzać prerię. Smutne ale smutne jest to że z Polaków zrobiliście poligon dosw. i liczycie że na tym jeszcze zarobicie a ja wam powiem: kij wam w oko
Nie zrobiliśmy poligonu. Myślę, że nad interpretujecie. I jak wyżej wspomniałam, skoro uważasz, że jest źle, napisz co można by było zmienić, aby szanse były po równo rozłożone, aby bob miał szanse taką samą jak inni... Należy przy tym pamiętać o formułach, które muszą się zgadzać. Opisz swoją wizję.

Moje wnioski, jakie nasunęły się po tej aktualce:

Dzisiaj hp podczas ataków na fort jest tak samo przydatne, jak gumiaki podczas biegania :p. Gram wojakiem z ponad 20k hp i nie wiem jak u was, ale mi jeszcze ani razu nie udało się przekroczyć na ataku 20 uników.

Aktualnie baszta to teraz ma takie kozackie bonusy, że aż mam ogromny podziw dla takiego boba, który na swojej baszcie wyciągnie 230 ataku i 180 obrony. Dlatego też to atak teraz musi namęczyć się, żeby wygrać bitwę, chociażby przez flagę.

Jeszcze jedna kwestia to reskille. Kiedy wcześniej były zmiany w pojedynkach, czy też w fortach, to każdy od razu miał napój, żeby zrobić tego reskilla. Pozwolę tutaj zacytować sobie jedno ze zdań Etriel: "Obecnie macie szansę na otrzymanie ich wraz z kodem u GMów na czatach (jeśli wygracie kod, macie 15% szansy na otrzymanie reskilu)". Moim zdaniem już lepszym rozwiązaniem byłoby zrobić Gallifreya, gdzie nagrodą byłyby takowe potki na reskill, aniżeli liczyć na to, że napój ten wypadnie jako szczęśliwy fart z kodu bonusowego.

Podsumowując, po tej aktualce robotnicy stali się prawdopodobnie najbardziej uniwersalną klasą postaci, czego już nie można powiedzieć o pp-kach czy żołnierzach. Natomiast strzałem w kolano był brak napojów z reskillami dla ludzi.

Fort GM miał ostatnio buteleczki. Pewnie się też pojawi niebawem. Chodzi o to, że nie możemy rozdać wszystkim graczom buteleczek. Można je wygrać, albo w konkursach albo w fortach. Można też wygrać obligacje, za które nabędzie się butelki.
Bardzo dziękuję Ci za opinię, jest konkretna, rzeczowa i jasna. :I:
 
Prosze Cie, przestań o nim rozmawiać, w kółko tylko zyber i zyber....

Po za tym, komuś jeszcze na posiadaniu fortów zależy?

Szczerze to u nikogo nie spotkałem się z podobną postawą
Ale to wszystko już przeszłość bo fortów już nie ma
Pewna era się skończyła :)

Warto napisać coś więcej. Skoro uważasz, że zostało zepsute, może warto napisać co dokładnie uważasz za błąd, jak byś Ty to widział?
Dziewczyno, trąbie w tym temacie od początku co mi się nie podoba. Nie czytaj wybiórczo wypowiedzi i nie cytuj tych, które Ci w danej chwili wygodnie. Poświęć trochę więcej czasu na lekturę tego wątku bo jest on dosyć istotny. Wprowadziliście ZP do fortów? Dostosowaliście stare sety do nowego meta game? Ok da się przeżyć.

To co mnie się mnie podoba to ABSURDALNIE WYSOKIE BONUSY UMOCNIEN i GRUBO PRZESADZONY BONUS BOBA. 25% a z premką 50? No bez jaj :)
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego coś co daje się przewidzieć na oko (rezultat podwojenia bonusów obrony) tutaj wymaga wielomiesięcznych testów i nikt nic nie zgłosił (ewentualnie został zignorowany).

Ponadto rozdajecie reskille. Ja się na Iro dopominałem (bo wytrzymałość robiona pod forty stała się zupełnie bezużyteczna) - to odpowiedź odmowna. A tak nagle rozdajecie z bylejakiego powodu i to w ilościach hurtowych.

Po prostu brak szacunku do graczy.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Etriel za odpowiedz. I w mojej ocenie co nalezy zrobić:

- przywrócić bonusy z baszt
- bonus boba zmniejszyć z 25% -> 10% (20% premka). Te 20% z premką to i tak będzie dużo bo w obronie na swojej baszcie osiągnie atak 180, a na napadzie jego atak może być nawet 120-130.

- Zmiana umek - zostawiamy. W tym wypadku atak został mocno zaniżony, a żołnierze stali się kupą mięcha bez opancerzenia. Będzie trzeba pomyśleć nad nową taktyką.

I w takim wypadku możemy testować atakowanie i bronienie. Tylko szybko dajcie patcha naprawiającego to prima aprillisowe szaleństwo boba czołga.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Etriel jedno ale do twojej wypowiedzi. Twierdzisz że nie jesteśmy betą i że to niby dla nas zaszczyt że możemy testować coś co jak twierdzisz było testowane kilka miesięcy na becie. Tylko zauważ że przy wszelkich zmianach wzorów pojedynkowych czy fortowych zawsze było zadanko które przynajmniej resetowało te umiejętności które we wzorach były zmieniane. Teraz piszesz że możemy wylosować sobie eliksir z konkursów które GMy robią na światach. No ja cię proszę. Raz na kilka dni ktoś się pojawi na czacie rzuci ze 3 kody z których jak twierdzisz mamy 15% na wypadnięcie eliksirku. To uważasz za sprawiedliwe? Druga kwestia to nie zauważyłem nigdzie informacji szczegółowej że te zmiany mogą być cofnięte i że to my mamy powiedzieć że coś nam się nie podoba to nie będzie to wprowadzona. Teraz mnóstwo osób robi reskille żeby się dostosować do nowych warunków. Teraz cofniecie zmiany i stwierdzicie że to my tak chcieliśmy.Tutaj na forum wypowiada się ze 20 max 30 osób większość osób nawet nie wie o istnieniu tego wątku. Nie ma żadnych informacji o tym że te zmniany mogą być cofnięte. Tak więc wg mnie to robicie z nas betę i to taką na której można jeszcze zarobić. Bo wg mnie jeszcze twoje wypowiedzi o tym że powinniśmy być dumni z tego że robicie sobie na nas testy które już były na becie to jest już chamstwo. Chcecie żebyśmy testowali dajcie nam do tego warunki. Zobaczysz jaki będzie raban jak ludzie porobią te reskille żeby cokolwiek ugrać w ataku a wy cofniecie to i każecie im znowu się reskillować za swoje.

//Edytowano-Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja bym te zmiany porównał jak do przymusowej wymiany łózka w twoim domu żebyś go testował. Wmawia Ci, że jesteś wybrańcem i masz się cieszyć. Ale żeby go testować - powiem więcej - móc spać i się wyspać!!! musisz go kupić. Inaczej śpisz na podłodze (latasz na bitwy bez umek).

Etriel. Teraz my się czujemy jak króliki doświadczalne które muszą wyłożyć swoje ciężko zarobione pieniądze by się do WAS dostosować! Nie chodzi o OUP bo to sie zbiera miesiącami a nie będziemy wydawać je na to bo to kpina.

Wmawia się nam że jesteśmy zwycięzcami to należy nam się nagroda. Z jednym się zgodze - jesteśmy najlepsi - ale my NIE CZUJEMY ŻEBY TO BYŁA NAGRODA! To chamstwo nam narzucone i żeby się dostosować trzeba wydać dużo OUP/ bryłek za nasze pieniądze. A mówiąc że rozdawane są kody to jakaś granda. Ile jest fortowców a ile kodów rozdacie. A żeby te kody dawały 100% szanse na potke a tu ci "zwrot podatku" wpadnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to dajcie napoje tak jak sa na becie za 20 obli, anie po 1000, to jest zwykle wyciaganie kasy, nie macie zyskow, nowy swiat to padaka wiec postanowiliscie zarobic inaczej

mowisz o testowaniu kazdy mowi ze to glupota po za jednym kolorowym ale my mam dalej to testowac, to czyli co?

rownie dobrze mozecie dac umi jazda konna i chodowla zwierzat i tez bedzie tak gra wygladala. Czy wy macie problem z czytaniem? rozumiem ze jestescie ofiarami nowego systemu edukacji, przykre ale czemu to my mamy tym sie zajmowac. dla mnie dopoki bony z baszt nie zostana cofniete forty olewam, szkoda na to pradu
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Etriel, przecież ludzie cały czas piszą co jest nie tak - nie widzisz tego?
jakiej jeszcze innej "konstruktywnej odpowiedzi" oczekujesz?
wypisane w punktach i w kolorze różowym? - przejrzyj CAŁY temat, kilka razy, poczytaj dokładnie, to może odkryjesz gdzie jest problem, bo wszystko jest czarno na białym (w tym przypadku czarno na sraczkowatym - jak obecna sytuacja TW :X).

jakoś nie chce mi się wierzyć, że takie zmiany spotkały się z pozytywną opinią na becie - a jeśli tak, to muszą tam grać <zagwiazdkowane>, którzy nie dostrzegają (lub nie chcą dostrzec), że to wszystko jest przesadzone..
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Na becie z niczym się nie spotkały bo tam forty nie są na wysokim poziomie, nawet na średnim nie są :D
 
Etriel wystarczą 3 rzeczy:
1) Trzeba wrócić do poprzedniego bonusu umocnień, aby przywrócić równowagę między obroną a atakiem. Jeśli chcieliście osłabić build HP to się w obronie nie udało, bo obecne bonusy dają im nadal przewagę. Wracając do poprzednich wartości Hawlett Packardy staną się takimi samymi tarczami strzelniczymi jak są w ataku obecnie, a bob nie będzie miał takich statystyk, co niektórych żołnierzyków już razi.
2) Jeśli zmieniamy tak głęboko zasady walk fortowych to każdy powinien mieć darmową możliwość reskilu, tak jak to było poprzednio praktykowane.
3) Za testy należy się nam jakaś nagroda, w końcu Polacy są najlepsi :eek:kul: może jakiś pakiet bryłek? ::P:

Ogromny plus za docenienie wreszcie klasy boba, który stał się w końcu równorzędnym parterem dla reszty klas. Również zmiany wytrzymki na ZP to też dobre posunięcie. Zachowaliście się również w porządku w przypadku dotychczasowych setów dostosowując ich staty do aktualki.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Właśnie, zapomniałem tutaj poruszyć też jeden wątek, o którym w poprzednim poście nie wspomniałem, a który już przewinął się kilka razy w wypowiedziach. Otóż chodzi mi o kwestię, na jakiej podstawie to właśnie polski serwer został wybrany do testów zmian fortowych, a nie np: beta lub jakiś inny serwer zagraniczny typu: angielski czy niemiecki? Nie chcę tutaj snuć różnorodnych teorii ale wydaje mi się, że polskie serwery zostały wybrane tylko dlatego, bo Polska w końcu jest mistrzem świata we fortach i dlatego IG zarządziło, żeby to właśnie na naszych serwerach przeprowadzić testy dotyczące zmian fortowych. Jak już wcześniej wspomniałem, to są tylko moje przypuszczenia, więc nie każdy musi od razu się z nimi zgadzać, ale sam fakt, że to właśnie polskie serwery zostały wybrane do testów, musi o czymś świadczyć.
 
Polski TW mógł być również wybrany z powodu niskich strat w przypadku focha graczy, oczywiście pod przykrywką bycia mistrzami.

Dobiła jeszcze nieodpowiedzialność polskiej administracji. Mimo że mogą zupełnie bez powodu dać reskille, to mimo istotnego powodu nakazują się samodzielnie restartować. Wielu graczy nie miało nawet okazji przetestować nowych zasad, bo nie nazbierają na reskill - pozostając na starym buildzie siła ma mniejszą wydajność, wytrzymałość jest zbędna, cecha zakładania pułapek zerowa w podstawie, do tego cechy rozdane nieproporcjonalnie.

Zapowiedź z devblogu wygląda obiecująco, ale mam uzasadnione obawy że znów wprowadzą coś kretyńskiego.
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
Wracając do poprzednich wartości Hawlett Packardy staną się takimi samymi tarczami strzelniczymi jak są w ataku obecnie, a bob nie będzie miał takich statystyk, co niektórych żołnierzyków już razi.

"Niektórych żołnierzyków"....w wypowiedziach johna petardy zauważalnym jest brak szacunku do graczy którzy wypowiadają się w tym temacie. Widzi tylko jedna stronę medalu twierdząc, że:

Ogromny plus za docenienie wreszcie klasy boba, który stał się w końcu równorzędnym parterem dla reszty klas.

Niestety większość graczy tak nie uważa widząc osiągnięcia Robotników podczas bitew. Wiadomo posiadając Robotnika na serwerze 1 z umiejętnościami oraz cechami zbieranymi od początku serwera nie można się wypowiadać w temacie dotyczącym bonusów Robotnika obiektywnie czego przykładem jest John. http://scr.hu/9k72/ax1m9
Sam posiadam konta na niemal wszystkich serwerach pod różnymi nickami oraz gram każdą klasą postaci. Zauważalnym jest zbyt duża uniwersalność klasy Robotnik na bitwach fortowych. Na obronie jak i ataku jest w stanie zdobyć topkę uników oraz strzałów celnych! Reszta klas ma obecnie dużą stratę do Robotnika co wymaga zmniejszenia jego bonusów do max 15% i 30% na premium postaci.
 
Jednym słowem przekoksili dziada (robola jako klasę postaci)
Poki co mają swoje pięć minut - niech korzystają zanim nie zredukują im tego bona :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry