Zmiany fortowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser31250

Gość
Gość
Dakota,Klondike na razie najgorsze światy fortowe, s11 wcale nie wliczam.
Na s10 wszystko wygrywamy,przeciwnikom kończą się forty(mają jeden fort).
Forty pewnie się nie długą skończą na s10.
Nie wiem jak na innych światach wygląda sytuacja, ale wiem, że są codziennie bitwy.
Póki bonusy się nie zmniejszą to forty upadną i ludzie po wakacjach już nie wrócą.
Teraz będzie znowu Gonzales ludzie wybulą pieniądze.
A potem IG skończy z TW definitywnie.

Na ś1 aktualnie to jest jedna bitwa dziennie, aczkolwiek z racji posiadania wszystkich fortów przez jeden sojusz, to wczorajszą bitwą dnia był...Gallifrey u Stifa.

Ogólnie potężniejszy kryzys fortowy, to może nadejść już w lipcu, kiedy to ruszy lotka na Dzień Niepodległość, ponieważ wtedy ludzie na 90% będą woleli zbierać rakietki niż chodzić na bitwy(w końcu komu będzie chciało się chodzić na forty po takich zmianach).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27837

Gość
Gość
bonus umocnien jest przesadzony, moim zdaniem umocnienia powinny zostac na poprzednim poziomie. Skoro rozdajac cechy w siłe liczy się tam tylko hp, to atomatycznie spada bonus od wytrzymalości. Także, atak jest ukarany dwukrotnie.

Jeśli chodzi o bonus dla bobów to tez jest przesadzony. Powinno być 10% bez premki i 20% z premką. To i tak jest bardzo dużo.

Zmiana umiejek jest chyba na plus. Trzeba teraz niezle kombinowac na fortach co czyni je ciekawszymi.

Jesli bonus umocnien i bobow zostanie zmniejszony to chyba bedzie ok.

Napoje na reskill bardzo by sie przydały
 

DeletedUser

Gość
Gość
można tak powiedzieć, gra ma być sprowadzona do tego momentu żeby gracze jak najmniej zawracali gitarę. a fortowcy to problem bo ciągle czegoś chcą. A jak ktoś samotnie przemierza prerię czy tam się pojedynkuje ma mniejsze wymagania.

zobaczcie że nawet bronie eventowe są robione praktycznie pod fortowców
 

DeletedUser

Gość
Gość
masz racje , ale jak było powiedziane już kiedyś przygody to dodatek i jak nie chcesz grać nie musisz, ja przestałem jak dostałem 150lvl bo zalezało mi wcześniej tylko na napojach na exp żeby dociągnąć do końca, a tak naprawdę nie widzę sensu dalej w nie grać, są wtórne, niezbalansowane. Drużyna czerwnonych na starcie dostaje taką przewagę mniej więcej jak teraz obrona na forcie., set wyjętego miał o tyle racje wcześniej że przy całym zestawie masz bonus na expa, $. A tak naprawdę mam karabin na 2lvl ale nie widze sensu zakładać go na walki, nie duża różnica z jednostrzałowcem. Następna sprawa to dropienie skrzyń, niektórym lecą jak oszalałe a w nich niezłe rzeczy a innym raz na ruski rok, sam kiedyś tak miałem że w 1 tydz wygrałem 50 przygód i żadnego pudła, a widzę za to na luizjanie ludzi z 30 l=vl i ma już karabin. Nie chodzi mi o zazdrość bo poważnie wisi mi to, za dużo czasu na klonie zmarnowałem żeby to pozbierać i poulepszać i w sumie żałuję, bo swego czasu cześć tego syfu było można pogonić za okrągłe sumy
 
masz racje , ale jak było powiedziane już kiedyś przygody to dodatek i jak nie chcesz grać nie musisz, ja przestałem jak dostałem 150lvl bo zalezało mi wcześniej tylko na napojach na exp żeby dociągnąć do końca, a tak naprawdę nie widzę sensu dalej w nie grać, są wtórne, niezbalansowane. Drużyna czerwnonych na starcie dostaje taką przewagę mniej więcej jak teraz obrona na forcie., set wyjętego miał o tyle racje wcześniej że przy całym zestawie masz bonus na expa, $. A tak naprawdę mam karabin na 2lvl ale nie widze sensu zakładać go na walki, nie duża różnica z jednostrzałowcem. Następna sprawa to dropienie skrzyń, niektórym lecą jak oszalałe a w nich niezłe rzeczy a innym raz na ruski rok, sam kiedyś tak miałem że w 1 tydz wygrałem 50 przygód i żadnego pudła, a widzę za to na luizjanie ludzi z 30 l=vl i ma już karabin. Nie chodzi mi o zazdrość bo poważnie wisi mi to, za dużo czasu na klonie zmarnowałem żeby to pozbierać i poulepszać i w sumie żałuję, bo swego czasu cześć tego syfu było można pogonić za okrągłe sumy
Nie offtopuj pan bo panu ten partyjniok temat założy jak mnie ::P:

Co zrobić z fortami? Czy to pewne, że zmiany bonusu umocnień zostaną cofnięte? Czy to jakaś plotka bo gdzieś tak czytałem...
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Nie żeby coś, ale minęły już ponad 2 tyg od wprowadzenia tych absurdalnych zmian na fortach. Wiadomo już coś o tym kiedy je cofną??? Jakby kogoś to jeszcze interesowało forty na arioznie już całkowicie upadły.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
spokojnie, jeszcze pół roku przed nami, może coś ogarną (2016 - rok fortów).
Przecież to wymaga tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle pracy...
Programiści IG, bardzo profesjonalni trzeba dodać, też przecież potrzebują chwili wolnego i wytchnienia, nie ma tak łatwo i hop siup :D :D :D :D
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
A czy w jakimś innym kraju już wprowadzili tę zmianę ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakie zmiany ::DD:::DD:::DD:::DD: przecież programiści INNO pracują nad kolejną loterią co będzie niebawem ............ o czym Wy ::DD:::DD:::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak pracuja ze obrazki beda takie same i jakies nazwy z kija. tak jak ktos mówi ł, zmiany na fortach oleją i poczekają bo ludzie beda mieli 2 opcje: albo sie przyzwyczaić, albo nie chodzić na forty, a to nawet lepiej, bo wtedy nie trzeba robic gali i nie bedzie ciagłego narzekania. Czyli dobra polityka, dobra zmiana
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
jakie zmiany ::DD:::DD:::DD:::DD: przecież programiści INNO pracują nad kolejną loterią co będzie niebawem ............ o czym Wy ::DD:::DD:::DD:

Już są pomysły na 2 kolejne aktualki(nieoficjalne): pierwsza to event, a druga to sprzedawanie itemków po loterii :D

A tak na poważnie, czy ktoś z TWT w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, że loteria jeszcze bardziej pogrąży forty? Ludzie zdecydowanie wybiorą zbieranie rakietek niż bitwy, co przyczyni się do upadku fortów. Czy nie byłoby lepszym rozwiązaniem zrobić te zmiany w tym samym czasie, co wprowadzenie eventu? Prawda jest taka, że jeśli chodzi o takie kwestie jak np: zmiany fortowe czy pojedynkowe, to gracze muszą czasem czekać nawet pół roku, natomiast takowy event zawsze będzie w odpowiednim czasie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
opcją jest zrobienie np że za walkę na forcie przy komplecie będzię z 2-3k rakiet, a nie jak do tej pory po 500
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
bez szans, IG będzie stratne wtedy, a do tego dopuścić nie można.
 
Znając IG to nie zdejmą bonusów z umocnień, tylko dadzą nowe sety z ogromną ilością zakładania pułapek, ewentualnie +50 ataku.
Na loterię będzie popyt, typowe bitwy się wyrównają (gorzej z szałasami i wyjaśnieniem bitwy gdy atakujący wejdą na umocnienia).

W kwestii rakiet - mogłoby to zależeć od czasu, dawać np. 50 rakiet za bitwę, plus 10 od rundy i ewentualnie premię za liczebność stron ....czy cuś takiego...
 
Oni chcą upadłości tej gry, ale że Polacy jeszcze w to grają, przynoszą jakieś zyski to uderzają w to co lubimy - bitwy fortowe i PvP. Nie bez powodu nasza wygrana z krzyżakami, obrona Częstochowy itp. Coś co było bardzo dobre i sie sprawdzało a wymagało tylko LEKKICH zmian to sie nie rusza w taki sposób jak tu co widzimy. To jest chore co ci "programiści" wyczyniają. Elvenarem są zajęci a nie jakimś Westem... za stara ta gra. Już swoje lata świetności ma za sobą.

Za rok dadzą zmiany fortowe, ale szybciej przewiduje masowe kasowanie kont i upadek polskiego Westa. Oczywiście zaraz po dwóch super extra eventach gdzie szlachta wyda po 1000zł. TO WSZYSTKO DO TEGO ZMIERZA!!!

I tak Napoleon rozgryzł kolejną taktyke przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry