Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32507

Gość
Gość
Wreszcie fortowcy z klasą postaci Robotnik - będą mogli opłacalnie odpalić premię postaci (szczególnie na nowym serwerze)a to zwiększy dochody ot cała tajemnica :D
 

DeletedUser32415

Gość
Gość
Jeżeli zmienią umiejętności fortowe na chowanie się i zakładanie pułapek (bez zmiany w zestawach z loterii wielkanocnej) to będzie można porównać ze zwykłą kradzieżą ponieważ ludzie wydali kasę na loterię i kupowali przedmioty POD FORTY. Dlatego w przypadku tego typu posunięcia bez zmian w starych zestawach INNO również nie ma prawa twierdzić, że ktoś ich okrada zakładając multikonta "eventowe"...


Całkowicie popieram, człowiek sobie poświęca wolny czas, żeby sobie pograć a tu nagle nie z jego powodu cały dobytek jest niszczony, bo INNO stworzyło sobie problem którego nie ma. Jak wyżej pisał KSF te zmiany mogą zmienić naprawdę niewiele, a jak zmienią to trzeba będzie znowu sypnąć hajsem by załatwić sobie ekwipunek na forty. Najwięksi wyjadacze westa pewnie dadzą radę ogarnąć sobie eq, a co z resztą?
 

DeletedUser32735

Gość
Gość
Na loterię wielkanocną przeznaczyłem ogromną ilość gotówki, aby ulepszyć set fortowy. Rozumiem, że pozwoliliście z dobrego serca postrzelać nam w nim miesiąc dwa i teraz wszystko odwracacie do góry nogami i losujemy nowe sety.
To są te zmiany na lepsze ?
I proszę Was.. Nie wmawiajcie, że to dla naszego dobra. Jakby na tym Wam zależało, to nie trzeba by się było martwić o komplet na małym forcie.
 

DeletedUser30180

Gość
Gość
nowa aktualizacja, wiele istotnych zmian, wypadałoby redaktorów wiki TW poinformować
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Widać, że nadchodząca aktualka jest strasznie uboga. Po za nową serią zadań to praktycznie nie ma nic godnego uwagi(kilka popraw błędów)
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
też mnie zainteresowała ta aktualka...
Jednak etriel nic nowego nie wniosła, więc kasuję postać... wrócę na "kurnik.pl" ::DD:
 

DeletedUser31832

Gość
Gość
kiedy zostaną zmienione bonusy baszty i umocnień?! Czy trzeba miesięcy żeby się nimi pobawić (bardziej zbalansować)?! z każdą aktualką powinny być wporawadzane zmiany bo na tę chwilę forty tracą a jak traci główny element gry to i traci gra czyli to w waszym interesie jest żeby jak najszybciej ten bajzel bonusowy posprzątać. Zrobiliście z nas królików spoko ale jak już testujecie to na raz a nie torturować przez kilka tygodni żeby z jednego przegięcia pójść w inne przegięcie. Wystarczy poobserwować jedną dwie trzy bitwy i widać jak na dłoni co trzeba zmienić więc nie wiem z czym wy czekacie! Nowa seria zadań to tak żeby zamiast na forty łazić na pracki ?
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
2.35:
Międzynarodowe Mistrzostwa Fortowe dobiegły końca!

Serdecznie gratulujemy naszej polskiej reprezentacji zajęcia pierwszego miejsca. Gratulujemy również Węgrom zajęcia miejsca drugiego oraz Niemcom zajęcia miejsca trzeciego w tegorocznych mistrzostwach fortowych. Przy tej okazji chcemy podziękować Wam, uczestnikom, poświęconego czasu oraz zaangażowania się w pierwszą edycję fortowego wydarzenia. Zapraszamy do pozostawienia swoich opinii, aby móc jeszcze lepiej przygotować drugą edycję mistrzostw. Wszyscy nagrodzeni gracze, już wkrótce otrzymają drugą turę nagród. Dodatkowo, chcemy wręczyć każdemu uczestnikowi mistrzostw małą niespodziankę, jednak odbędzie się to przy kolejnym updacie (2.36).

2.36:
Pokaże mi ktoś jakąś niespodzianke? ;p
 
Dodatkowo, chcemy wręczyć każdemu uczestnikowi mistrzostw małą niespodziankę, jednak odbędzie się to przy kolejnym updacie (2.36).

kserdel napisał:
niespodzianka to te koszulki. Ciekawe czy już wyróżnieni je dostali bo ja nie wiem bo zrezygnowałem z tego.

Ta niespodzianka i zarazem ogromne wyróżnienie, to możliwość testowania nowych bonusów na fortach. Reskile mile widziane.
 

DeletedUser30740

Gość
Gość
bardzo ciekawy temat... wszyscy psioczą na temat fortów, a etriel pisze, że jest ok... może niech fusek, chyba bystrzejszy, niech się wypowie czy jest dobrze, czy jest wręcz niesamowicie zajefajnie,,,
 
Liczba 32 w kategorii "Przygody" informowała o dostępnych do zdobycia osiągnięciach, jednak możecie otrzymać jedynie 31. Aby móc zdobyć 100% osiągnięć z tej kategorii, liczba zostanie dostosowana do rzeczywistych możliwości zdobycia osiągnięć.

To jakie są te dwa brakujące osiągnięcia? Bo jeszcze nie widziałem nikogo, kto miałby więcej niż 29 odblokowanych osiągnięć
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cinkos ok to ja krótko:

Zmiana wytrzymki na chowanie się do ataku i chowania się na zp do obrony, wg mnie logiczna, tak patrząc, atakujący z reguły musieli chować swoje zamiary itp a obrońcy mogli stosować pułapki jak przykładowo średniowieczne wilcze doły (tak wiem nie jest to z Dzikiego zachodu, ale pułapki itd. stosowano, po prostu dawały przewagę)

Co do bonusów baszt... trochę przesadzone i tyle w temacie ;)
 
Do góry